Откраднат живот - Тема 27 - В очакване на сезон 5

  • 62 149
  • 746
# 225
Видяхте ли сега кога Жекова е карала линейката? 😊
Виж целия пост
# 226
Видяхте ли сега кога Жекова е карала линейката? 😊

Точно това идвах да напиша 😀 а така таих надежди, че Банков се е снимал и в някой друг епизод......

Честита коледа! 🎅🏻
Виж целия пост
# 227
Весела Коледа!

Аз съм единицата, която не желае Банков да се връща! Нека жена му е жива и здрава и да се оправи семейството Simple Smile


Не си единица, Мириел!
И с две ръце съм за Калин Врачански.
Виж целия пост
# 228
Аз Калин Врачански не съм го гледала никъде. Сетих се за него, защото наподобява на Вергов в цветовете, а и е на достатъчно години, все пак като Зорница е 35-6-7годишна, не е редно да й намерят някое хлапе Grinning

Що то сега така е модерно, ще й измислят една афера с един млад стажант по урология Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 229
Е,това бяха снимките с Жекова . Sad
Но пък Вергов е прекрасееен Heart
Виж целия пост
# 230
Мириел, харесва ми позитивната ти нагласа на фона на нашето горко ронене на сълзи Grinning

А ти защо не искаш да се връща доцента?

Аз Калин Врачански не съм го гледала никъде. Сетих се за него, защото наподобява на Вергов в цветовете, а и е на достатъчно години, все пак като Зорница е 35-6-7годишна, не е редно да й намерят някое хлапе Grinning

Калин Врачански играеше в Стъклен дом.
Виж целия пост
# 231
Вергов, ех, че хубаво да го видя пак на екран Smirk Heart
Ама как са взаимствали от водещите на Оскарите,Емитата, но все пак много добре Simple Smile
Виж целия пост
# 232
Прекрасен е Вергов и извън ролята изглежда много свеж и млад Heart
Виж целия пост
# 233
Да, много по-млад изглежда отколкото в сериала!

Не харесвам Калин Врачански, не искам него вместо Вергов! Crossing Arms
А и до Огнянова не го виждам никак да стои добре!
Виж целия пост
# 234
Да наистина много добре изглежда.Красив мъж, пък и в костюм ....да ти е драго да го гледаш Heart  Smirk Blush
Виж целия пост
# 235
Весела Коледа!

Аз съм единицата, която не желае Банков да се връща! Нека жена му е жива и здрава и да се оправи семейството Simple Smile

И съм съгласна за Калин Врачански. Сладурче е той. Лесно се усмихва, има чудесен глас, висок и толкова открит. Чудесен за една съкрушена за втори път Зорница. И светъл - като Банков и също кара мотор. Като нищо може така да се запознаят - и той заорал асфалта от някоя гонка или хлъзгав път.





Подкрепям всичко казано с две ръце Wink
Само продължавам да не разбирам защо ви е да съсипвате поредният чудесен актьор искай го да си партнира с Диана Димитрова  newsm78 Кому е нужно тази хубавка, но рядко некадърна актриса да ни занимава с празния си безизразен поглед и следващия сезон  newsm78  Просто си разсъждавам, не ме линчувайте  Hug
Виж целия пост
# 236
Принцесо, обичаме си я Grinning
Няма да те линчуваме, естествено, даже аз искам да ти обясня защо, ама как, като я виждаме по съвсем различен начин Grinning
За мен е прекрасна и е истинско откритие, за първи път истински харесвам българска актриса. Така че ще си останем да се чудим - аз как може да я намираш за бездарна, а ти как може да я намираме за даровита Grinning Hug
Виж целия пост
# 237
Весела Коледа!

Аз съм единицата, която не желае Банков да се връща! Нека жена му е жива и здрава и да се оправи семейството Simple Smile

И съм съгласна за Калин Врачански. Сладурче е той. Лесно се усмихва, има чудесен глас, висок и толкова открит. Чудесен за една съкрушена за втори път Зорница. И светъл - като Банков и също кара мотор. Като нищо може така да се запознаят - и той заорал асфалта от някоя гонка или хлъзгав път.





Подкрепям всичко казано с две ръце Wink
Само продължавам да не разбирам защо ви е да съсипвате поредният чудесен актьор искай го да си партнира с Диана Димитрова  newsm78 Кому е нужно тази хубавка, но рядко некадърна актриса да ни занимава с празния си безизразен поглед и следващия сезон  newsm78  Просто си разсъждавам, не ме линчувайте  Hug

Хм, не мисля, че е некадърна. Тя е млада и има още много да учи и да се развива. Но некадърна в никакъв случай. Това е мое мнение. Wink
Виж целия пост
# 238
Последното нещо, което мога да кажа за Диана Димитрова е че некадърна. За мен си е много добра актриса, да, леко неопитна, но има много пламък в нея и дано успее да се развие. Това му е интересното на тяхната професия - че всичко е до усет на този който гледа.
Юлиян Вергов ми радва окото...
Виж целия пост
# 239
Отделно от нашите субективни възприятия Диана е приета в НАТФИЗ първа по успех. Явно все пак има зрънце талант Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия