Лидл 112 - 02.02.2018 г. - 01.03.2018 г. - за най-късия месец - удължена тема ;)

  • 207 411
  • 1 658
# 165
Скрит текст:
Ами това си е политика на магазина и хората се възползват.
И как по-точно връщането на стоки качва цената им за сметка на качеството???
Ами много лесно им вдига цената, маркетинг му се вика. Когато една стока се връща и не може да бъде предлагана пак за продан - примерно храна или козметика или скъсана/повредена дреха, нещо счупено и т.н., тази стока се бракува. За да се заличат загубите от този брак, се вдига цената на останалото количество в магазините. Това е най-простото обяснения.
И това се случва за сметка на качеството? Интересен маркетинг, който би довел само до загуба на клиенти. А пък целта на маркетинга е друга май, ама какво разбирам аз...
Мисля, че малко преиграхте по темата за връщането - скъсани дрехи, нещо счупено...Аз, лично, съм връщала дрехи, които са само изпробвани и не ми пасват по една или друга причина. Съответно са с етикет и биват пускани веднага за продажба. Бих върнала и техника, ако не върши обещаното. И ще продължа да го правя, докато веригата предлага тази опция.
Виж целия пост
# 166
Скрит текст:
Ами това си е политика на магазина и хората се възползват.
И как по-точно връщането на стоки качва цената им за сметка на качеството???
Ами много лесно им вдига цената, маркетинг му се вика. Когато една стока се връща и не може да бъде предлагана пак за продан - примерно храна или козметика или скъсана/повредена дреха, нещо счупено и т.н., тази стока се бракува. За да се заличат загубите от този брак, се вдига цената на останалото количество в магазините. Това е най-простото обяснения.
И това се случва за сметка на качеството? Интересен маркетинг, който би довел само до загуба на клиенти. А пък целта на маркетинга е друга май, ама какво разбирам аз...
Мисля, че малко преиграхте по темата за връщането - скъсани дрехи, нещо счупено...Аз, лично, съм връщала дрехи, които са само изпробвани и не ми пасват по една или друга причина. Съответно са с етикет и биват пускани веднага за продажба. Бих върнала и техника, ако не върши обещаното. И ще продължа да го правя, докато веригата предлага тази опция.
Не говоря за качеството, а за вдигането на цената. Качеството няма връзка с връщането на стоки.
Виж целия пост
# 167
Усещате ли сиренцето в металната кутия  как се вдига бавно , малко по малко .. беше 15.00  после 15'20-30 ,после хоп промоция на 12-13 , после хоп 15'60 и другата седмица ще е 16 лв вече. Само ит него взимам и хич не ми харесва тази работа
Виж целия пост
# 168
Скрит текст:
Ами това си е политика на магазина и хората се възползват.
И как по-точно връщането на стоки качва цената им за сметка на качеството???
Ами много лесно им вдига цената, маркетинг му се вика. Когато една стока се връща и не може да бъде предлагана пак за продан - примерно храна или козметика или скъсана/повредена дреха, нещо счупено и т.н., тази стока се бракува. За да се заличат загубите от този брак, се вдига цената на останалото количество в магазините. Това е най-простото обяснения.
И това се случва за сметка на качеството? Интересен маркетинг, който би довел само до загуба на клиенти. А пък целта на маркетинга е друга май, ама какво разбирам аз...
Мисля, че малко преиграхте по темата за връщането - скъсани дрехи, нещо счупено...Аз, лично, съм връщала дрехи, които са само изпробвани и не ми пасват по една или друга причина. Съответно са с етикет и биват пускани веднага за продажба. Бих върнала и техника, ако не върши обещаното. И ще продължа да го правя, докато веригата предлага тази опция.
Не говоря за качеството, а за вдигането на цената. Качеството няма връзка с връщането на стоки.
Значи не си прочела правилно въпроса ми, който беше насочен към потребителката, твърдяща че връщането на стоки води до вдигане на цените за сметка на качеството.
Виж целия пост
# 169
Някой питаше за ЛЕД лупите. В Лидл Пловдив Смирненски има 14 броя
Виж целия пост
# 170
само да спомена, че въпросът ми беше дали омекотителят е толкова течен, а не че не ми допадна на мирис. май от моето питане тръгна спорът с връщането, честно казано се замислих дали някой не го е върнал разреден и съм го купила аз Simple Smile)))) все пак не ми се дават пари за чиста водичка и без това си я плащам вкъщи Simple Smile)) но щом по принцип са си течни, ще си го ползвам
Виж целия пост
# 171
Благодаря на отговорите за аспержите.  Веднъж купих пресни, но нещо не можах да ги приготвя - обелих ги, овкусих ги и ги метнах на грил тигана, ама не беше това което съм хапвала като гарнитура по ресторанти.
Ще опитам маринованите и ще преценя дали няма да се пробвам с домашно приготвените отново😁
Виж целия пост
# 172
Пак за връщането..
Според мен е нормално да се върне объркан уред, дреха и подобни (взел си нещо, което се оказва различно, недоглеждане).
Нещо, което си пробвал, но не ти върши работа, не те удовлетворява резултата и т.н.
Развалени, дефектни и подобни уреди, продукти..
Не храни, които отговарят на качеството си, но не ни допадат вкусово..
Или носени и ползвани дрехи, уреди, в края на тримесечния срок (да ползваш на аванта).
Та така.
Виж целия пост
# 173
Много ни хареса хляба с чия. Не знам дали постоянно го предлагат, за грамажа е малко скъп, но си заслужава!.

От тяхната фурна или опакован?


Oт тяхната фурна. Много бързо свърши в къщи. Разкошен е!  Peace Утре може би ще ходя ,
 ако има, пак ще купя от този хляб.
Виж целия пост
# 174
Марчева, коя лаваца е на промоция? Синята ли?
Да. Само такова кафе пия и ILLY, друго не признавам, а когато имам излишни пари си купувам на Dabov на зърна е, но е кафе....уникално, но си го смилам в машина.

Скрит текст:
[/spoiler]
Виж целия пост
# 175
Пак за връщането..
Според мен е нормално да се върне объркан уред, дреха и подобни (взел си нещо, което се оказва различно, недоглеждане).
Нещо, което си пробвал, но не ти върши работа, не те удовлетворява резултата и т.н.
Развалени, дефектни и подобни уреди, продукти..
Не храни, които отговарят на качеството си, но не ни допадат вкусово..
Или носени и ползвани дрехи, уреди, в края на тримесечния срок (да ползваш на аванта).
Та така.
Абсолютно на 100% съвпада с моето мнение.
Виж целия пост
# 176
Усещате ли сиренцето в металната кутия  как се вдига бавно , малко по малко .. беше 15.00  после 15'20-30 ,после хоп промоция на 12-13 , после хоп 15'60 и другата седмица ще е 16 лв вече. Само ит него взимам и хич не ми харесва тази работа

Сирена Софра и Ливади се оказаха много хубави. Софрата на промоционалната цена си струваше да се купи. Дано пак да я включат в брошурата на добра цена.
Виж целия пост
# 177
Едно време имаше софра в метална кутия. Беше уникално!!!!След това го замениха с това за което пишете, но за мен е една идея назад от софрата, която вече не я зареждат 😣.
Виж целия пост
# 178
Едно време имаше софра в метална кутия. Беше уникално!!!!След това го замениха с това за което пишете, но за мен е една идея назад от софрата, която вече не я зареждат 😣.
Да,  вярно е и все пак е с най-добро качество от това което може да се купи в суперите, освен на Олимпус , те все още предлагат много добро на вкус и винаги е с едно и също качество, до момента, утре не знам какво ще извадят...Да ти писне от хитри номера.
Виж целия пост
# 179
 На мен много ми харесва Маджаров по БДС, редовно го пускат по 8 - 8,50 за 800 грама
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия