Февруари най-вълшебното ни подари - една душичка къщата ни озари!

  • 66 299
  • 754
# 660
Моята беба спи Като пьн през деня, а нощем иска да будува. Нещо обьркахме графика. През деня яде, спи, яде, спи. Даже понякога яде докато спи. Но вечер след 21 часа загася ли лампата че почва един вой. Тогава и ака по-обилно и Като че ли забравя, че е яла. И пак врещи гладна.
Виж целия пост
# 661
Моето дете от три смъкна на два часа между храненията, понякога малко по-малко. Не спи грам денем. После вечер едвам заспива... Прави около три часа пауза и после пак през два...не знам какво става. Има киселини, яки се оригва. Много се свива и ръм и от болка, мисля че не е толкова от колики, колкото от тия киселини... Утре сме на Боуен терапия
Виж целия пост
# 662
Моето дете от три смъкна на два часа между храненията, понякога малко по-малко. Не спи грам денем. После вечер едвам заспива... Прави около три часа пауза и после пак през два...не знам какво става. Има киселини, яки се оригва. Много се свива и ръм и от болка, мисля че не е толкова от колики, колкото от тия киселини... Утре сме на Боуен терапия

Какво представлява тази терапия, изобщо не съм запозната. Моето бебе се дави от силната струя, постоянно хълца. Понякога почти час минава с хълцане. Започва да свива крачетата от болка.
Виж целия пост
# 663
Момичетата с бебета на около 40 дни - по колко време ги изкарвате? Аз вчера и днес по час го държа навън, но се чудя да не прекалявам Joy  Иска ми се да е готов сега като се затопли за по дълги разходки в парка...
Виж целия пост
# 664
Час ми се струва нормално за начало. Аз съм го изкарвала два пъти за по 15тина минути и днес му беше първата голяма разходка 1час - тъкмо маптави един месец. В количлата като да добре облечени и увити няма какво да им стане и повече време да изкарват вече.
Виж целия пост
# 665
Момичета, капките за колики съдържащи  лактаза действат запичащо или разхла0ващо?
Някой беше обяснявал разликата между лактаза и симетикон в капките, но не мога да намеря поста.
Виж целия пост
# 666
Как 15 минути,аз за толкова време няма да си правя труда да свалям и екипирам количката и чантата .От 12-13 ден почнах по 5-10 минути на терасата и на 20 директно за час,сега откарваме по минимум два навънка всеки ден дори и днес и вчера,само в големите студове не сме излизали.Аз ще се побъркам вече цял месец затворена.Утре моят мъник прави 40 дена.Симетикона помага за  отделянето на  газовете,а лактазата помага за разграждането на млякото в кърмата,някакъв ензим ако не се лъжа и е за образуване на по прости и лесно смилаеми съставни части.И двете са за облекчаване на коликите и работата на коремчето.
Виж целия пост
# 667
Симетиконът действа запичащо евентуално, не на всяко бебе.
Момичетата, които кърмят как смятате да се справяте с кърменето и по-дългите разходки. На мен ми е непривично и сакаш некомфортно навън...
Виж целия пост
# 668
Ние днес го изкарахме на терасата за 10 мин,утре 15 ,после 20 и в петък мислим направо на разходка да ходим.Педиатърката ни каза,че след като го аклиматизираме можем да стоим навън колкото искаме.
При нас боуен терапията не помогна Sad
Виж целия пост
# 669
Аз кърмя навън, нямам никакви притеснения. Нося голям шал или кърпа, мятам през рамо и през бебо -нищо не се вижда. Сегс като се стопли ще започнем да ходим и на по-далечни рсзходки и да пътуваме, удобно е винаги и навсякъде да можеш да го нахраниш.
Виж целия пост
# 670
И аз кърмех с шал на публични места първото. Той огладняваше така зверски и врещеше, че чак ми се е случвало на бордюр да кърмя, къде време да стигна до пейка....
Само положителни отзиви съм имала, а веднъж една баба ме помоли за кърма за да си капе в очите.
Виж целия пост
# 671
Благодаря ви! А какъв шал, вие си пригодихте нещо или купихте специален? Аз май нямам какво да пригодя и сигурно ще си купя нещо подобно, но се чудя какво точно, та да ми е удобно и да имам свобода. Ако покажете някакъв примерен удобен вариант, ще съм ви благодарна!
Виж целия пост
# 672
Аз ползвам един от моите шалове, нищо специално, просто е по-широк и дълъг и не е много дебел, да може да влиза въздух ксто покрия бебо.
Виж целия пост
# 673
Летен памучен шал широк, важното е да може да се диша през него.
Виж целия пост
# 674
Здравейте! Има ли мами от София, които са родили в Шейново? Може ли да препоръчате   екип при раждане от там? И има ли полза да се избира екип?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия