Абитуриентски страсти 2018

  • 300 026
  • 2 394
# 225
Бих искала да видя "оригиналните" снимки. Много обработка има тук.
На първата снимка все е дно ще заплаче.
Иначе си личи - красиво момиче с хубава рокля.

пп: много мразя тези обработки на снимките. То не знаеш реално ли е или рисувано 🙄
Виж целия пост
# 226
Бих искала да видя "оригиналните" снимки. Много обработка има тук.
На първата снимка все е дно ще заплаче.
Иначе си личи - красиво момиче с хубава рокля.

пп: много мразя тези обработки на снимките. То не знаеш реално ли е или рисувано 🙄
Руми снимките ги взех от истъграма на фотографа,просто ги изрязах да не качвам всичко.
Ето линк и там са същите.Дали той ги е обработвал идея нямам.
  https://www.instagram.com/p/BckpyR_hN6l/
Виж целия пост
# 227
Давиз 😊
То аз така си мърморя по принцип. Вече не останаха истински снимки. Подсилват се цветове, използват се филтри и накрая резултата няма нищо общо с реалността.
Виж целия пост
# 228
И аз разочаровах от роклите на Шери на живо, не всички разбира се, само тия, които видяхме. Платовете не са нищо особено, бих казала, че простеят дори. Много еднотипни на пръв поглед рокли, отново дантела върху тюл
Виж целия пост
# 229
И аз разочаровах от роклите на Шери на живо, не всички разбира се, само тия, които видяхме. Платовете не са нищо особено, бих казала, че простеят дори. Много еднотипни на пръв поглед рокли, отново дантела върху тюл
Точно А Ла Мегз.
Виж целия пост
# 230
Фейсбук ми извади отнякъде този сайт: https://aqilabuy.myshopify.com/collections/evening-dresses
Идея нямам какво е качеството на предлаганите рокли, нито читав ли е сайтът или не. Имат много интересни неща и на повече от добри цени.
Виж целия пост
# 231
Фейсбук ми извади отнякъде този сайт: https://aqilabuy.myshopify.com/collections/evening-dresses
Идея нямам какво е качеството на предлаганите рокли, нито читав ли е сайтът или не. Имат много интересни неща и на повече от добри цени.


Китайци-шивачи.
Виж целия пост
# 232
Аз след като се разочаровах на живо от рокли за по над 1000 лв, не бих рискувала нищо он лайн, особено такива евтини /че и за чистене на прозорци не стават Stuck Out Tongue Closed Eyes  /
Виж целия пост
# 233
потърсих бални рокли 2018 и излезе това.не знам какво да кажа. може би само "слава Богу, че вървим поне година след модните тенденции". тъй де, има време да се види колко не стават Simple Smile
Скрит текст:


за по-пълни момичета - признавам, харесаха ми само 2-3 модела
https://dress-trends.com/plus-size-prom-dresses-2018-plus-size-prom-gowns/
Виж целия пост
# 234
В семейството ще имаме абитуриентка и всички сме на тази вълна.
Харесаха ми тези - някак романтични, винтидж и момичешки. Въпреки тюла и бродериите, ми изглеждат различни от масовката. Ще се съчетаят чудесно с пусната коса или рошава плитка, цветя...
Девойката обаче ми пресече вдъхновението с категорично НЕ.
Скрит текст:



Виж целия пост
# 235
право е детето.
изобщо не са "различни от масовката", а с тези воланчета и наборчета ще добавят доста към размера на детето.
извинете, девойката Simple Smile Simple Smile Simple Smile
тя към какво се е насочила?
Виж целия пост
# 236
В семейството ще имаме абитуриентка и всички сме на тази вълна.
Харесаха ми тези - някак романтични, винтидж и момичешки. Въпреки тюла и бродериите, ми изглеждат различни от масовката. Ще се съчетаят чудесно с пусната коса или рошава плитка, цветя...
Девойката обаче ми пресече вдъхновението с категорично НЕ.
Скрит текст:



Подкрепям дъщеря ти.
Виж целия пост
# 237
Калитеа, подобна рокля на живо изглежда много зле.
А и тези наборчета ми напомнят за 19ти век. 
Виж целия пост
# 238
Хи, хи! Май трябва да си сверя часовника.Stuck Out Tongue Winking Eye
Иначе е племенница, но то си е като дъщеря за мен.
Иска й се нещо с голи рамене и "жива" дълга пола. Не е намерила още Роклята, дори и на снимка.
Виж целия пост
# 239
Аха, и моята ще е с широка пола и бюстие, 2 части, е не намерихме, затова ще шием. Не съм очарована но като видях избора...и аз нищо не харесах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия