Абитуриентски страсти 2018

  • 300 033
  • 2 394
# 240
И на мен ми харесват - напомнят ми за някои тоалети на Кийра Найтли (от червения килим), а аз харесвам нейния стил. Освен това ми допада и ретро излъчването Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Да ви следя. И малката щерка е абитуриентка. Нещо, обаче хич не си дава зор и усещам как на 20 май ще ме влачи за рокля. Whistling
Издирвам плат омбре - от бяло към черно. Идеи къде да търся? Нещо леко - от рода на коприната....
Виж целия пост
# 242
О, много ми харесаха показаните от Калитеа модели- нежни, романтични, различни. Допадат ми точно заради винтидж привкуса.
Но изобщо не се изненадвам, че момичето не е очарована. Simple Smile И аз предлагах на моята дъщеря подобни, и мен ме режеха още в зародиш. Добре, че все пак намерихме компромисен вариант.
Виж целия пост
# 243
Когато написах prom 2018 ми излезе това
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Първата много ми харесва. Представата ми за бална рокля е точно такава.
Второто деколте е масово тази година.Не че е лошо но не на всеки би подхождало.
Третата ми стои много аристократично.Цвета не ми харесва.
Последната също ми харесва,особено полата.Предпочитам рокли без дантела.
Виж целия пост
# 244
Модели на Проновиас.
https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&s … =1516728066635410

Ели Сааб
Виж целия пост
# 245
линка не се отваря. иначе да, пронобиа имат добри и качествени модели, макар че са по-ориентирани към сватбите.

https://www.pronovias.com/es/vestidos-fiesta/
Виж целия пост
# 246
Давиз, прекрасни са, но ние ни видяхме такива, много дантела, естествено върху тюл. Полите са богати, и нашата трябва да е такава по план 😉
Виж целия пост
# 247
Мислех, че Проновиас са по-скъпи, а то имало и за 300 евро. На фона на циганията, която съм виждала за 1000 - 1200лв си е направо добре.
https://www.pronovias.com/es/shop-online/rebajas/
Виж целия пост
# 248
Тъкмо щях да кажа че Проновиас винаги са ми харесвали но цените им са като тези на Шери.
Явно това са рокли от миналата година,защото съм влизала в бутика и рокля под 1200 лева не видях.
Поне минала беше така.Сега може да си са сменили политиката.
Рая,сериозно ли няма такъв тип рокли? Не ми се иска масово пак да са в дантела и тюл но кой ме пита мен. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Виж целия пост
# 249
Сега може да си са сменили политиката.

Не мисля, че има промяна в политиката на фирмата. Просто имат разпродажби. В случая е от 22 януари до 28 февруари. Мисля, че август също правят подобна, т.е. когато са намаленията в Испания.
Виж целия пост
# 250
Влюбих се.Въпреки че харесвам класически дълги рокли,това толкова ме грабна, че с удоволствие бих го облякла ако бях абитуриенткаhttps://www.instagram.com/p/BeLPQg0BcbY/
Изобщо не е рокля за бал и едва ли ще се хареса масово, но е различно и интересно и ще привлече вниманието.Бих махнала само яката.

Виж целия пост
# 251
И моят хубавец завършва тази година, но тук баловете протичат с далеч по-малко стрес, помпозност и подобни. Това ми допадна на мен, както и няколко други модели. Той, разбира се, още не знае какво иска, какъв цвят или модел ... Ще е сложно!
https://www.moss.co.uk/moss-london-slim-fit-navy-paisley-velvet-jacket-965509009
Виж целия пост
# 252
И моят хубавец завършва тази година, но тук баловете протичат с далеч по-малко стрес, помпозност и подобни. Това ми допадна на мен, както и няколко други модели. Той, разбира се, още не знае какво иска, какъв цвят или модел ... Ще е сложно!
https://www.moss.co.uk/moss-london-slim-fit-navy-paisley-velvet-jacket-965509009
Много ми харесва на мен този сет.
Виж целия пост
# 253
Влюбих се.Въпреки че харесвам класически дълги рокли,това толкова ме грабна, че с удоволствие бих го облякла ако бях абитуриенткаhttps://www.instagram.com/p/BeLPQg0BcbY/
Изобщо не е рокля за бал и едва ли ще се хареса масово, но е различно и интересно и ще привлече вниманието.Бих махнала само яката.


То и за харесвам класическите дълги бални рокли, но не мисля, че са особено практични за нашите условия. Първо ще обършат цялата мръсотия по улицата, второ - ще се спъва девойката на всяка крачка и трето - въобще не стават за модерни танци. Защото то може и да е бал, ама никой не танцува валс. Stuck Out Tongue
Но виж за фотосесия са супер!
Виж целия пост
# 254
Страхотен сет.Ако е и в по свеж цвят ще е още по добре.
Аз съм впечатлена от дизайнера на роклята която показах.
Много модели ми допаднаха. Естравагантни са и не са за всеки вкус но много ми харесаха.За пръв път го чувам,не съм много по модата но ще следя колекциите му.
Ето още една разкошна,според мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия