Четвърти клас - II тема

  • 89 711
  • 740
# 630

Коя мицеларна вода? Кажете точна марка/вид  Simple Smile

От Лидл.
Виж целия пост
# 631
И от мен поздравления за всички!!! Трудно беше, дано да им е добре сега Simple Smile

Аз ползвам био лавандулова вода за лицето - на Алтея.

Надявам се всички да е наред с Морена!

Виж целия пост
# 632
Хигиената не само при момчетата е мъка. Моята дъщеря почти не си мие лицето,да не би случайно водата да я намокри.
Купила съм едно измиващо олио на Биодерма и я карам поне веднъж седмично да го използва,ама ако не съм до нея,няма да се сети. Също й позволявам да ми ползва мицеларната вода,но и там удряме на камък.
Ако не я хвана за ръката да я заведа да се изкъпе или да си вземе душ,може и 10 дни да не се мие. Голям зор да влезе в душ-кабината. Тя смятала,че е чиста,защо да се мие???? Не знам как да й набия в главата,че е НЕОБХОДИМО да се къпе.
Струва ми се,че всичко е от мързел и всеки ден се пазарим,което вече ме уморява.
Виж целия пост
# 633
Ох, всяка вечер едно и също "хайде да се къпеш", "след малко" и така до 23 часа, когато решава, че след като вчера се е къпал, днес няма нужда Unamused Като види някакъв различен сапун, кандисва да се къпе... все едно е бебе, чудя се с какво да го привлека в банята Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 634
Поздравления на приетите деца!

Светле, моят младеж е 156, 32кг, скоро ходихме на ендокринолог заради ранен пубертет и излезе на горната граница ръст, долната кг, но той също винаги е бил кльощав и върлинест. Здрави да са само, едно време масово децата бяхме такива кльощаци, изключение бяха пухкавите деца в махалата, сега сякаш е обратното.
Виж целия пост
# 635
ABC na Bioderma взех на моето момче.
Виж целия пост
# 636
Момичета, чета ви и си мисла децата колко са различни-моето момиче (6клас) е точно обратно, но в патологичната крайност-ако не се изкъпе не може да си легне, колкото и да е късно. не пипа пари, ако случайно някой ги остави на бюрото или на пода в нейната стая избърсва с мокра кърпичка, ако аз съм пипала пари ме кара да си мия ръцете, въобще.. голям стрес ми е, мисля, че е някаква фобия, водих я на психолог , но уж не установиха някаква аномалия, а си продължава по старому. Също и не дава брат и да сяда(ляга) на нейноъо легло ако не се в къпал. Ужас .., според мен всяка крайност не е добре
А пък той (брат й) е точно обратно на нея-разсейва се за зъбите редовно, ходи с дълги нокти и колкото да поврарям не си ги реже на време... ей го, две деца в двете крайности, питайте лесно ли ми е 😀😂😂😂

SvetlaK , като чета за твоя син се сещам една забавна история с мъжа ми. Навремето майка му била казала”ще си миеш краката 7 пъти седмично” и нашия един ден решил да ги измие едно след друго в един ден та да не се занимава после цяла седмица 😂😂😂 а сестра му като видяла, хванало я е яд, че не се сетила първа😂😂😂
Виж целия пост
# 637

Врячо е 141 - таман го премерих - и 28-29 кг... абе, под 30 - това наяден, вечерта. И няма още ни пъпки, ни точки, ни запетайки. Може и по 4 пъти на ден да се къпе (а най-забавно е цял ден да се шматка с хавлията)  - ама като дейде ред за зъби иииии... мъка.
Виж целия пост
# 638
Ръстът... Всичко му е малко. 164 см. Настигна сестра си. Но ми е супер. Сега не се налага да чакам мъж ми да се върне, за да ми свали нещо от високо, имам си още двама по-високи от мен.Satisfied


Коя мицеларна вода? Кажете точна марка/вид  Simple Smile

Bioderma, Avene, A-Derma са много хубави, медицинска козметика с доказани качества. По-нисък клас, но също много качествена - Bioten. По-висок клас -  мицеларното мляко на Lierac и клетъчната вода на Esthederm. Има още много варианти. На дъщеря ми най-добре й действаха продуктите на Uriage и розова вода. За розовата вода съм с две ръце За!
Виж целия пост
# 639
Последен ден на у-ще и официално петокласничка!!

Нашето момиче е на 10 год и 1 месец и явно не е много висока- 148см само. Да мине и утре и сме във вканционен режим вече Heart
Виж целия пост
# 640
Лу, благодаря!
Моля те и за описание на всички дейности по лицето за един ден.

(засега сме само вечер с нежно измивно средство с отмиване на Алверде и после био розова вода, нищо повече. Между двете ли трябва мицеларната вода? И сутрин ли същия цикъл?)

Контеса, честито! Весело лято!
Виж целия пост
# 641
...
SvetlaK , като чета за твоя син се сещам една забавна история с мъжа ми. Навремето майка му била казала”ще си миеш краката 7 пъти седмично” и нашия един ден решил да ги измие едно след друго в един ден та да не се занимава после цяла седмица 😂😂😂 а сестра му като видяла, хванало я е яд, че не се сетила първа😂😂😂

Joy Много хитро!
Виж целия пост
# 642
Весела ваканция и от мен! Честито на всички деца, постигнали мечтите си Simple Smile
У дома - постигнати мечти има, само че не са моите Laughing Девойката беше приета в МГ, в града, в който щяхме да се местим. В последния момент обаче се отказахме да се преместваме и така си остава в същото училище, но се мести в класа на най-добрата си приятелка, за което ме врънка от две години. Та тя е щастлива. Аз не толкова, защото за малко не й стигнаха силичките за варненското МГ (буквално една задача точки) и се надявах, че ще осъзнае, че без да полага усилия няма как да жъне успехи. Но като гледам колко не й пука, че не е успяла, силно се съмнявам, че го приема като урок...
Като пишете ръст на децата си, имайте милост, моля ви! Astonished Девойката ми е около 145 см (не съм я мерила с точност скоро) и около 33-34 кг. Нали си е на мама гарджето - изглежда ми атлетична и грациозна, прекрасна млада дама. Но като ви чета май е просто дребосък като майка си Laughing Да са ни живи и здрави - пубертетът предстои и освен скъсани родителски нерви, някои може да добавят и по някой друг сантиметър в актива си Simple Smile
За пъпки - още няма (един от малкото бонуси на атопичната кожа). Обаче косми! Вече сама си ходи на кола маска, даже и пари не ми иска. Само съобщава вечерта какви ги е свършила. С къпането е - зор да влезе, зор да излезе от банята. Просто я мързи да върши каквото и да е от нещата, които "трябва", а не че обича да е мръсна.
Ох, пак се увлякох, прощавайте Simple Smile
Дано Моренка се включи тези дни, липсва ми и на мен!
Виж целия пост
# 643
Аз ср чудя как да подхождам за обезкосмяване на мишници... не ми се ще бръснене, епилатор и кола маска болят...
Виж целия пост
# 644
Лекарите категорично НЕ препоръчват каквато и да е епилация преди навършване на 12 години. Единственото в тази възраст за обезкосмяване са кремчетата. Всичко друго е опасно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия