Звездни компромати - част 347

  • 114 936
  • 744
# 705
Доста противна е и като държание. Имала съм нещастието да работя с нея.
Виж целия пост
# 706
На мен ми е красива в лице, но последните години много отслабна и тялото ѝ има мъжка структура, освен това се прегърбва. Да, слаба и стегната е, но нищо женствено и хубаво не намирам във фигурата ѝ. За поведението не ми се коментира, там май всички сме на едно мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 707
Ох, не е лесно да си дзвезда в България - всички те познават.Simple Smile
Виж целия пост
# 708
Забелязала съм, че българските актьори и актриси масово са с ужасни зъби. И Ернестина в една от тях. Много ми е грубовата!
Виж целия пост
# 709
Ернестина дълго време беше май с някакви протези, сега откакто излезна от ВБ си направи нови.
Виж целия пост
# 710
Колин Фарел с гаджето си -

Скрит текст:


Виж целия пост
# 711
Колин Фарел с гаджето си -

Скрит текст:


къде ги намират такива нескопосни девойки ... една риза да не може да зашие  Whistling
Виж целия пост
# 712
Рапърът Ванко 1 отново влезе в затвора
Виж целия пост
# 713
Венетка пак се развежда
https://www.facebook.com/venetahot
Виж целия пост
# 714
Някак си, изглежда смешно да видиш някакви хора как преди 3 дни са в Сърбия и се прегръщат и целуват и изведнъж, явно книга ли ще излиза, не знам, решават да се развеждат за 2ри път..
Виж целия пост
# 715
Доста противна е и като държание. Имала съм нещастието да работя с нея.
И ти ли си се снимала във филм? 😊
Виж целия пост
# 716
А
Някак си, изглежда смешно да видиш някакви хора как преди 3 дни са в Сърбия и се прегръщат и целуват и изведнъж, явно книга ли ще излиза, не знам, решават да се развеждат за 2ри път..
Ама по-надолу на стената й прочетох, че мъжът премазал пръста на Венета Р. на вратата на едно такси. Ми ето ти мотив за развод. Че даже и за нова книга. Ако нейното може да се нарече "книга", де.
Виж целия пост
# 717
Някак си, изглежда смешно да видиш някакви хора как преди 3 дни са в Сърбия и се прегръщат и целуват и изведнъж, явно книга ли ще излиза, не знам, решават да се развеждат за 2ри път..

Колкото повече демонстрации във Фб на любов и цуни-гуни, толкова по-разклатена връзка. Това са моите наблюдения.
Виж целия пост
# 718
Таз Венета... Най-добре да се обърне към професионални PRи. Сама нещо не й се получава...
Виж целия пост
# 719
аман от тази пернишка трагедия Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия