Клиника Адела - пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 107 775
  • 738
# 540
Здравейте, сутринта пиете ли Еутирокс, когато си пускате изследвания на хормоните LH и Estradiol  ?
Виж целия пост
# 541
Няма отношение към тях. Дори преди упокойки анестезиолозите са ми казвали да си го пия.
Виж целия пост
# 542
Няма отношение към тях. Дори преди упокойки анестезиолозите са ми казвали да си го пия.

Благодаря ти Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Моми4ета ,има ли някой правил инвитро с донорска яйцеклетка при Кал4ев ?
Виж целия пост
# 544
Моми4ета ,има ли някой правил инвитро с донорска яйцеклетка при Кал4ев ?
До момента в темата никой не е споделял да е правил. Питали са няколко пъти дали се прави, но и ние не сме наясно. Най-добре да се пита директно в клиниката.
Виж целия пост
# 545
Начев е прав. До колкото разбрах тази стойност е след стимулация, така че не е адекватна
Виж целия пост
# 546
Здравей, Нандин. При евентуална бременност няма ли да се окаже проблем?
Виж целия пост
# 547
Здравей, Нандин. При евентуална бременност няма ли да се окаже проблем?
Просто се следи след + тест.
Стойността не е кой знае колко висока, от стимулацията се вдига, за това и се изследва преди, а не след стимулация
Виж целия пост
# 548
Моми4ета ,има ли някой правил инвитро с донорска яйцеклетка при Кал4ев ?
Аз вчера бях на преглед и се записах в листата на чакащите. Първо ще си използвам заповедта по фонда. Обясни ми, че ако искам донорката да е българка ще трябва да се чака да се намери такава. Другият вариант е да се ползва донорска банка (забравих от коя държава беше). Там ставало бързо, можело да се комбинират даже две пациентки за една донорка. Но излиза по-скъпо от чужбина, около 4500-5500евро, плюс такса за транспорт, която намалявала, ако се съберат повечко жени. С донорка от Бг излизало с 2000-3000 лв по-евтино.
Поне аз така разбрах нещата. Дано да не бъркам нещо. Пиша го, защото знам, че има момичета, които се интересуват от това, а достатъчно инфо няма, поне аз не намерих, когато търсих. Затова би било хубаво, ако някой знае още нещо да сподели.
Виж целия пост
# 549
Леле, а тази цена за 1 яйцеклетка ли е или поне получаваш няколко? А какво става ако не се оплоди? ooooh!
Виж целия пост
# 550
В никакъв случай не е за 1 яйцеклетка. В клиниката, в която мисля да правя, ще платя подобна сума за 8 яйцеклетки.

nellykery, благодаря за инфото!

Виж целия пост
# 551
А, добре де, не може ли някой да дари за теб? Приятелка, например?
Виж целия пост
# 552
Доколкото знам у нас е позволено единствено родствено даряване. По принцип дарителството е анонимно, за да не стават злоупотреби. Има тема за инвитро с донорски яйцеклетки, където вероятно има повече информация.
Виж целия пост
# 553
Аз все пак съм на 41. Вдички мои приятелки не отговарят на критериите за донорство. На други "приятелки" трябва да плащам, което така или иначе ще трябва да направя.
По принцип, доколкото разбрах от малкото информация която прочетох, когато нямаш свой личен донор се чака за подходящ такъв. Такива са най-често момичета, които имат нужда от ин-витро процедура, но нямат пари за нея, и отговарят на критериите за донорство. Не съм много наясно с процедурата.
Виж целия пост
# 554
Честит празник мили момичета! Желая на всички ни скоро да има кой да ни казва МАМА!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия