КРУИЗИ /Тема 11/

  • 97 648
  • 759
# 420
Аз евтини билети до Мавриции мисля че ще намеря - сега с промоцията на Турските авиолинии има по за 400 Е, което е ок като цена. Но ми се искаше и круиза да е по-изгоден... Sad
Виж целия пост
# 421
Аз евтини билети до Мавриции мисля че ще намеря - сега с промоцията на Турските авиолинии има по за 400 Е, което е ок като цена. Но ми се искаше и круиза да е по-изгоден... Sad

Круиза може да падне доста на last minute, което обаче първо не е сигурно и второ е доста късно за купуване на сам.билети (last minute пускат окоро 30-40 дни преди датата на тръгване)...
Освен това провери цената на круиза през различни сайтове и директно в сайта на Коста. Понякога има доста разлика в цената...Grinning
Виж целия пост
# 422
Аз евтини билети до Мавриции мисля че ще намеря - сега с промоцията на Турските авиолинии има по за 400 Е, което е ок като цена. Но ми се искаше и круиза да е по-изгоден... Sad

Къде е тази промоция на турските авиолинии? От два месеца ги дебна и цената върви само нагоре Sad
Виж целия пост
# 423
Къде е тази промоция на турските авиолинии? От два месеца ги дебна и цената върви само нагоре Sad
[/quote]

Пускам линк към промоцията: https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-flights-from- … s-from-just-e438/
Виж целия пост
# 424
Да се включа и аз тук по темата с новите кораби. които четат редовно знаят, че съм фен на новите кораби, но истината е че в началото, т.е. на първите плавания цените са малко по - високи. След това се позиционират където ще бъдат и влизат в нормалните си цени за сезона и пр. много е говорено тук за евтини и скъпи круизи и колко е най-приемливата цена. Условно това е около 50 евро на ден с пристанищните такси, без бакшишите разбира се, напитки и екскурзии. Днес попаднах на такъв круиз и то на чисто новия кораб на Коста. Както вече знаете през 2019 коста кроичере и те най-после пускат нов кораб и то не един а два. Да. първият ойто обявиха доста гръмко е Семералда, който ще плава от ноември 2019 в Средиземно море ро същият маршрут на диадема-та. Но пуска и още един Венеция. Този кораб най-вероятно е с японски инвестиции и разбираемо ще плава приоритетно и може би само в Япония, но тъй като е построен тук в Европа ще направи първото си плаване от тук и ще се позиционира в японско море. Тръгва на 8 март от Триест, Италия до Дубай и това е първият круиз от дългият . Вторият етап е от Дубай до Сингапур и накрая от Сингапур до Япония. цените са високи от по 1500 евро на човек за вътрешна за 14-15 нощувки или близо 100 евро на ден. Но, винаги има нещо. Тези дни пуснаха нещо като пре-ордер за 6 дни и 5 дни преди датата 8 март и цената е само 279 евро за 5 дневния с тръгване от Триест и 309 за 6 дни с тръгване от Бари. Акцентирам върху последният.
DAY 1
Bari (Italy) departure 18:00 
 
DAY 2
Corfu (Greece) arrival 08:00 | departure 18:00 
 
DAY 3
Dubrovnik (Croatia) arrival 08:00 | departure 17:00 
 
DAY 4
ZADAR (CROATIA) arrival 10:00 | departure 18:00 
 
DAY 5
Trieste (Italy) arrival 08:00 | departure 20:00 
 
DAY 6
Dubrovnik (Croatia) arrival 15:00 | departure 22:00 
 
DAY 7
Bari (Italy) arrival 08:00 

да ще ви направи впечатления, че Дубровник го има с две спирания, това най-вероятно е така защото на ден 5 от този круиз, датата е точно 8 март започва първият етап от същинският круиз от Триест. Но каква е целта на този пре-ордер мога само да гадая. въпреки това вече го букнах, депозита ми беше само 61 евро, които ако реша мога и лесно да ги прежаля. Но мисля, че цената, маршрута и кораба си заслужават. Първо защото Бари е лесно пристанище както от България с директите полети на Уиз два пъти в седмицата като към момента дните се връзват с круиза, пък има и вариант през Игуменица с ферибот. Второ основание-кораба е чисто нов и едва ли после ще имам възможност да се кача на него тъй като казахме че си "отива" при инвеститорите. И трето-50 евро на ден само на кораба да стоиш пак си е почивка. Има само един минус -все пак е март месец и няма да е твърде топло в адриатическо море, но пък знае ли човек?
Това е успех.
п.п. цената е на сайта на коста
Виж целия пост
# 425
....много е говорено тук за евтини и скъпи круизи и колко е най-приемливата цена. Условно това е около 50 евро на ден с пристанищните такси, без бакшишите разбира се, напитки и екскурзии...
Моля, да не давате за пример "изгодни" круизи за около 50 евро на ден в сезон, в който не можеш да ползваш плажа на кораба. Това си е нормална цена за тогава, Или да ми сравнявате цени за MSC със Селебрити?
Обикновено тук са такива примерите за "изгодни" круизи.

Нещо не мога да намеря добрата цена за Мавриций? Някой може ли да помогне?
Виж целия пост
# 426
през декември 2017 в Адриатическо море се бяхме излегнали на шезлонгите на откритата палуба, но да не забравяме все пак че круизното пътуване не е само плаж
Виж целия пост
# 427
през декември 2017 в Адриатическо море се бяхме излегнали на шезлонгите на откритата палуба, но да не забравяме все пак че круизното пътуване не е само плаж
Естествено, че не е само плаж - имах предвид, че през зимните месеци не можеш в пълна степен да ползваш съоръженията и затова цената обикновено е ниска. Т.е не изгодна, а нормална.
Виж целия пост
# 428
https://www.costacruise.com/B2C/EU/BookingV4/Pages/BookingDefini … mp;Cru=VE05190303
Виж целия пост
# 429
Моля за информация как се стига от круизните терминали в Хамбург до централната гара  . Също и от центъра до круизния терминал . Гледам варианти с няколко смени и ходене пеш. С такси колко би струвало ?
Виж целия пост
# 430
Да се включа и аз тук по темата с новите кораби. които четат редовно знаят, че съм фен на новите кораби, но истината е че в началото, т.е. на първите плавания цените са малко по - високи. След това се позиционират където ще бъдат и влизат в нормалните си цени за сезона и пр. много е говорено тук за евтини и скъпи круизи и колко е най-приемливата цена. Условно това е около 50 евро на ден с пристанищните такси, без бакшишите разбира се, напитки и екскурзии. Днес попаднах на такъв круиз и то на чисто новия кораб на Коста. Както вече знаете през 2019 коста кроичере и те най-после пускат нов кораб и то не един а два. Да. първият ойто обявиха доста гръмко е Семералда, който ще плава от ноември 2019 в Средиземно море ро същият маршрут на диадема-та. Но пуска и още един Венеция. Този кораб най-вероятно е с японски инвестиции и разбираемо ще плава приоритетно и може би само в Япония, но тъй като е построен тук в Европа ще направи първото си плаване от тук и ще се позиционира в японско море. Тръгва на 8 март от Триест, Италия до Дубай и това е първият круиз от дългият . Вторият етап е от Дубай до Сингапур и накрая от Сингапур до Япония. цените са високи от по 1500 евро на човек за вътрешна за 14-15 нощувки или близо 100 евро на ден. Но, винаги има нещо. Тези дни пуснаха нещо като пре-ордер за 6 дни и 5 дни преди датата 8 март и цената е само 279 евро за 5 дневния с тръгване от Триест и 309 за 6 дни с тръгване от Бари. Акцентирам върху последният.
DAY 1
Bari (Italy) departure 18:00 
 
DAY 2
Corfu (Greece) arrival 08:00 | departure 18:00 
 
DAY 3
Dubrovnik (Croatia) arrival 08:00 | departure 17:00 
 
DAY 4
ZADAR (CROATIA) arrival 10:00 | departure 18:00 
 
DAY 5
Trieste (Italy) arrival 08:00 | departure 20:00 
 
DAY 6
Dubrovnik (Croatia) arrival 15:00 | departure 22:00 
 
DAY 7
Bari (Italy) arrival 08:00 

да ще ви направи впечатления, че Дубровник го има с две спирания, това най-вероятно е така защото на ден 5 от този круиз, датата е точно 8 март започва първият етап от същинският круиз от Триест. Но каква е целта на този пре-ордер мога само да гадая. въпреки това вече го букнах, депозита ми беше само 61 евро, които ако реша мога и лесно да ги прежаля. Но мисля, че цената, маршрута и кораба си заслужават. Първо защото Бари е лесно пристанище както от България с директите полети на Уиз два пъти в седмицата като към момента дните се връзват с круиза, пък има и вариант през Игуменица с ферибот. Второ основание-кораба е чисто нов и едва ли после ще имам възможност да се кача на него тъй като казахме че си "отива" при инвеститорите. И трето-50 евро на ден само на кораба да стоиш пак си е почивка. Има само един минус -все пак е март месец и няма да е твърде топло в адриатическо море, но пък знае ли човек?
Това е успех.
п.п. цената е на сайта на коста
Благодаря за информацията. Капарирах 5дневният.Остава да помогнете как да стигна до Триест без кола.
Виж целия пост
# 431
Да се включа и аз тук по темата с новите кораби. които четат редовно знаят, че съм фен на новите кораби, но истината е че в началото, т.е. на първите плавания цените са малко по - високи. След това се позиционират където ще бъдат и влизат в нормалните си цени за сезона и пр. много е говорено тук за евтини и скъпи круизи и колко е най-приемливата цена. Условно това е около 50 евро на ден с пристанищните такси, без бакшишите разбира се, напитки и екскурзии. Днес попаднах на такъв круиз и то на чисто новия кораб на Коста. Както вече знаете през 2019 коста кроичере и те най-после пускат нов кораб и то не един а два. Да. първият ойто обявиха доста гръмко е Семералда, който ще плава от ноември 2019 в Средиземно море ро същият маршрут на диадема-та. Но пуска и още един Венеция. Този кораб най-вероятно е с японски инвестиции и разбираемо ще плава приоритетно и може би само в Япония, но тъй като е построен тук в Европа ще направи първото си плаване от тук и ще се позиционира в японско море. Тръгва на 8 март от Триест, Италия до Дубай и това е първият круиз от дългият . Вторият етап е от Дубай до Сингапур и накрая от Сингапур до Япония. цените са високи от по 1500 евро на човек за вътрешна за 14-15 нощувки или близо 100 евро на ден. Но, винаги има нещо. Тези дни пуснаха нещо като пре-ордер за 6 дни и 5 дни преди датата 8 март и цената е само 279 евро за 5 дневния с тръгване от Триест и 309 за 6 дни с тръгване от Бари. Акцентирам върху последният.
DAY 1
Bari (Italy) departure 18:00 
 
DAY 2
Corfu (Greece) arrival 08:00 | departure 18:00 
 
DAY 3
Dubrovnik (Croatia) arrival 08:00 | departure 17:00 
 
DAY 4
ZADAR (CROATIA) arrival 10:00 | departure 18:00 
 
DAY 5
Trieste (Italy) arrival 08:00 | departure 20:00 
 
DAY 6
Dubrovnik (Croatia) arrival 15:00 | departure 22:00 
 
DAY 7
Bari (Italy) arrival 08:00 

да ще ви направи впечатления, че Дубровник го има с две спирания, това най-вероятно е така защото на ден 5 от този круиз, датата е точно 8 март започва първият етап от същинският круиз от Триест. Но каква е целта на този пре-ордер мога само да гадая. въпреки това вече го букнах, депозита ми беше само 61 евро, които ако реша мога и лесно да ги прежаля. Но мисля, че цената, маршрута и кораба си заслужават. Първо защото Бари е лесно пристанище както от България с директите полети на Уиз два пъти в седмицата като към момента дните се връзват с круиза, пък има и вариант през Игуменица с ферибот. Второ основание-кораба е чисто нов и едва ли после ще имам възможност да се кача на него тъй като казахме че си "отива" при инвеститорите. И трето-50 евро на ден само на кораба да стоиш пак си е почивка. Има само един минус -все пак е март месец и няма да е твърде топло в адриатическо море, но пък знае ли човек?
Това е успех.
п.п. цената е на сайта на коста
Благодаря за информацията. Капарирах 5дневният.Остава да помогнете как да стигна до Триест без кола.



самолет до Венеция, летище Тревизо или Марко Поло и от там с влак, варианта от бари беше по лесен с оглед директните полети на Уиз, но и така става виж Раян ер имат до Тревизо, Венеция.
Виж целия пост
# 432
Да се включа и аз тук по темата с новите кораби. които четат редовно знаят, че съм фен на новите кораби, но истината е че в началото, т.е. на първите плавания цените са малко по - високи. След това се позиционират където ще бъдат и влизат в нормалните си цени за сезона и пр. много е говорено тук за евтини и скъпи круизи и колко е най-приемливата цена. Условно това е около 50 евро на ден с пристанищните такси, без бакшишите разбира се, напитки и екскурзии. Днес попаднах на такъв круиз и то на чисто новия кораб на Коста. Както вече знаете през 2019 коста кроичере и те най-после пускат нов кораб и то не един а два. Да. първият ойто обявиха доста гръмко е Семералда, който ще плава от ноември 2019 в Средиземно море ро същият маршрут на диадема-та. Но пуска и още един Венеция. Този кораб най-вероятно е с японски инвестиции и разбираемо ще плава приоритетно и може би само в Япония, но тъй като е построен тук в Европа ще направи първото си плаване от тук и ще се позиционира в японско море. Тръгва на 8 март от Триест, Италия до Дубай и това е първият круиз от дългият . Вторият етап е от Дубай до Сингапур и накрая от Сингапур до Япония. цените са високи от по 1500 евро на човек за вътрешна за 14-15 нощувки или близо 100 евро на ден. Но, винаги има нещо. Тези дни пуснаха нещо като пре-ордер за 6 дни и 5 дни преди датата 8 март и цената е само 279 евро за 5 дневния с тръгване от Триест и 309 за 6 дни с тръгване от Бари. Акцентирам върху последният.
DAY 1
Bari (Italy) departure 18:00 
 
DAY 2
Corfu (Greece) arrival 08:00 | departure 18:00 
 
DAY 3
Dubrovnik (Croatia) arrival 08:00 | departure 17:00 
 
DAY 4
ZADAR (CROATIA) arrival 10:00 | departure 18:00 
 
DAY 5
Trieste (Italy) arrival 08:00 | departure 20:00 
 
DAY 6
Dubrovnik (Croatia) arrival 15:00 | departure 22:00 
 
DAY 7
Bari (Italy) arrival 08:00 

да ще ви направи впечатления, че Дубровник го има с две спирания, това най-вероятно е така защото на ден 5 от този круиз, датата е точно 8 март започва първият етап от същинският круиз от Триест. Но каква е целта на този пре-ордер мога само да гадая. въпреки това вече го букнах, депозита ми беше само 61 евро, които ако реша мога и лесно да ги прежаля. Но мисля, че цената, маршрута и кораба си заслужават. Първо защото Бари е лесно пристанище както от България с директите полети на Уиз два пъти в седмицата като към момента дните се връзват с круиза, пък има и вариант през Игуменица с ферибот. Второ основание-кораба е чисто нов и едва ли после ще имам възможност да се кача на него тъй като казахме че си "отива" при инвеститорите. И трето-50 евро на ден само на кораба да стоиш пак си е почивка. Има само един минус -все пак е март месец и няма да е твърде топло в адриатическо море, но пък знае ли човек?
Това е успех.
п.п. цената е на сайта на коста
Благодаря за информацията. Капарирах 5дневният.Остава да помогнете как да стигна до Триест без кола.



самолет до Венеция, летище Тревизо или Марко Поло и от там с влак, варианта от бари беше по лесен с оглед директните полети на Уиз, но и така става виж Раян ер имат до Тревизо, Венеция.
Благодаря. Така е, но тази пролет бях в Дубровник и два дни още там следващата пролет лично на мен ще ми дойдат в повечко, а исках да използвам 2-3 дни във Венеция преди или след круиза. Като си мислех, че мога да летя примерно в едната посока до Венеция с 2-3 дни и после обратно да се кача от друго място с още 2-3дни. Но явно не се получава замисъла ми.
Виж целия пост
# 433
Много полезна информация за Costa Venezia. Благодаря за което! Аз се чудя, доколкото намерих инфо за кораба, не ми св вижда много подходящ за деца, но пък иначе офертата е добра. Как капарирате? Защото на мен в сайта на Коста ми дава да платя цялата сума при резервация.
Виж целия пост
# 434
Много полезна информация за Costa Venezia. Благодаря за което! Аз се чудя, доколкото намерих инфо за кораба, не ми св вижда много подходящ за деца, но пък иначе офертата е добра. Как капарирате? Защото на мен в сайта на Коста ми дава да платя цялата сума при резервация.
Когато достигнете до плащане в най горният ляв ъгъл има два клавиша. По подразбиране е избран първият   singal payment.  Изберете втория instalment payment. След което избирате опцията плащане с карта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия