Звездни компромати - част 347

  • 114 940
  • 744
# 420
Както казах, замислих се. От сегашната си позиция не си се представям привлечена, включително и сексуално от мъж с 36г. по-възрастен, камо ли като бях на 17... Но дъъъълбоко в себе си оставам непоправим оптимист и романтик, а на практика...
Виж целия пост
# 421
 Еее, ама Чаплин не е просто някакъв мъж. Аз бих го взела, особено пък на 17 ако бях, тогава всичко изглежда толкова по-лесно. Иначе и аз съм от интелигенцията, завърших училище с 3, 33, но пък с концерт за пиано и цигулка, изнесен от роднините ми, които не вярваха, че вобще някога ще завърша. Така че....
Виж целия пост
# 422
Мерк, нашите толкова надежди възлагаха, а си останАх обикновена софийска пройдоха... Казах им, че и по-зле има, да ме оставят на мира. Grin
А Чарли не е просто някакъв мъж, разбира се! Звезда, която се ражда веднъж на сто години, както се казва. Държи рекорда за аплаузи, когато му връчват почетен Оскар - 12 минути! Неподобрен и до ден днешен.
Виж целия пост
# 423
Е сега вече  няма какво да кажете!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 424
Ами този път е екстра! Поздравления!
Виж целия пост
# 425
Радева изглежда бременна на тази снимка, макар че сигурно не е.
Виж целия пост
# 426
Хах, да, позата на ръцете все едно описва бременно коремче хих.

Иначе, добре е - и дължина и цвят (макар, че не съм любител на флоралните мотиви).
Косата и обувките също са добре.
Виж целия пост
# 427
Е сега вече  няма какво да кажете!
за кого? ръцете му не изглеждат големи Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 428
Имаме, имаме - но ще си замълча, предвид все още пресния спомен от Жилетката. Иначе, като цяло добре. Цветния мотив ако го нямаше, щеше да е още по-добре, казах аз! Bowtie
Наистина изглежда бременна.

Едит: Къде е това?
Виж целия пост
# 429
Не знам, май във Виена. На страницата на Радев във ФБ е.
Виж целия пост
# 430
И обувките не са отворени, по-честичко да четат тук трябва Президентша и екип.
Виж целия пост
# 431
Трябва да е във Виена, нали са канени на новогодишния концерт на Виенската филхармония.
Виж целия пост
# 432
Приятно ме изненада Деси (Радева). Simple Smile Хареса ми, елегантна със свежо излъчване. Роклята ми допада въпреки цветята, дължината е супер (както и краката). Позата изглежда естествена, не се е изпънала като в армейски строй.
Виж целия пост
# 433
Страхотна е Радева.
Виж целия пост
# 434
Фамилията Маркъл:

https://www.woman.bg/novini/nishto-obshto-vizhte-brata-i-sestrat … markul.54232.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия