https://cdn.bg-mamma.com/KqVl/4488c611.jpg
https://cdn.bg-mamma.com/KqVl/b97b8ea9.jpg
С цветове подчертах кои редове да се гледат, понеже видях, че изходната точка не е само една, а автобусът тръгва от няколко спирки.
С лилаво е един и същи автобус, който тръгва от Stazione Nord (Ж.П. гарата) и има за следваща спирка LANCHETTA (не далеч от парка Чани, отбелязала съм на картата в същия лилав цвят).
С розово съм отбелязала спирката TERMINAL BUS, която посочих в предишния ми постинг с дългите обяснения и картите.
Със зелено са часовете на пристигане в Менаджо на Лаго ди Комо.
Честно казано, легендата на разписанието 1, 5, 4, 7 малко ме обърква дори и мен. Не искам да напиша някоя подвеждаща глупост, затова нека Реджи, която ми изглежда много печена във всякакви такива неща, да преведе, ако има време и желание.
Praskovka, когато има време, сигурно ще може да добави нещо полезно към всичко това.
Друг вариант, който пропуснах да спомена, са швейцарските жълти автобуси, в случая BUS 631 e номерът.
Те поне имат хубав сайт и всичко е ясно: https://www.postauto.ch/en/timetable.
Но е само веднъж на ден по обяд, понеже цялостният му маршрут е всъщност много дълъг (след като стигне до Менаджо, тръгва на север по езерото Комо, после през Алпите, до ски курорта St. Moritz).