Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е новата тема във форума?
Какви са основните проблеми, които родителите обсъждат във форума относно подготовката на раниците на децата за училище?
Какви са някои стратегии, които родителите използват за управление на проблемите с подготовката на раниците за училище на децата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са основните проблеми, които родителите обсъждат във форума относно подготовката на раниците на децата за училище?
-
Какви са някои стратегии, които родителите използват за управление на проблемите с подготовката на раниците за училище на децата?
-
Какви са някои от идеите за празнуване на рожден ден, обсъдени във форума?
-
Какви са впечатленията от стаите за игри в Questomania?

Като види някакъв различен сапун, кандисва да се къпе... все едно е бебе, чудя се с какво да го привлека в банята


Много хитро!
Девойката беше приета в МГ, в града, в който щяхме да се местим. В последния момент обаче се отказахме да се преместваме и така си остава в същото училище, но се мести в класа на най-добрата си приятелка, за което ме врънка от две години. Та тя е щастлива. Аз не толкова, защото за малко не й стигнаха силичките за варненското МГ (буквално една задача точки) и се надявах, че ще осъзнае, че без да полага усилия няма как да жъне успехи. Но като гледам колко не й пука, че не е успяла, силно се съмнявам, че го приема като урок...
Девойката ми е около 145 см (не съм я мерила с точност скоро) и около 33-34 кг. Нали си е на мама гарджето - изглежда ми атлетична и грациозна, прекрасна млада дама. Но като ви чета май е просто дребосък като майка си