Искам да кажа ... (143) през февруари 2018

  • 303 171
  • 5 749
# 345
Аз съм дтриктна с диетите нищо не може да ме бутне.
Ти, пък къде се буташ и защо?
Виж целия пост
# 346
Или Джена до Тонкината камара палачинки.
... гледайки ги с погнуса.  Joy
Виж целия пост
# 347
А Мари имам 7 кг в повечко. Трябва да се подържа  формата:)
Виж целия пост
# 348
Али, я вземи си направи една почивка я в Трявна, я в Сандански, че се съсипа от кашляне и антибиотици.

Съни, съвсем сериозно обмислям една Трявна да направя към май-юни. Макар, че при мен имунитета пада, когато съм под стрес, а такъв не липсва в последния месец. А дробовете са ми слабо място. Рядко боледувам, но винаги настинката ми завършва с минимум бронхит. Даже днес питах личната, какво аджаба да вземам, че не е нормално с всеки сопол да се докарвам до тук, ама и тя не  успя да ми каже. С годините чинно сме пробвали всякакви лечения, за да си остане настинката просто настинка, тя не обича да дава АБ на първия ден неразположение, ама нъцки.
Виж целия пост
# 349
Аз така и не разбрах как се определя оптималното тегло. То по каквито и да е критерии да е аз пак имам изишни де.
Виж целия пост
# 350
Али, я вземи си направи една почивка я в Трявна, я в Сандански, че се съсипа от кашляне и антибиотици.

Съни, съвсем сериозно обмислям една Трявна да направя към май-юни. Макар, че при мен имунитета пада, когато съм под стрес, а такъв не липсва в последния месец. А дробовете са ми слабо място. Рядко боледувам, но винаги настинката ми завършва с минимум бронхит. Даже днес питах личната, какво аджаба да вземам, че не е нормално с всеки сопол да се докарвам до тук, ама и тя не  успя да ми каже. С годините чинно сме пробвали всякакви лечения, за да си остане настинката просто настинка, тя не обича да дава АБ на първия ден неразположение, ама нъцки.

И аз си мисля, че баш тогава е най-добре да я направиш Simple Smile. Ще лекуваме дробове всякакви Simple Smile.

Опитвам се да ви кача две снимки и не става.
Виж целия пост
# 351
Даун, ако успееш не ги махай веднага Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Като дете бях така и само процедури и почивка в Сандански ме отърваха от това. Но знам, че и Трявна е подходящо.
Виж целия пост
# 353
Аз с новата версия много лесно качвам снимки.
Виж целия пост
# 354
Виж целия пост
# 355
Оооо, Даун, зачислявам ти се на лечение веднагически.

Миднайт 😍
Виж целия пост
# 356
Пу пу пу, сладури!
Даун, браво! Чудна!
Виж целия пост
# 357
Аз така и не разбрах как се определя оптималното тегло. То по каквито и да е критерии да е аз пак имам изишни де.
За мен идеалното е минус 110 /висока 158, трябва да съм 48/.
Виж целия пост
# 358
Аз така и не разбрах как се определя оптималното тегло. То по каквито и да е критерии да е аз пак имам изишни де.
За мен идеалното е минус 110 /висока 158, трябва да съм 48/.
Аз се чувствам най-добре 49-50кг. Висока съм 159см.
Виж целия пост
# 359
Миднайт, страхотни са. Много е пораснала Елени.
Аз се боря с другата снимка, ама не ще да я качи.

Али, с теб сме се разбрали, ще те лекъвам поне няколко дни в Трявна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия