Клиника Адела - пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 107 775
  • 738
# 495
Честита рожба Рени,да е здравичка и много радост да Ви носи.Бързо възтановяване на мама,че да си се гушите 🌼🌼🌼
Виж целия пост
# 496
Рени, честита рожбичка! Да ти е жива и здрава, да е много щастлива, получаваща и раздаваща любов! Целувки и прекрасни първи мигове ви пожелавам! Честитка и за таткото, който сигурно лети от щастие в момента! Heart
Виж целия пост
# 497
Честито Рени, да е много здрава!
Виж целия пост
# 498
Рени, честита рожба! Да ви е много здрава и щастлива! На теб бързо и неусетно възтановяване! Simple Smile
Виж целия пост
# 499
Рени, честита рожба! А на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 500
Рени, честито!!! Да ви е жива и здрава принцесата!
Виж целия пост
# 501
Рени, честита рожба!  stork-girl Бъдете щастливи и здрави! Леко и бързо възстановяване на теб!
Виж целия пост
# 502
Честита рожба! Ах, че хубаво. Дано и над да ни застигне скоро!
Виж целия пост
# 503
Рени, честита радост и бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 504
Благодаря за пожеланията  Hug
Виж целия пост
# 505
Reni, Честита дъщеричка Flowers Four Leaf Clover! Да е жива и здрава и с хубав късмет в живота! People Baby
Виж целия пост
# 506
Здравейте, ще ми пунктират задържания фоликул, защото не иска да се маха със противозачатъчни. Каква е тази манипулация? На някоя от вас правена ли е? Нямаше време да занимавам доктора за подробности.
Виж целия пост
# 507
Reni, честито бебче! Винаги са хубави такива новини и обнадеждават:)

Чета темата отдавна, и аз си записах час . Исках да попитам въпрос, но изгубих всякакво желание докато четях тази тема назад. Направи ми впечетление, че новите момичета не се толерират изобщо и ако имат въпрос им се отговаря сопнато да прочетат няколко теми назад?!  Момичетата питат нещо съвсем нормално, още повече, че едната се извинява и казва колко е объркана и въпреки това получава тъп отговор. Не всеки има времето да чете по 50 страници назад за да се подготви специално да зададе точен въпрос.
Винаги съм мислела, че форума е да си помагаме. Не искам да ми отговаряте сега, искам само да го отбележа и да се замислите, защото такова нещо не съм забелязала в други теми на др клиники.
Виж целия пост
# 508
На мен са ми пунктирали кисти така, по време на пункция на яйцеклетки. Същото е, упойка и бодат и изтеглят. Нищо особено.


Ще се коригирам, за да няма обидени, не е това целта.

Моля новите момичета да прочитат поне настоящата тема, за да не отговаряме на едни и същи въпроси през 2-3страници. Както вие може да нямате време да изчетете всичко, така и ние нямаме възможност постоянно да дъвчем едни и същи въпроси. Имайте уважение и към нас, все пак сме тук от доста години. Взаймно да не си губим времето, а да си помагаме;)
Виж целия пост
# 509
На мен са ми пунктирали кисти така, по време на пункция на яйцеклетки. Същото е, упойка и бодат и изтеглят. Нищо особено.


Ще се коригирам, за да няма обидени, не е това целта.

Моля новите момичета да прочитат поне настоящата тема, за да не отговаряме на едни и същи въпроси през 2-3страници. Както вие може да нямате време да изчетете всичко, така и ние нямаме възможност постоянно да дъвчем едни и същи въпроси. Имайте уважение и към нас, все пак сме тук от доста години. Взаймно да не си губим времето, а да си помагаме;)
Аз не мога да започна стимулацията заради този задържания. Хапчетата даже го подхранват. На Регулон съм втори месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия