♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 65

  • 109 097
  • 740
# 630
Добър ден, момичета! Hug

От Gisel Baykal международният мениджър на Елчин - Подготовката за BIAF 2018 започна! Heart Eyes



Виж целия пост
# 631
Oт BUJIN и NewBalance - започва рекламната кампания на новата  колекция от @demirural и @arducbrs 👞👞  Wink

През март ще бъдат на пазара.  Laughing






 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 632
Здравейте момичета. Следя Ви доста отдавна. Обичам го този филм. в момента го гледам за 3ти път. бихте ли ми препоръчали друг сериал който да е равностоен на този, понеже се опитах да се загледам в друг,но не се получава. Няма я същата магия.
Виж целия пост
# 633
Здравейте момичета. Следя Ви доста отдавна. Обичам го този филм. в момента го гледам за 3ти път. бихте ли ми препоръчали друг сериал който да е равностоен на този, понеже се опитах да се загледам в друг,но не се получава. Няма я същата магия.
Няма нищо общо с този, но е много интересен и завладяващ филм. Говоря за Черна Любов. Страхотен филм! Но е противоположното на този.🙃
Сега гледам ЛН, този Корай ще ме съсипе от смях. 😂
Виж целия пост
# 634

Здравейте момичета. Следя Ви доста отдавна. Обичам го този филм. в момента го гледам за 3ти път. бихте ли ми препоръчали друг сериал който да е равностоен на този, понеже се опитах да се загледам в друг,но не се получава. Няма я същата магия.
[/quote]
Няма нищо общо с този, но е много интересен и завладяващ филм. Говоря за Черна Любов. Страхотен филм! Но е противоположното на този.🙃
Сега гледам ЛН, този Корай ще ме съсипе от смях. 😂
[/quote]
Здравейте момичета. Следя Ви доста отдавна. Обичам го този филм. в момента го гледам за 3ти път. бихте ли ми препоръчали друг сериал който да е равностоен на този, понеже се опитах да се загледам в друг,но не се получава. Няма я същата магия.
Няма нищо общо с този, но е много интересен и завладяващ филм. Говоря за Черна Любов. Страхотен филм! Но е противоположното на този.🙃
Сега гледам ЛН, този Корай ще ме съсипе от смях. 😂

Да след него и аз изгледах Черна любов. Малко тежък ми дойде а и сякаш я няма тази искра между актьорите. Иначе е хубав. Някой да е по забавен, да не е толкова тъжен!
Виж целия пост
# 635
А къде може да се намерят песните от сериала? Намерих един микс в ютуб, но не съм сигурна, че всичко вътре е точно от "Любов под наем".
Виж целия пост
# 636
Здравейте, момичета!
Ето Ви днешната песен, когато Йомер намери Дефне да разсажда цветята:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=j-T4hRJNFJI

И песента от началото на всеки епизод:

https://www.youtube.com/watch?v=qBBIKdD2fo8

Много хубава и подходяща е музиката на сериала, а самият сериал - неповторим!
Виж целия пост
# 637
А къде може да се намерят песните от сериала? Намерих един микс в ютуб, но не съм сигурна, че всичко вътре е точно от "Любов под наем".

Тук има от всички серии.

https://www.youtube.com/watch?v=i0YgVmAalZ4&index=5&list … pXRgT1SNPlksWEMDV
Виж целия пост
# 638
 hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 639
Хубави са песничките от сериала. Тази в началото ми е любима и много ме развеселява.
От филма Време за щастие също много ми харесва и на клипа са толкова сладки.💛💚💜
Виж целия пост
# 640
Който питаше за друг серисл Статус на връзката объркан, има го в бокса с бг суб.
За повече инфо друг да помага, че съм на работа и през тела е зор.
Джанъм, Каро ще сюрпризира тати неочаквано да се надяваме по нощите като се прибера от работа.
Виж целия пост
# 641
тук също са много сладки.един от любимите ми моменти.
https://www.instagram.com/p/Be8mdRAAj9a/?tagged=arducbrs
https://www.instagram.com/p/Be8V68FDV7f/?tagged=arducbrs


нова.....?или не ....?
https://www.instagram.com/p/Be_AJLGnDs-/?hl=tr&tagged=barisarduc
Виж целия пост
# 642
Силата на ФШ...  hahaha hahaha



По повод великолепния ФШ на Габи от вчера, дали това не е намек за участие на Борко във вампирския

сериал , BluTV са отговорили, че  Баръш няма да играе в него дори и като гост актьор!
  Naughty

Виж целия пост
# 643
Май наистина е нова  Thinking Баръш е  ooooh!



Всъщност са Баръш и родата на кака  Sick

Виж целия пост
# 644
Май наистина е нова  Thinking Баръш е  ooooh!



Всъщност са Баръш и родата на кака  Sick




    Съвсем новичка е Yum

      https://www.instagram.com/p/Be-8iQRAbVa/?taken-by=canbabacesme
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия