Свалила съм си сериала, сега свалям и сериите, които БТВ пусна. Забавлявам се с разликите - какви са репликите при едните и другите, какви са гласовете на героите. А и бях нетърпелива, исках да знам как свършва историята.
А и има доста изрязани сцени, които си е цяло кощунство към сериала
А и има доста изрязани сцени, които си е цяло кощунство към сериала




. Е, губи се въздействието малко, но пък ей това е причината да има повторно (че и повече пъти) гледане, нали 


, как не и е неудобно, не разбирам?! Сега се зачетох в коментарите под снимката с момичето _ срам, срам, срам 


Какво правят тези хора

шоуто не е ли от 23 и 30?
шоуто не е ли от 23 и 30? 

Препоръчани теми