Великобритания - Тема 73 Зимно - Пролетна

  • 76 585
  • 725
# 210
Да се запиша и аз в новата тема. Дали това лято ще пуснат отново полетите на Уиз от Донкастър?
Съмнявам се!  Аз купих от Манчестър вече, не мога да ги чакам да решат ще имат ли нямат ли и билетите да скочат още повече.

Съмнявам се....следя им страницата де. миналата зима ходихме до БГ на half term за 37.00/ човек return.

Ryanair се изложиха , защото преместиха полета от Ливърпул от петък в събота и вече не е практично да се ходи за дълъг уикенд в БГ.
Виж целия пост
# 211
И нашите полети от Бристол ги затвориха. Ние вече взехме за лятната ваканция от Бирмингам с Райън еър.
Виж целия пост
# 212
И нашите полети от Бристол ги затвориха. Ние вече взехме за лятната ваканция от Бирмингам с Райън еър.

Те и този от Бирмингам затвориха, а беше много практичен за пътуване до Варна. 23.00 вечерта от Бирмингам , слизаш в София, в 7.00 ам вътрешен полет то Варна и си там в 8 сутринта...😀
Виж целия пост
# 213
Аз взех билети отдавна. Ние ще използваме 6 различни летища за 3 пътувания - Лутън, Варна, Манчестър, София, Донкастър и Букурещ Sweat Smile

Гледах наскоро бг новини и говориха нещо за проблемна концесия на софийското летище, предполагам това е и една от причините за спиране на полетите на Уиз.

Ave, ти от Варна ли си?
Виж целия пост
# 214
Аз взех билети отдавна. Ние ще използваме 6 различни летища за 3 пътувания - Лутън, Варна, Манчестър, София, Донкастър и Букурещ Sweat Smile

Гледах наскоро бг новини и говориха нещо за проблемна концесия на софийското летище, предполагам това е и една от причините за спиране на полетите на Уиз.

Ave, ти от Варна ли си?

Мъжа ми е от Варна.Simple Smile....сега и аз де...

Няма да е това проблема, защото от Лутън и други европейски летища си пътуват то софийското летище.

Откъде ще пътуваш до Букурещ? Има една румънска компания, летят то там.....Blue Air...ползвала съм ги един път за пътуване до Италия  са ок, дори имам билети  пак с тях пак за там за тази година.
Виж целия пост
# 215
От Букурещ до Донкастър ще се прибираме всички дружно Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Ние пътуваме от Бирмингам с Райън за втора година, така ни устройва най-много като цена, ползваме и паркинга. Първата година пътуваме с Блу до Букурещ, много удобно ми беше, защото аз съм от Русе, но на прибиране висяхме 2 ч на опашка на Дунав мост и се бях разтреперила дали ще си хванем полета. Оттогава си пътуваме до София. И на борда нямаха нормално кафе, само 3 в 1, и от други неща бях много недоволна.
Виж целия пост
# 217
Момичета, знаете ли дали в Bedfordshire, Cambridgeshire някой прави български торти? Нищо не намирам, само Лондон.
Виж целия пост
# 218
В момента цените Лутън - Букурещ с Блу еър за лятото ми харесват много, но се надявам, че на някое намаление с Уиз директния полет до Варна ще ни излезе също на приемлива цена. Ние по-рано от май не сме купували билети за лятно ходене в България.
Интересно ми стана колко плащате при толкова ранно купуване на билети? А в офиса на ММ само той е с дете в училищна възраст и съответно силно зависим от ваканциите.

Деми, във ФБ групите какво казват?
 
Виж целия пост
# 219
Блу, нямам фб.
Виж целия пост
# 220
Деми да дойда да ти направя една торта Simple Smile

Аз имам ФБ но не съм в такива групи и не знам. Усмивчица май беше в Кеймбридж, ако тя знае....
Виж целия пост
# 221
В момента цените Лутън - Букурещ с Блу еър за лятото ми харесват много, но се надявам, че на някое намаление с Уиз директния полет до Варна ще ни излезе също на приемлива цена. Ние по-рано от май не сме купували билети за лятно ходене в България.
Интересно ми стана колко плащате при толкова ранно купуване на билети? А в офиса на ММ само той е с дете в училищна възраст и съответно силно зависим от ваканциите.

Деми, във ФБ групите какво казват?
 

Последните 5 години поне не съм попадала на прилична цена от Лутън до Варна по ваканционно време. Иначе свеки то идва за 80 лева return, ама през Октомври.

Виж целия пост
# 222
Ние пътуваме от Бирмингам с Райън за втора година, така ни устройва най-много като цена, ползваме и паркинга. Първата година пътуваме с Блу до Букурещ, много удобно ми беше, защото аз съм от Русе, но на прибиране висяхме 2 ч на опашка на Дунав мост и се бях разтреперила дали ще си хванем полета. Оттогава си пътуваме до София. И на борда нямаха нормално кафе, само 3 в 1, и от други неща бях много недоволна.

Ти пък сега,...но няма евтин полет и хубаво кафе........и  BA не предлагат директно от италианска кафе машина примерно казано....
Виж целия пост
# 223
Бирмингам София тази година ни излязоха около 170 с ръчен багаж само. На мен Хийтроу ми е по-удобно като летище, Лутън ни идва по-далеч и трафикът около Лондон допълнително утежнява ситуацията.
Отделно аз правя резервации и за морето. Колкото по-рано резервираш, толкова по-голяма избор имаш, гледам за Гърция сега.

Кафето и храната отдавна ги развалиха, да. Като си спомня едно време какви топли обеди и закуски сервираха Simple Smile
Виж целия пост
# 224
Бирмингам София тази година ни излязоха около 170 с ръчен багаж само.
На човек или за четиримата?
Ние ходим по малки семейни хотелчета на нашето Черноморие и през юни за август все още има приличен избор.

Деми, само в малка локална група съм. Но се надявам някой, който е в големите групи да ти помогне.
Иначе последния РД на дъщеря ми с деца беше с торта от Теско за 10 паунда.Flushed За предните ѝ два РД тук поръчвах от различни сладкарници, но не бг или английски. Хубави, вкусни торти, но като видях и виждам какви торти дават по другите детски РД, тази година реших и аз да спестя от торта.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия