Дългото чакане след трансфер - Тема 66

  • 90 594
  • 726
# 720
Никога не са ме карали да пия вода и стискам за трансфер.
Успех Анджи !
Тук е такова изискването, така по-добре се вижда матката и къде го поставят.
Лошото е, че като има закъснение в графика и стискаш много.
Виж целия пост
# 721
Благодаря, Две в едно.
Ти в коя клиника си?
Виж целия пост
# 722
Аз съм в  частна клиника в Упсала, Швеция. Карл фон Линее се казва Simple Smile .
Виж целия пост
# 723
Потвърждавам, моя трансфер също беше на пълен мехур. Даже ми твърдяха, че не съм пила достатъчно вода и не се виждало добре.
Виж целия пост
# 724
Две в едно, насладете се на пролетните празници и виж, че юни месец е дошъл.
Успех ти пожелавам! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 725
Благодаря ти Анджи !
Най чудесно би било да вземе да стане натурално до тогова Simple Smile.
Виж целия пост
# 726




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия