Клиника Адела - пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 107 778
  • 738
# 435
Първа под любимия ми памперс, тъй наречения ЗФ Wink хаха сетих се аз тия дни:)
Виж целия пост
# 436
Честита Баба Марта, момичета!
Бъдете здрави и щастливи!  Hug
Виж целия пост
# 437
Ето  меееее, все още бременна....  Crazy
Честита Баба Марта и от мен. Пожелавам ви от сърце по едно пухкаво и здраво вързопче! На мен миналия март ми беше пункцията и съм с прекрасни спомени. Хайде някой от вас да поеме щафетата този март месец...  Praynig

Боби, терминът ми беше миналия петък, но явно бебка се чувства много добре в коремчето  на мама и хич, ама хич не й се излиза... Чакам я и това е  Simple Smile

Яяя, веднага да ви наръся пак, ама дано да е за последно вече  Praynig
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 438
Честита Баба Марта и от мен и моята мартеница, момичета Flowers Four Leaf Clover
Пожелавам на всички, които нямат, догодина една ей такава ръчичка, на която да върже те мартеничка
Скрит текст:
Виж целия пост
# 439
Честита Баба Марта, момичета! Пожелавам по една такава мартеничка като в поста над мен да връзваме догодина Simple Smile

Боби, аз лично съм ходила само при Начев, такъв е какъвто са ти го описали, но пък си разбира от работата. Мен ме е подхванал откак бях с ТСХ 16, сега е 1.86.
Също съм пред изследване за ИР и според мен е хубаво да го отметнеш като евентуална причина за лоши яйцеклетки.
Обременяване с глюкоза ли ще правиш? Защото аз разпитах из темите и ми казаха, че мога да пусна глюкоза+инсулин на гладно. Съотношението между двете /НОМА-индекс/ щяло да покаже дали има проблем.

Интересно... На мен и двете са ми в норма на нулевата минута и на гладно, ама чакай да видиш инсулина след 2 часа! То се гледа дали захарта и инсулина се качват след като хапнеш нещо, ако инсулина е висок, а захарта не значи нещо не работи както трябва. Не знам как се установява ИР с товзи НОМА индекс, ще прочета, но със сигурност ще направя обременяване, че хич не се чувствам ок.
Виж целия пост
# 440
Нареждам се веднага под прашеца на Рени, че ми е много необходим. 😘 Доста добре й е явно на бебка в коремчето на мама, но още по-добре ще й стане като я гушне мама. Рени, стискам палци за леко раждане и скорошна среща с принцесата.
Блингче, чудна ръчичка. Искам и аз такава. Да ти е жива и здрава!
Лаленце, идея си нямам за ИР и затова разпитах по-знаещите от мен. Оказа се, че майка ми има някакъв вид диабет. На Глюкофаж е и на нея й изследват гликиран хемоглобин. Аз все още се чудя да пускам ли нещо и тогава да ходя при ендокринолог или първо да отида и каквото ми назначи.
Виж целия пост
# 441
Да попитам момичетата ,който смениха клиниката. На акушерките ли звъните за декларацията за смяна на клиниката или направо в Репробиомет?
Виж целия пост
# 442
Първо на акушерките, после на Репробиомед.
Виж целия пост
# 443
Боби, първо отиди на ендокринолог. Хедер примерно винаги тества гликирания хемоглобин. Начев не ми го е искал.
Виж целия пост
# 444
Да попитам момичетата ,който смениха клиниката. На акушерките ли звъните за декларацията за смяна на клиниката или направо в Репробиомет?
Мен ме пратиха от Адела устно в Репро за удостоверение. Другата седмица ще ходя.
За това ли става въпрос?
Виж целия пост
# 445
Да попитам момичетата ,който смениха клиниката. На акушерките ли звъните за декларацията за смяна на клиниката или направо в Репробиомет?
Мен ме пратиха от Адела устно в Репро за удостоверение. Другата седмица ще ходя.
За това ли става въпрос?
Да точно. Но при мен са много сложни нещата. Трябва да уговоря кога ще взема удостоверението и после заповедта, а съм от другия край на България и се чудя как да намествам нещата.
Виж целия пост
# 446
Удостоверението е готово буквално след обаждането ти. Важното е да го вземеш преди получаването на заповедта. Не е толкова трудно.
Виж целия пост
# 447
Удостоверението е готово буквално след обаждането ти. Важното е да го вземеш преди получаването на заповедта. Не е толкова трудно.
Дано да е така, че да не стане фал .За един ден трябва да взема него и да отида във Фонда и се притеснявам да не се обърка нещо , като си знам късмета.
Виж целия пост
# 448

[/quote]
Дано да е така, че да не стане фал .За един ден трябва да взема него и да отида във Фонда и се притеснявам да не се обърка нещо , като си знам късмета.
[/quote]

Да, и аз потвърждавам, удостоверението го изготвят още същия ден. Единствено като съвет си го погледни като го взимаш че моето беше сбъркано. Веднага го поправиха де Wink
Виж целия пост
# 449
Дано да е така, че да не стане фал .За един ден трябва да взема него и да отида във Фонда и се притеснявам да не се обърка нещо , като си знам късмета.
[/quote]

Да, и аз потвърждавам, удостоверението го изготвят още същия ден. Единствено като съвет си го погледни като го взимаш че моето беше сбъркано. Веднага го поправиха де Wink
[/quote]
Въпросът е по-скоро да стане веднага, защото същият ден ще трябва да взема заповедта и да тръгна на обратно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия