♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 65

  • 109 099
  • 740
# 615


Виж целия пост
# 616
Какво пак се ядосвате на кака? Интернет , инстаграм и подобни, свободно пространство. Кой каквото иска да си поства. Като ви напряга не и обръщайте внимание.  А дали има диагноза, това само оторизираните лица могат да кажат. Тя си живее живота дали с Боре или не и май пет пари не дава за това кой какво споделя за нея, освен с онези моменти когато с тъга в погледа и гласа споделя, че я напряга. Хайде пак много внимание и отделих. Ама нали съм и фен   Whistling Whistling

Нещо ново около Боре и Елка има ли като инфо днес,че от работа не ми остана време да се поровя ooooh!
Виж целия пост
# 617
Slawe, Hug днес нищо съществено около ЕлБарите! no



Това Мерт ли е? newsm78
Виж целия пост
# 618
Алекс Hug, не знам дали е Мерт, ама аз днес така си гледах шефа кога ми ръсеше глупотевини...симпатяга си е Боре Flutter

Май са оправили мамата вече, но ми се губи един коментар newsm78
Виж целия пост
# 619
Slawe, Hug ако си се разминала с липсата само на един коментар е направо добре!

Мен не ме пускаше да вляза, а за писане и дума не можеше да става! ooooh!

Сега при мен вече всичко си е наред!
Виж целия пост
# 620
малко приятни гледки за лека нощ Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=hMkVUgRmu6E
Виж целия пост
# 621


ЛЕКА Hug

Аз отивам да гледам този филм Sunglasses

Скрит текст:
Лек и неангажиращ

Да се влюбиш е Леа

https://www.youtube.com/watch?v=bGvvKOz797I
Виж целия пост
# 622
добро предложение, ще го метна утре вечер. Днес погледах този със Сечкин Йоздемир, който Темпи пусна, но наистина трябват много кърпички
Виж целия пост
# 623
Добро утро и хубав ден!
Виж целия пост
# 624
Добро утро  Heart Eyes Hug

Виж целия пост
# 625
 Hug Hug Hug Hug

Минавам и заминавам Flutter


Виж целия пост
# 626
Здравейте и от мен, вече почти 24 часа не съм пускала някой откъс или клип от  ЛН,  мислех, че съм крайно пристрастена Blush
Обаче така се заинатих на този ЕЛИ няма такова гледане сама не ди вятвам гледам на български, руски и турски. Обаче този Сечо ще вземе да ме спечели с тази роля.

За ГО хич и не ми се коментира... Мерил Стрип горката цццццц. А и защо Баръш да и купува очила, тя наши е много еманципорана да си купи сама.

Много ме радват красивите снимки, които сте пуснали.
Виж целия пост
# 627
Виж целия пост
# 628
Hug Hug Hug Hug

Минавам и заминавам Flutter




 Joy Joy Joy Joy

А Каро кога ще ни донесеш  Crazy
Виж целия пост
# 629
https://www.instagram.com/p/Be-MBTyhpl5/?hl=bg&tagged=barisarduc
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия