Лидл 112 - 02.02.2018 г. - 01.03.2018 г. - за най-късия месец - удължена тема ;)

  • 207 394
  • 1 658
# 270
Ох, а на мен май не ми пасна:( На колко градуса се прави ти?
Виж целия пост
# 271
А някой пробва ли уреда за полиране на зъби?
Виж целия пост
# 272
По указания - 140°, минах я много набързо, буквално 5 мин., но не съм очаквала ефект "преса". Просто е по-подредена.
Виж целия пост
# 273
А някой пробва ли уреда за полиране на зъби?

Чакам и аз отзиви, че при нас е от четвъртък в брошурата.
И да не вземете да връщате уреди! Знам, знам, че сте в правото си, ама...
Виж целия пост
# 274
Уреди не. Само т.х. ще връщам аз...ползвана Stuck Out Tongue Winking Eye

Майтап бееее...милдето не си го давам...Joy
Виж целия пост
# 275
Уреди не. Само т.х. ще връщам аз...ползвана Stuck Out Tongue Winking Eye

Joy Joy
Аз мисля да върна гащи, но са изпрани... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 276
НИ сЪ навръщахтИ беее! Качвате ми цената, а качеството пада!!!! 😂
Четката я взех и аз. Отзиви утре вечер.
Виж целия пост
# 277
НИ сЪ навръщахтИ беее! Качвате ми цената, а качеството пада!!!! 😂


Ауууу...затуй ли тъй изтъня Милдето...тц..тц..тц....
Виж целия пост
# 278
Като казахте изтъня.... Май и домакинската хартия -голямата ролка е изтъняла? Дали съм попаднала на кофти бройка или влошаването е трайно?
Виж целия пост
# 279
НИ сЪ навръщахтИ беее! Качвате ми цената, а качеството пада!!!! 😂


Ауууу...затуй ли тъй изтъня Милдето...тц..тц..тц....
Изтъня ами...
То тези БГ домакини не се спряха. Все нещо не им е наред...
Виж целия пост
# 280
Като казахте изтъня.... Май и домакинската хартия -голямата ролка е изтъняла? Дали съм попаднала на кофти бройка или влошаването е трайно?
И моята ми изглежда тънка
Виж целия пост
# 281
Ай ся претенции... Satisfied
Виж целия пост
# 282
Тето, ще ни изгонят от темата.... Спри се😂
Сега, почвам начисто.
 Чадърът, казвате, бива. Тази сутрин, устремена към четката, забравих всичко останало. Да го огледам и него. Евентуално ако върна четката.... 😆
Виж целия пост
# 283
Тюхо, тюхо..спирам.

Не ща аз заглаждаща четка...косата ми е загладена. Трябва ми разрошваща....
 

Виж целия пост
# 284
Не бре, не са претенции, едната доставка беше лоша, новата е перфектна. На лошата попадна и аз, не съм я върнала, споко, то нямаше и как да я върна щото се разпадаше,  на трохи не приемат.  Simple Smile

Къде са тези чадър и огледалата, аз съм ги пропуснала.  newsm78 Ще взема да се върна да ги видя как са, автомат били.. хм.. на тази цена дали ще се държат прилично..?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия