С огромен копнеж чакаме февруарски бебевалеж!

  • 56 725
  • 740
# 570
@Аlmond Eyes, честито, да сте си скоро вкъщи,здрави и умихнати! Благодаря, че сподели подробностите, наистина ни помагат на тези от нас, които все още чакаме.
Виж целия пост
# 571
Честити ви рожби, момичета! Да сте живи и здрави! Много се радвам за вас 💐
Виж целия пост
# 572
Аlmond Eyes, честито💐

Живи и здрави.
Виж целия пост
# 573
Almond eyes, честито бебенце Flowers Hibiscus Исках да попитам преди или след термин се роди?Мерси наистина за споделената история:hugs:
Виж целия пост
# 574
Честито и от мен на всички родили момичета!Да са ви живи и здрави бебоците,много да ви радват,а на вас бързо възстановяване ! Hug

При мен нещата вървят към секцио по медицински показания,та е вече почти 100% сигурно,че ще се случат нещата февруари. Направо не знам кога мина това време Blush
Виж целия пост
# 575
Étoile*, какви са причините, ако не е тайна?
Най-важно е ние и бебетата да сме добре, другото ще премине Simple Smile
Виж целия пост
# 576
Грижовно мече, almond eyes, честито и от мен! Пожелавам ви да сте здрави и щастливи!!!
Виж целия пост
# 577
Almond eyes, честито бебенце Flowers Hibiscus Исках да попитам преди или след термин се роди?Мерси наистина за споделената история:hugs:
Близо 20 дни преди термин, доста неочаквано, но те хората са казали, че влезеш ли в деветия месец може да се очаква по всяко време.
Виж целия пост
# 578
Ами то с това заглавие на темата наистина започна един бебевалеж. Stuck Out Tongue Winking Eye Аз пьк се надявам моята мацка да изчака до датата определена от доктора за секцио 02.02. Иначе трябваше да е на 08.02
Виж целия пост
# 579
Повече февруарки родиха вече от януарките хихихихи
Аз, като гледам, може и да докарам до термин - 5.02. Даже бракстън-хикс спряха или поне са много по-леки от по едно време
Виж целия пост
# 580
Повече февруарки родиха вече от януарките хихихихи
Аз, като гледам, може и да докарам до термин - 5.02. Даже бракстън-хикс спряха или поне са много по-леки от по едно време
И моите са така,много ми е чудно защо се получава,но явно е нормално.Вчера се бях шашнала,почти цяло денонощие ми беше твърд коремът без да се отпуска или да усещам самите контракции.Оказа се,че бебе се беше завъртя много странно и ми опъваше корема Grinning Днес се е попреместил,но пак няма контракции.
Виж целия пост
# 581
продължавате ли да пиете магнезий?Лекарката ми каза че се спира след 36-а седмица и тръпки ме побиват..дали няма да ме боли много корема без магнезия Flushed
Виж целия пост
# 582
Няма да те боли, а и да те боли то вече ди е доносено бебе и може да бърза 😀
Виж целия пост
# 583
Раче,с ниска плацента съм,която така и не се вдигна.Евентуално,ако се вдигне още седмица-две,но едва ли,тя си е така отначало.За мен няма значение,само всичко да мине добре Simple Smile

Виж целия пост
# 584
Аз си пих и магнезий и нош па в деня, в който родих, че нямах представа, че ще раждам, но това не спря процеса, така че си мисля, че няма как да не усетите, ако тръгне да става нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия