Място за боси стоножки - 16

  • 134 328
  • 746
# 390
В amazon.de е над 29 евро безплатната доставка.
Виж целия пост
# 391
Аз получих тези сандали фродо от склада от детския сектор ,без забележки са-в кутия,ест.кожа,38 номер и си отговарят ,хванах ги на 15 евро. Peace
https://www.amazon.de/gp/product/B075FZYVYT/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост
# 392
Здравейте, пристигнаха ми ментовите Clarks. Много свежи и летни, харесват ми като качество и удобство. Поръчах по-големия размер (колебаех се между 6 и 6 1/2) и са една идея по-свободни. Би ми се искало да имах възможност да пробвам и по-малкия, но... следващия път.

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 393
Може ли размер на стелката на Clarks на 6 и 1/2 моля?
Виж целия пост
# 394
Измервам 26 см, но моят крак не изпълва дължината докрай.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 395
Не измерваш правилно, при пръстите сантиметърът ти е отвън. Мери се от ръба на стелката при пръстите до ръба на петата. Като гледам 6 1/2 е с 25 см стелка.
Виж целия пост
# 396
25 см. е стелката на 5 и 1/2.
Получих моите онзи ден в черно.
Виж целия пост
# 397
24 см. са 37 номер.
Виж целия пост
# 398
Може ли линк към тези сандалки на Кларкс ?Благодаря.
Виж целия пост
# 399
Clarks romantic moon. От по-новите модели се намират по обувните сайтове, Амазон, Ибей.
https://www.clarksoutlet.co.uk/search?text=romantic
Виж целия пост
# 400
Clarks romantic moon. От по-новите модели се намират по обувните сайтове, Амазон, Ибей.
https://www.clarksoutlet.co.uk/search?text=romantic


Благодаря.Само последна молба имам.Може ли да ми измериш парчето кожа отгоре колко см е?Имам кокалчета на краката и се чудя дали ще се скрият.
Виж целия пост
# 401
Лентата на ментовите е 4.7 см.
Виж целия пост
# 402
Лентата на ментовите е 4.7 см.

Благодаря много.По принцип черните мислех да поръчам, но като ги гледам и на тях лентата ще е толкова широка.Няма да се скрият грозните кокалчета.Тъжна съм пък.
Виж целия пост
# 403
Хванах едни Pataugas oт склада https://www.amazon.de/gp/product/B072KWRS8S/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1, но никога не съм имала и не знам, отговарят ли си? Някой ако познава марката, нека сподели.
Виж целия пост
# 404
Момичета,регистрирах се в аутлета на Кларкс,иска ми да въведа адрес(на Габиели),а не ми дава улица,само код и държава (УК).А след това не ме пуска на следваща стъпка,защото не съм въвела адрес за доставка.
Отидох на Управление на акаунта ми,не ми дава да въведа адрес.
Къде греша?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия