ЕКОНТ - измамници и некадърници

  • 58 246
  • 279
# 15
Вчера майка ми получи 100 лв превод по Еконт. Човекът се обади да каже, че праща парите. Отива майка ми в офиса. Там и казват: те не се телепортират тези пари, ще ги получите след като ви пратим смс. Егати 100 лв ли нямат? Да питам аз. Разбирам не драма, днес въпросният смс бе получен и я канят в края на работния ден да си ги вземе. Но защо такова грубо отношение не разбирам, все едно, че ги дават от джоба си?
Парите в Еконт са под брой за получаващите, които имат смс. Бях свидетел на обяснение на клиент, който също искаше да вземе някакви пари, които даже не бяха за въпросния офис.
Виж целия пост
# 16
Благодаря за отговора. Могат да не са толкова груби. Все пак, който не обича да работи с клиенти да отива да пасе патките на село. Никой не е длъжен да познава начина им на работа и техните практики. Това клиента не го интересува. Аз на Еконт клиент няма да бъда. Те в български пощи се държат лелките по добре, макар че и услуги те им са двойно по евтини.
Виж целия пост
# 17
Да, не трябва да са груби, обаче на моменти са, особено ако имат много клиенти.
Аз нямам оплаквания от Еконт, винаги пращам и получавам пратки в един офис и вече се познаваме с хората, работещи там.
Виж целия пост
# 18
Малко встрани от темата, но ми е чудно, кой изпраща боб в днешно време ...

Има много групи във фейсбук, например "Българска борса за плодове и зеленчуци" - един от начините за разпращане е чрез Еконт.
Виж целия пост
# 19
Какво ли не се праща по куриери и пощи. Не знам защо се чудите на боба.
Виж целия пост
# 20
Ползвам често услугите на Еконт и до момента не съм оставала много разочарована от тях.Но и те не са съвършени,стават грешки понякога,а не че са некадърни непременно.
Виж целия пост
# 21
Май и аз съм от късметлиите- проблем не съм имала. Съжалявам за разправиите и то точно по празниците.

П.П. Стана ми интересна пратката с двата ореха. Защо? Grinning
Виж целия пост
# 22
Защото миналата Коледа се заиграх да си правя ръчно направена украса от орехи за елхата, а после направих грешката да я снимам на един приятел и той буквално ме изнуди да му пратя два. Който квото и да ми говори, това не е сувенир, това са два ореха на кламер, които прехвърчаха от Пловдив за София по Еконт  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 23
Защото миналата Коледа се заиграх да си правя ръчно направена украса от орехи за елхата, а после направих грешката да я снимам на един приятел и той буквално ме изнуди да му пратя два. Който квото и да ми говори, това не е сувенир, това са два ореха на кламер, които прехвърчаха от Пловдив за София по Еконт  Mr. Green

Скрит текст:

Два ореха, ама много сладки Heart
Виж целия пост
# 24
Това е сувенир от орехи. В Еконт правилно са записали "сувенир". Grinning Много идейно!
Виж целия пост
# 25
Аз ползвам Еконт и съм доволна.Потребителката,която е недоволна,как ще докаже ,че не праща боб,след като не е обявила съдържанието на пратката?Къде се разиграва случката,да имаме едно на ум?
Виж целия пост
# 26
В Еконт явно имат все повече клиенти, а не си наемат повече служители и затова последните стават все по-изнервени и нелюбезни. А също и небрежни. Преди и аз бях доволна от услугите им, но се пренасочих към Спиди, които сега пуснаха доста изгодни тарифи. В Еконт винаги в последните месеци ми се налага да чакам поне 15-20 мин, защото в моя офис работи едно момиче, а има опашки по десетна човека понякога. Няма да ви казвам колко е тросната станала, но не я упреквам, защото е ужасно напрегнато. Там ходя от години и момичето беше внимателно и любезно.
Днес за пореден път се подразних - отивам преди работа в 9.15, работното им време е от 9, в офиса има 6 клиента да чакат, а тя си реди пратките и говори по телефона и това 10  минути! Двама от клиентите просто си тръгнаха... Ами като се обяви работно време от 9 това значи с клиенти да работиш от 9, ще идеш по-рано да си оправяш пратките.
Жалко, че те са с най-много офиси и най-удобни, та в някои случаи нямаме друг избор.
Виж целия пост
# 27
Защо се държи троснато? Кой в наши дни не работи много и под стрес? Да си намери друга работа! Кой и е виновен? Хората ли?
Виж целия пост
# 28
В Еконт явно имат все повече клиенти, а не си наемат повече служители и затова последните стават все по-изнервени и нелюбезни. А също и небрежни. Преди и аз бях доволна от услугите им, но се пренасочих към Спиди, които сега пуснаха доста изгодни тарифи. В Еконт винаги в последните месеци ми се налага да чакам поне 15-20 мин, защото в моя офис работи едно момиче, а има опашки по десетна човека понякога. Няма да ви казвам колко е тросната станала, но не я упреквам, защото е ужасно напрегнато. Там ходя от години и момичето беше внимателно и любезно.
Днес за пореден път се подразних - отивам преди работа в 9.15, работното им време е от 9, в офиса има 6 клиента да чакат, а тя си реди пратките и говори по телефона и това 10  минути! Двама от клиентите просто си тръгнаха... Ами като се обяви работно време от 9 това значи с клиенти да работиш от 9, ще идеш по-рано да си оправяш пратките.
Жалко, че те са с най-много офиси и най-удобни, та в някои случаи нямаме друг избор.
+1
Виж целия пост
# 29
Малко встрани от темата, но ми е чудно, кой изпраща боб в днешно време ...

Аз! Последният път се бях включила в една инициатива да се помогне на нуждаещо се семейство. Жената изрично изяви желание да бъдат пакетирани храни и варива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия