Абитуриентски страсти 2018

  • 300 038
  • 2 394
# 270
Проблемът е, че още не сте ми посочили физически магазини за мъжка мода, които според вас трябва аз да посетя!


С най-добри чувства.  Hug bouquet

Sofia Outlet Center и някакви Outlet-и, които може да намерите. Щом става дума за костюм, и старите колекции ще са ок.
Виж целия пост
# 271
Разликата при мъжките костюми от новата и старата колекция са само три -в името, цената и наличието на номера.Обходено,многократно и многогодишно.
Виж целия пост
# 272
Разликата при мъжките костюми от новата и старата колекция са само три -в името, цената и наличието на номера.Обходено,многократно и многогодишно.

Не съм запознат до колко са заредени outlet-ите в България. Извинявам се, ако съм подвел дамата, питаща за магазини
Виж целия пост
# 273
Не само в outlet-ите в БГ ,но редовните магазини имат стара колекция и то точно по това време на годината.Новата още не е заредена.
Виж целия пост
# 274
Все пак ви благодаря за вниманието и си  отбелязвам си нещата , които научавам от вас.  Hug bouquet
Виж целия пост
# 275

Влюбих се.Въпреки че харесвам класически дълги рокли,това толкова ме грабна, че с удоволствие бих го облякла ако бях абитуриенткаhttps://www.instagram.com/p/BeLPQg0BcbY/
Изобщо не е рокля за бал и едва ли ще се хареса масово, но е различно и интересно и ще привлече вниманието.Бих махнала само яката.

Много е хубава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 276
Разликата при мъжките костюми от новата и старата колекция са само три -в името, цената и наличието на номера.Обходено,многократно и многогодишно.
Абсолютно споделям това мнение!
Ако купувате сега препоръчвам Андрюс. И корекции си правят на място, или поне така беше преди четири години.
Виж целия пост
# 277
Kаква друга марка освен Андрюс бихте препоръчали?  Нищо лошо за марката, просто визията която синът ми си представя не се припокрива с нещата им.
Виж целия пост
# 278
Kаква друга марка освен Андрюс бихте препоръчали?  Нищо лошо за марката, просто визията която синът ми си представя не се припокрива с нещата им.

Ще посетим и http://carducci.bg/portfolio_page/abiturientska-kolekcia-2017

Имат магазин и в Пловдив ! Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Какви са им цените?
Виж целия пост
# 280

На сайта ги има . В момента също имат намаления .
Виж целия пост
# 281

На сайта ги има . В момента също имат намаления .

Аз не мога да ги намеря..  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 282
http://carducci.bg/sale/ Simple Smile Simple Smile Simple Smile
имат магазин и в сердика център на ситняково
Виж целия пост
# 283
 Hug
Виж целия пост
# 284
Аз искам да споделя роклята на дъщеря ми от миналата година, която е шита по поръчка и смятам, че се получи добре.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154967547928005&se … ype=3&theater

Знам през какво минах миналата година, и смятам, че всяка информация е добре дошла.
Късмет и успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия