И аз многократно се опитах да обясня същото, но не знам защо повечето потребители не вярват в този сценарий. За мен изглежда единственият възможен, всъщност.
И аз многократно се опитах да обясня същото, но не знам защо повечето потребители не вярват в този сценарий. За мен изглежда единственият възможен, всъщност. 
Х и М работят с Еконт, но без тест и преглед, съвсем други са условията. Но явно някои служители са немърливи или незапознати, или някои потребители, не знам
Тях или можеш да ги върнеш директно, без да плащаш нищо, демек – да ги откажеш (в такъв случай, подателят си поема всички разходи по връщането), или да ги платиш – стоката, барабар с доставката – и евентуално после да се уточняваш с търговеца, ако искаш да върнеш нещо.
Препоръчани теми