Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 127 857
  • 847
# 345
А някой нещо знае ли за Ваня Кирилова- работила е във Варна, а сега вече е част от екипа на проф. Горчев. Идва 2 пъти в месеца във Варна.

Ходила съм 2 години при нея.. през събота, през събота.
Смесени чувства съм за нея ... много ми помогна, но и много хиляди изследвания имам пуснати при нея , повечето без краен резултат.
Оперирана съм в Плевен от Доц. Цветков (завеждащия роботизирана хирургия)  в екип с нея (беше още специализант , но трябва да е завършила) .

Според мен зависи какъв е проблема... а и понякога не помни за какво си ходила предния път.. няма как с 2 идвания във Варна на месец Simple Smile
 
Виж целия пост
# 346
Здравейте, искам да попитам някоя раждала ли е при Д-р Добрин Николов в АГ болница естествено? Или някой друг лекар който да ми препоръчате там, който не прави секцио за най-малкото?
Виж целия пост
# 347
Здравейте, искам да попитам някоя раждала ли е при Д-р Добрин Николов в АГ болница естествено? Или някой друг лекар който да ми препоръчате там, който не прави секцио за най-малкото?

Георгиев - знам, че е доста популярен, но аз родих при него преди 2,5 месеца напълно естествено (даже без упойка) сина си в седалищно предлежание.
Виж целия пост
# 348
Здравейте, искам да попитам някоя раждала ли е при Д-р Добрин Николов в АГ болница естествено? Или някой друг лекар който да ми препоръчате там, който не прави секцио за най-малкото?

Георгиев - знам, че е доста популярен, но аз родих при него преди 2,5 месеца напълно естествено (даже без упойка) сина си в седалищно предлежание.

Мануела, до къде може да се простират желанията на майката за по-малка намеса при раждането - имам предвид без упойки, окситоцин, пукане на води и т.н. при д-р Георгиев? Дали сте коментирали подобни въпроси?
Виж целия пост
# 349
Аз също родих при Георгиев. Съобразява се с желанията на родилката, като разбира се ги съобразява с общото й състояние и рисковете.
Здравейте, искам да попитам някоя раждала ли е при Д-р Добрин Николов в АГ болница естествено? Или някой друг лекар който да ми препоръчате там, който не прави секцио за най-малкото?

Георгиев - знам, че е доста популярен, но аз родих при него преди 2,5 месеца напълно естествено (даже без упойка) сина си в седалищно предлежание.

Мануела, до къде може да се простират желанията на майката за по-малка намеса при раждането - имам предвид без упойки, окситоцин, пукане на води и т.н. при д-р Георгиев? Дали сте коментирали подобни въпроси?
Виж целия пост
# 350
Здравейте, искам да попитам някоя раждала ли е при Д-р Добрин Николов в АГ болница естествено? Или някой друг лекар който да ми препоръчате там, който не прави секцио за най-малкото?

Георгиев - знам, че е доста популярен, но аз родих при него преди 2,5 месеца напълно естествено (даже без упойка) сина си в седалищно предлежание.

Мануела, до къде може да се простират желанията на майката за по-малка намеса при раждането - имам предвид без упойки, окситоцин, пукане на води и т.н. при д-р Георгиев? Дали сте коментирали подобни въпроси?

Да ви кажа не сме коментирали - трябваше да съм секцио, но 2 дни преди това тръгнаха контракции и докато ме преглеждаше се установи 8+ см разкритие и той ми предложи да се пробвам естествено. Нямаше време даже за упойки и т.н., сложиха ме уж на система, но родих толкова бързо, че не беше изтекла и 1/3 от нея. Като на филм ми беше раждането 😁 но знам, че се съобразява с желанията на родилката, като се взема предвид и състоянието на плода и майката.
Виж целия пост
# 351
Чудесно раждане, не си имала време и да се стреснеш вероятно Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Аз бих искала да попитам дали някоя от вас има впечатления от д-р Митко Митев от МД за естествено раждане? Не бих искала да е  секцио, освен ако няма основателна причина.
Виж целия пост
# 353
Има тема за МД, попитайте там Simple Smile  http://www.bg-mamma.com/?topic=1040820 , заповядайте, но не знам дали е най-новата.
Виж целия пост
# 354
Здравейте, нямам представа дали въпросът ми е подходящ за тази тема, но реших да пробвам тук. Потърсих в търсачката, но не открих отговор, възможно е пък и да ми е убегнал. Някоя от вас има ли представа колко струва ЖК при д-р Красимира Желязкова? Знам, че работи по ЗК, но не знам дали за ЖК се плаща допълнително освен направлението. Благодаря предварително ако някой може да даде отговор.
Виж целия пост
# 355
Не познавам лекарката, за която питате, но принципно направлението покрива всички прегледи (без феталните морфологии, скрийнингите, 3-4 Д-та и, ако желаете повече прегледи с видеозон). А то по ЗК се полагат няколко не помня, точно колко прегледа с видеозон, крайно недостатъчно за нашите желания и притеснения.
Виж целия пост
# 356
2 или 3 по преценка на следящия гинеколог. Касата не поема почти нищо.
Виж целия пост
# 357
Здравейте, нямам представа дали въпросът ми е подходящ за тази тема, но реших да пробвам тук. Потърсих в търсачката, но не открих отговор, възможно е пък и да ми е убегнал. Някоя от вас има ли представа колко струва ЖК при д-р Красимира Желязкова? Знам, че работи по ЗК, но не знам дали за ЖК се плаща допълнително освен направлението. Благодаря предварително ако някой може да даде отговор.
Тя е в майчнски в момента. Иначе знам, че ехографа си се плаща допълнително по 40лв извън регламентираните прегледи по закона.
Виж целия пост
# 358
Мисля, че записва нови бременни Simple Smile 40 лв е ехографа при посещение независимо ЗК . В 12гс феталната е безплатна при нея . Само този прегред е все едно по ЗК .Гледа и прави обстойни прегледи всеки път Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Здравейте, искам да Ви опиша моя проблем..На 24 години съм и вече започваме да се замисляме с приятеля ми за нещо по-сериозно. Та започвам от далече.. преди 2 години ми правиха кюртаж - полип в Шумен. Резултатите бяха добри. В момента живея във Варна и миналата година ходих при доктор Станислава Кузманова в Сити клиник към август, защото цикъла не ми идваше.. Тогава тя ми предизвика цикъла с едно хапче( не мога да се сетя точно какво беше) и след като дойде ми предписа лечение с Белара, защото имам ПКЯ.. почнах да ги пия, дойде ми първия и втория месец, обаче в последствие спря... просто дните, които трябва да ми дойде имам първия ден кафяво зацапване и край.. тази година януари ходих при нея отново и тя ми каза, че нямам цикъл защото не образувам лигавица на матката...и ми каза за сега да продължавам да ги пия тези хапчета, обаче аз миналия месец ги спрях... имам чувството, че се тровя безсмислено .. сега си взех направление за гинеколог и се чудя дали отново да ходя при нея или да търся другаде... отчаяна съм ... чета какви ли не мнения и се чудя къде да отида и какво да правя.. искаме да започнем да правим опити с приятеля до максимум 1 година ..но до колкото знам, като нямам лигавица нямам как да го задържа това бебе ... дайте ми някой съвет къде мога да отида или дали Кузманова е добре като вариант... Благодаря предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия