Абитуриентски страсти 2018

  • 300 041
  • 2 394
# 285
Куцо, кьораво, сакато с малко повечко пари, решило да си купи апарат и да се представя за "фотограф"...
Виж целия пост
# 286
Не знам дали е актуално, но много ми харесва цветът на ризата и вратовръзката да е еднакъв.
Виж целия пост
# 287
Ах, че красива и романтична рокля и напълно подходяща за това нежно създание!

Добре сте се справили, браво, cikoni!
Виж целия пост
# 288
Ах, че красива и романтична рокля и напълно подходяща за това нежно създание!

Добре сте се справили, браво, cikoni!


 bouquet
Виж целия пост
# 289
Здравейте, моят проблем е не роклята, а организацията. Струва ми се неадекватно детето да се нагласи от преди обед, и така да се мотае от/до/в ресторанта, където ще се черпим. Така рискува нещо да се "разпадне", да се залее, а и е уморително. От друга страна, ако се приготви непосредствено преди излизането за класната, която живее в др. край на града, почти няма да има време за снимки. Не съм го измислила още... Отделно се разочаровах, че децата няма да се съберат в училище, за да видим и другите... Споделете, Вие как сте се организирали!
Виж целия пост
# 290
cikoni, нежна рокля.
цветът е много "придирчив", но на детето ви му стои добре. Simple Smile

има интересни моделчета и идеи.
пускам, с уговорката, че много зависи от плата, а аз не знам какъв е.
и  не ме убивайте, моля Simple Smile

и още

Виж целия пост
# 291
Здравейте, моят проблем е не роклята, а организацията. Струва ми се неадекватно детето да се нагласи от преди обед, и така да се мотае от/до/в ресторанта, където ще се черпим. Така рискува нещо да се "разпадне", да се залее, а и е уморително. От друга страна, ако се приготви непосредствено преди излизането за класната, която живее в др. край на града, почти няма да има време за снимки. Не съм го измислила още... Отделно се разочаровах, че децата няма да се съберат в училище, за да видим и другите... Споделете, Вие как сте се организирали!
Няма друг вариант, щом ще имате гости и те съответно ще искат да я видят;)
Мин.година преди обяд дъщеря ми беше на прическа и грим, прибра се вкъщи, преоблече се, дойде в заведението, постоя около 2-2.5 часа може би и дойде съученик да я вземе и тръгнаха към училище, класна, ресторант...
Снимки правихме рез това време в ресторанта.
Аз до училището и ресторанта не отидох умишлено, имаше невероятни задръствания, те едвам бяха стигнали навреме...след това изгледах снимки и всичко беше супер Simple Smile
Те са млади, не се уморяват лесно Simple Smile
Виж целия пост
# 292
На две абитуриентски сме ходили през последните години, и в двата случая черпенето с роднини и приятели беше предишния ден. В единия случай момичето си облече роклята, за да я видим, в другия не. На следващия ден, когато беше официалната вечер ходихме на изпращането (срещата с класа, снимките и т.н.), за да видим абитуриентките в пълния им блясък. Да се разхождат цял ден в официални дрехи, с прическа и грим, за да ги види родата и за мен е абсурдно и изморително.
Виж целия пост
# 293
Когато аз бях абитуриентка, роднините дойдоха следобед, когато бях готова. По - близките в къщи, останалите пред блока, за да ме изпратят към училището. Със всички се снимах, поговорих и заминах, а те към ресторант да се черпят.
Виж целия пост
# 294
И нашата орагнизация беше горе-долу като на Ала-Бала. Имаше време за всичко и не беше чак толкова уморително.
Ние, все пак, отидохме до училището, но заваля дъжд и успяхме да видим само стоповете на изнизващите се коли + няколко изостанали деца. Общото впечатление беше много добро, нямаше фрапиращи изцепки.
Виж целия пост
# 295
Бабите и дядовците ни са от други градове и не може да идват няколко пъти. Лично аз, предпочитам този ден да не е подчинен на другите, а да е спокойно и приятно за детето но май-няма да се случи така.
Виж целия пост
# 296
Преди около пет години за последен път бях на изпращане на абитуриентка. Ние, гостите, бяхме поканени за обяд.В ранния следобед момичето дойде нагласено, седна за малко с нас, направихме си снимки.След това с класа отидоха да вземат класната и после- на бал. Сега, не помня майка и дали отиде на самото събиране на децата , но баща и със сигурност- не.

Според мен е наистина изморително да се гласиш от сутринта, но детето се чувстваше добре.


Виж целия пост
# 297
Когато аз бях абитуриентка, роднините дойдоха следобед, когато бях готова. По - близките в къщи, останалите пред блока, за да ме изпратят към училището. Със всички се снимах, поговорих и заминах, а те към ресторант да се черпят.

Същата организация сме предприели и ние, надявам се да се получи добре.
Виж целия пост
# 298
Далеч са ни още в мислите организационните истории . Само знам , че ще зарежа гостите за час и ще отида да се наслаждавам на младостта и красотата . Wink
Виж целия пост
# 299
Аз искам да споделя роклята на дъщеря ми от миналата година, която е шита по поръчка и смятам, че се получи добре.

Много хубаво момиче и рокля!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия