Звездни компромати - част 347

  • 114 940
  • 744
# 45
Мария,

Скрит текст:

която, заради филтрите, приложени върху снимката или заради грима, ми заприлича на това недоразумение:

Скрит текст:
Другата руса метла сестра й ли е?
Еднакви са в главите и устите.
Виж целия пост
# 46
Скрит текст:
Не е открила топлата вода, но умее много добре да плува. Начинът по който усеща нещата е печеливш.
Факт е,че от 4 изкарани песни,  4 станаха хит . Факт  е също,че  от Галена до Тита  я копират.

Глупости на търкалета!
Всички копират чужди певачки и особено усърдна в копирането е именно въпросната Гери-Никол. А за стил при нея въобще не може да се говори - Гери - Никол и стил са антоними. А пък за “хитове” ........ въобще някой чувал ли я е тази да пее всъщност. Стига моля ви се!
Зависи какво разбираш под "стил" - нещо,което наричаш стилно или нещо с определен почерк. Казвайки,че тя има стил,визирам второто. Ясно е че гледат от Бионсе,Риана и компания,но Гери си има и определена индивидуалност,която ако слушаш и гледаш какво се бълва ще забележиш,че взеха да копират.  Когато участваше във Фактора съм я чувала да пее, не е някакаво велико гласище,но за редене на лафчета,докато дупето се тресе й стига.
Виж целия пост
# 47
Пълна трагедия е “милата”. И не мисля, че някой я копира нея. Копират първообразите, затова изглежда така. Peace
Виж целия пост
# 48
Ами именно, Герито няма почерк, стил или както искаш го наречи, говорим за едно и също. Имитаторка на местно ниво. Без значение дали ми харесва или не стилът, който имитира.
Виж целия пост
# 49
В случая не е въпрос на мнение и вкус, а факти. Не харесвам "творчеството" й,но имам наблюдения какво се случва.

Галена явно е покаскана от този "арт" подарък и си го е пльоснала в иснтаграма:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 50
Ужас.
Виж целия пост
# 51
ББ фемили Grinning
http://i2.dir-i.net/CMS/2017/12/24/u/3a_uz3h3o.jpg
Виж целия пост
# 52
И още :

Boyko Borissov added 4 new photos.
2 hrs
: В навечерието на този светъл празник пожелавам на всички българи здраве, щастие, късмет, благоденствие и мир. Нека бъдем добри и смирени. Весели празници!

Скрит текст:
 
Виж целия пост
# 53
А какви ще да се падат на Бойко Борисов родителите на двете близначета? Simple Smile
Виж целия пост
# 54
Това е синът на сестра му ( тоест негов племенник) и съпругата му.
Виж целия пост
# 55
Това е синът на сестра му ( тоест негов племенник) и съпругата му.

Благодаря! Сега се сетих, че това, най-вляво, е сестра му. Simple Smile
Виж целия пост
# 56
Племенника на Бойко му е одрал кожата, както и сина му!

Честита Коледа на всички!
Виж целия пост
# 57
Последно като гледах сестра му чакаха близначетата. Колко са големички Wink
Виж целия пост
# 58
Айде Весела Коледа, момичета!

ЧАШИТЕ ВИСОКО ГОРЕ, ДА СЕ ЧУВА ДЗЪН-ДЗЪН Grinning

Виж целия пост
# 59
Аааа, "дзън-дзън" на всички менте клюкарки, които пропуснаха Курникова... И аз включително!

И от кумова срама изгледах Антилопата, а след това и някакво парче на Килата бейби... Потрес!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия