Клиника Адела - пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 107 776
  • 738
# 480
Мда, това не по телефона. На място на регистратура. От кол центъра и на мен ми дават часове за след 3 месеца Mr. Green
Виж целия пост
# 481
Кристи,

поне реколта да е имало- аз се надявам на повече от 2 яйца. Rolling Eyes
Но не съм била на дълъг протокол.
Значи сериозно ще се доплаща , защщото отсега се уговаря ЗЕТ - значи доплащане евентуално за лекарства + замразяване и още трансфери. Леле...  ooooh!
Виж целия пост
# 482
Привет, записах си час за първичен преглед при д-р Калчев. Какво да очаквам от този преглед момичета? Simple Smile Като ви чета ... малко чак се плаша какво ми предстои  #Crazy
Виж целия пост
# 483
Привет, записах си час за първичен преглед при д-р Калчев. Какво да очаквам от този преглед момичета? Simple Smile Като ви чета ... малко чак се плаша какво ми предстои  #Crazy
Напротив! Точно при Калчев ще се стресираш май-малко. Страхотен избор за първоначален преглед си направила Hug

Мая, зависи. При мен просто така се стекоха обстоятелствата, защото никакви лекарства и стимулации не сработиха. Затова просто пробвахме всичко, докато накрая не се предаохме и не минахме на ЕЦ.
Виж целия пост
# 484
Ужасно е докторът ти да се откаже от теб. Мен от това много ме е страх, защото ако оптимист като д-р Калчев се откаже от мен не знам при кого бих могла да отида. Повечето отдавна да са отсекли: донорска яйцеклетка, но докато имам все пак мои не искам да помислям за това. Такова отсъждане съвсем би ме сринало. Това ми е супер краен вариант, защото все още ми е останала вяра, че ще се случат нещата и с моя, просто е въпрос да уцелим правилния момент.
Daredevil, няма от какво да се плашиш. Вземи си ако имаш някакви документи от предишни изследвания, процедури, прегледи. Разказваш си положението и после док ще ти каже какво мисли, ще ти назначи някакви изследвания, които смята за необходими. За щастие той не е от лекарите, на които трябва да им вадиш думите с ченгел от устата. Пожелавам ти да не се застояваш много дълго като пациентка и бързо да постигнете успех.
Виж целия пост
# 485
Daredevil, няма от какво да се плашиш. Вземи си ако имаш някакви документи от предишни изследвания, процедури, прегледи. Разказваш си положението и после док ще ти каже какво мисли, ще ти назначи някакви изследвания, които смята за необходими. За щастие той не е от лекарите, на които трябва да им вадиш думите с ченгел от устата. Пожелавам ти да не се застояваш много дълго като пациентка и бързо да постигнете успех.
[/quote]

Благодаря от сърце! Нямам никакви изследвания още .. тепърва започвам моята история Simple Smile
Виж целия пост
# 486
Здравейте, ние след дълго чакане решихме този месец да преминем към действие. Не ни се чака още 1 или 2 месеца. Този месец като ме навести лелката отивам при Доки и да видим дали ще можеш да започнем подготовка за трансфер. Имаме един замразен ембрион на 5 ден и ако всичко е наред ще направим трансфер. И дано си ме хареса за мама. Не ми се чака повече, че вече започнах 44 г. Знаете ли къде правят трансфери в Репробиомед или Адела? Моята снежинка е Репробиомед.
Виж целия пост
# 487
Мили момичета,
Днес се появи на бял свят още една принцеса, сътворена от златните ръце на любимия ни доктор Калчев. Тя е прекрасна, а аз... аз не знам как да опиша чувствата си! И двете сме добре, но чак утре ще мога да я видя, защото родих секцио и сега съм в реанимация.
Пожелавам на всички такова неземно щастие!!!  Two Hearts
Виж целия пост
# 488
Мили момичета,
Днес се появи на бял свят още една принцеса, сътворена от златните ръце на любимия ни доктор Калчев. Тя е прекрасна, а аз... аз не знам как да опиша чувствата си! И двете сме добре, но чак утре ще мога да я видя, защото родих секцио и сега съм в реанимация.
Пожелавам на всички такова неземно щастие!!!  Two Hearts

Ооой, Рени, честита рожбичка! Жива и здрава да е, много радост да ти носи, а на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 489
Ренчо, честита принцеса и тук. Пожелавам ви цял живот щастие заедно!
Виж целия пост
# 490
Рени, честита принцеса, много здраве и любов Ви пожелавам. Бързо възстановяване и прекрасни моменти с малката принцеса. Kissing Heart
Виж целия пост
# 491
Рени, честита рожба Flowers Hibiscus Бързо възстановяване и много радостни мигове 😘
Виж целия пост
# 492
Честито съкровище и бързо възстановяване! Да ти е жива и здрава и да продължава да ви носи само радости
Виж целия пост
# 493
Честито Simple Smile
Виж целия пост
# 494
Честита радост!
Айде и на нас да ни потръгне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия