Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 127 860
  • 847
# 360
Според мен отиди при друг. За специалист обаче аз не мога да те насоча, дано се включат и други.
Виж целия пост
# 361
Ели, бих препоръчала др Александров.
Виж целия пост
# 362
Щом работата е опряла до бебе, търси репродуктивен лекар - Александров от АГ, Сариев или Юдова от МД. Ако имаш възможност, може да прескочиш и до друг град. Може да посетиш ендокринолог и да си пуснеш изследвания щом си с ПКЯ. Така ще си и по-подготвена при гинеколога.
Виж целия пост
# 363
До всички отговорили ми за д-р Желязкова, благодаря ви! В майчинство се води, но преглежда, да. Аз ходя при нея от няколко години и сега съм бременна. Ходих вече на 2 прегледа, но така и не остана време да обсъдим тази част. Записва нови бременни, на 19ти ми предстои записване при нея за ЖК, но така и не попитах какви точно са условията. Мислих, че за фетална праща при някой друг. Знам, че при записването ще ми вземат кръв за БХС (ще съм в 12г.с.), но не знаех, че тя ще извърши самата фетална. Някоя от вас да я е правила при нея и да е наясно има ли нужда да ходя при друг д-р специалист в тази област? Доста неща обсъдихме на последния преглед, но тъй като ме прие без час, не остана ред да попитам и с подробности какво предстои.
Виж целия пост
# 364
До всички отговорили ми за д-р Желязкова, благодаря ви! В майчинство се води, но преглежда, да. Аз ходя при нея от няколко години и сега съм бременна. Ходих вече на 2 прегледа, но така и не остана време да обсъдим тази част. Записва нови бременни, на 19ти ми предстои записване при нея за ЖК, но така и не попитах какви точно са условията. Мислих, че за фетална праща при някой друг. Знам, че при записването ще ми вземат кръв за БХС (ще съм в 12г.с.), но не знаех, че тя ще извърши самата фетална. Някоя от вас да я е правила при нея и да е наясно има ли нужда да ходя при друг д-р специалист в тази област? Доста неща обсъдихме на последния преглед, но тъй като ме прие без час, не остана ред да попитам и с подробности какво предстои.

Аз не отидох при друг . Доволна останах от нейния преглед ФМ  , повече от 40 минути .
Виж целия пост
# 365
До всички отговорили ми за д-р Желязкова, благодаря ви! В майчинство се води, но преглежда, да. Аз ходя при нея от няколко години и сега съм бременна. Ходих вече на 2 прегледа, но така и не остана време да обсъдим тази част. Записва нови бременни, на 19ти ми предстои записване при нея за ЖК, но така и не попитах какви точно са условията. Мислих, че за фетална праща при някой друг. Знам, че при записването ще ми вземат кръв за БХС (ще съм в 12г.с.), но не знаех, че тя ще извърши самата фетална. Някоя от вас да я е правила при нея и да е наясно има ли нужда да ходя при друг д-р специалист в тази област? Доста неща обсъдихме на последния преглед, но тъй като ме прие без час, не остана ред да попитам и с подробности какво предстои.

Аз си се следях при моята, но специално за феталната ходих и три пъти при Балев.
Виж целия пост
# 366
И аз така, моята си ме следеше, а за феталната ходих при проф. Балев.
Виж целия пост
# 367
Miss_V, а ти при Желязкова ли беше на ЖК?
Виж целия пост
# 368
Miss_V, а ти при Желязкова ли беше на ЖК?
Да, при нея.
Виж целия пост
# 369
Значи си наясно с условията за самото следене. Заплащала ли си нещо допълнително освен направлението?
Виж целия пост
# 370
До всички отговорили ми за д-р Желязкова, благодаря ви! В майчинство се води, но преглежда, да. Аз ходя при нея от няколко години и сега съм бременна. Ходих вече на 2 прегледа, но така и не остана време да обсъдим тази част. Записва нови бременни, на 19ти ми предстои записване при нея за ЖК, но така и не попитах какви точно са условията. Мислих, че за фетална праща при някой друг. Знам, че при записването ще ми вземат кръв за БХС (ще съм в 12г.с.), но не знаех, че тя ще извърши самата фетална. Някоя от вас да я е правила при нея и да е наясно има ли нужда да ходя при друг д-р специалист в тази област? Доста неща обсъдихме на последния преглед, но тъй като ме прие без час, не остана ред да попитам и с подробности какво предстои.
И аз ходя при нея от години. И с двете бременностти тя ми водеше ЖК и ми правеше ФМ. Винаги много обстойно. Знам от нея , че ходеше на специални обучения по ФМ.
Виж целия пост
# 371
На мен ми помогна Кузманова!
Но трябва търпение и постоянство. Също бях с ПКЯ, но тя ме излекува и в момента съм в края на 5 месец. Лечението продължи около 6-7 месеца. Бях й казала, че искам да забременея, пусна ми всички необходими изследвания и то не един път! Следеше през всички фази на цикъла и съответно резултата е на лице, за което съм й адски благодарна. Ако беше др гинеколог щеше да ми изпише противозачатъчни и да ми каже, че ще се оправя.
Това, че сте спрели хапчетата не е хубави, ако искате рвзултат трябва постоянство. Тя ми обеща, че до 6 месеца ще забременея и така стана. Все пак за да има ефект трябва да има лечение! Тя успя да ми регулира и мензиса, който никога не ми е бил редовен.
Здравейте, искам да Ви опиша моя проблем..На 24 години съм и вече започваме да се замисляме с приятеля ми за нещо по-сериозно. Та започвам от далече.. преди 2 години ми правиха кюртаж - полип в Шумен. Резултатите бяха добри. В момента живея във Варна и миналата година ходих при доктор Станислава Кузманова в Сити клиник към август, защото цикъла не ми идваше.. Тогава тя ми предизвика цикъла с едно хапче( не мога да се сетя точно какво беше) и след като дойде ми предписа лечение с Белара, защото имам ПКЯ.. почнах да ги пия, дойде ми първия и втория месец, обаче в последствие спря... просто дните, които трябва да ми дойде имам първия ден кафяво зацапване и край.. тази година януари ходих при нея отново и тя ми каза, че нямам цикъл защото не образувам лигавица на матката...и ми каза за сега да продължавам да ги пия тези хапчета, обаче аз миналия месец ги спрях... имам чувството, че се тровя безсмислено .. сега си взех направление за гинеколог и се чудя дали отново да ходя при нея или да търся другаде... отчаяна съм ... чета какви ли не мнения и се чудя къде да отида и какво да правя.. искаме да започнем да правим опити с приятеля до максимум 1 година ..но до колкото знам, като нямам лигавица нямам как да го задържа това бебе ... дайте ми някой съвет къде мога да отида или дали Кузманова е добре като вариант... Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 372
Здравейте , предстои ми първи преглед за установяване на бременноста ми . Първа бременност ми е и ми е притеснено , не знам на кой АГ мога да се доверя . До момента си ходех при д-р Симеонова , но не искам да си водя бременноста при нея. Моля препоръчайте ми добър лекар , който работи по ЗК , и обяснява абе като цяло да има отношение .
За момента от прочетеното във форума съм се спряла на Д-р Скочев или д-р Славчев , но сякаш предпочитам да е жена ...
Виж целия пост
# 373
Здравейте , предстои ми първи преглед за установяване на бременноста ми . Първа бременност ми е и ми е притеснено , не знам на кой АГ мога да се доверя . До момента си ходех при д-р Симеонова , но не искам да си водя бременноста при нея. Моля препоръчайте ми добър лекар , който работи по ЗК , и обяснява абе като цяло да има отношение .
За момента от прочетеното във форума съм се спряла на Д-р Скочев или д-р Славчев , но сякаш предпочитам да е жена ...

Не препоръчвам Скочев; за Славчев съм чувала, че е добър, но е претрупан и няма възможност дс отделя много време на прегледите.
Виж целия пост
# 374
Здравейте , предстои ми първи преглед за установяване на бременноста ми . Първа бременност ми е и ми е притеснено , не знам на кой АГ мога да се доверя . До момента си ходех при д-р Симеонова , но не искам да си водя бременноста при нея. Моля препоръчайте ми добър лекар , който работи по ЗК , и обяснява абе като цяло да има отношение .
За момента от прочетеното във форума съм се спряла на Д-р Скочев или д-р Славчев , но сякаш предпочитам да е жена ...
Защо да е жена Simple Smile Правилно си се ориентирала ,а Славчев!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия