Откраднат живот - Тема 27 - В очакване на сезон 5

  • 62 149
  • 746
# 240
Весела Коледа!

Аз съм единицата, която не желае Банков да се връща! Нека жена му е жива и здрава и да се оправи семейството Simple Smile

И съм съгласна за Калин Врачански. Сладурче е той. Лесно се усмихва, има чудесен глас, висок и толкова открит. Чудесен за една съкрушена за втори път Зорница. И светъл - като Банков и също кара мотор. Като нищо може така да се запознаят - и той заорал асфалта от някоя гонка или хлъзгав път.





Въййй, не, сакън !
Виж целия пост
# 241
Весела Коледа на всички!
Хм, че то като е тръгнало всеки сезон да сменят главните актьори то така и до 20 сезон ще откараме... Има много който могат да се вместят на директорското място... Нов сезон, нов директор  Joy
Виж целия пост
# 242
Весела Коледа на всички. Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Предпочитам Владо Карамазов пред Калин Врачански. Владо е старахотен актьор. Може да се убедите сега, като почне по Нова "Дървото на живота".
Виж целия пост
# 244
Добро утрооо Simple Smile Току-що Евтим Милошев обяви в сутрешния блок на Нова, че снимките на 5 сесон започват на 6 януари и че ще го гледаме през пролетта. За съжаление за Вергов нито го попитаха, нито той каза нещо.
Виж целия пост
# 245
От тази истерия по Вергов подозирам, че и да го върнат в сериала ще бъде голямо разочарование. Обикновено така става накрая. Ще чакаме да видим какво са замислили за следващия сезон. Може да ни изненадат. Само се надявам да не оставят недовършени историите от предишния. Поне в това са специалисти. 🙄
Виж целия пост
# 246
Човек да почне боб и леща да хвърля, за да разбере Grinning . Колко да е сложно да кажат Вергов остава или няма да го видим, но идва друг на неговото място и да промотират от рано това.... все едно държавна тайна пазят Grinning
Виж целия пост
# 247
Хахаха, абсолютно, те щото не направиха така, че да сме наясно какво ше стане накрая, та сега пазят началото Grinning
Още ми е смешно как Вергов каза, че ни чака неочакван обрат. Кое беше неочакваното - че си тръгна или че тя го догони на летището? Или че все пак си тръгна Grinning
Иначе за новия сезон имат много работа - трябва да изнамерят някой лош, някой директор, някой, който да вкара интрига на лично ниво и да решат старите проблеми.
Виж целия пост
# 248
Точно, има толкова въпросителни в момента, а никой не се сеща от журналистите дори да ги зададе.... макар, че въпроса относно Вергов ме вълнува най-много, признавам си Smirk Grinning
Виж целия пост
# 249
За Вергов явно и те не знаят и за това нищо не казват. Grinning
Виж целия пост
# 250
Щом са започнали сценария, а скоро и снимките няма как да не знаят кои ще участват.
Освен ако пак не променят в движение.
Интересно е че не се чува кои нови лица ще участват. И за Луиза и Наум се знаеше предварително когато се включиха, за Вергов също се казваше предварително. А сега ...
Виж целия пост
# 251
Според мен има как и още как. Grinning  Може би преговарят още. Grinning
Виж целия пост
# 252
Мхм, и от 6-ти ще почнат със снимките на Васко и Жекова, щото няма да имат други сигурни участници Grinning
Виж целия пост
# 253
Мхм, и от 6-ти ще почнат със снимките на Васко и Жекова, щото няма да имат други сигурни участници Grinning
Ми що не,то това е най-трогателната любовна история Grinning Grinning
Виж целия пост
# 254
Щом са започнали сценария, а скоро и снимките няма как да не знаят кои ще участват.
Освен ако пак не променят в движение.
Интересно е че не се чува кои нови лица ще участват. И за Луиза и Наум се знаеше предварително когато се включиха, за Вергов също се казваше предварително. А сега ...

Току виж по някое време решат да включат Вергов както включиха Радина Думанян за няколко епизода изненадващо и да им приключат историята със Зорница. Доволна съм и на това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия