Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 114 288
  • 748
# 285
Аз на моите вежди корички не съм видяла въобще да има , само съм чувала , че при някои се появяват
Виж целия пост
# 286
Не са точно корички, а да, по-скоро люспички. Но под тях остава или без пигмент или много бледо.
Виж целия пост
# 287
И аз като си правих микроблейдинга изрично ме предупреди жената да не позволявам да стават корички и да ги мажа постоянно с крема, който ми даде. Странно ми е, че на някои от вас им казват обратното. Аз ги опазих без корички и при първата процедура и при ретуша и нямах никъде паднал пигмент. Правих ги май месец и все още са идеални.
Виж целия пост
# 288
Аз имах ужасни корички след процедурата и при двата ретуша след това. На мен ми казаха, че прекомерата употреба на крем влошава нещата. При мен положението беше следното: първите два дни веждите бяха много тъмни, между третия и седмия ден се започваше това с коричките и изглеждаше много зле, тогава бях по майчинство и нямах неотложни ангажименти на вън, но сега, ако се получи пак така бих си взела отпуска, защото определено няма да ми е комфортно да се появявам така пред хората.
Виж целия пост
# 289
Моите указания бяха на всеки два часа да почиствам с тампон с чиста вода и след това с клечка за уши хубаво да намажа с крем и между косъмчетата. Бяха по-тъмни първите 10 дена, като постепенно изсветляваха. Може би единствено беше кофти, че постоянно бях с лъскави вежди от крема, с който мажех, но не бих казала че е било нещо фрапиращо което да наложи отпуска и стоене вкъщи.
Виж целия пост
# 290
На мен ми казаха да си купя Бепантен и него мазах 4 седмици по 1-2 пъти на ден .
Но тъй като точно този продължителен период с люспи беше доста кофти за пред хора , тогава можех да си позволя да стоя вкъщи и да не излизам , но сега не е така .
Затова и се спрях на метода Phibrows , момичето ме убеди че няма период на въЗстановяване и Белене след като се направят веждите , което ме обнадеждава .
Виж целия пост
# 291
Аз също имах люспички, доста незабележими бяха, но ме предупреди а и  не виждам как да не се получи, това е рано и е нормално да зарастава и да се сменя кожата. Сега като са ми се пообелили тряба да се мажа с едно кремче,тя ми го е дала.
Виж целия пост
# 292
Обещах да пусна снимка на устните ми с перманентен грим, ето я:


Аз рядко виждам добре направени вежди с микроблейдинг, пускайте снимчици да е по-полезна темата.
Виж целия пост
# 293



Ето снимка, те не си личат хубаво на снимка, на живо са много яки Simple Smile
Виж целия пост
# 294
А в София кой работи по този метод Phibrows? Не намирам почти никаква информация.
Виж целия пост
# 295
Някой ако има мнение за Стара Загора,къде правят хубави вежди,отдавна замислям тази процедура ,но все  не мога да се доверя.
Благодаря
Виж целия пост
# 296
Обещах да пусна снимка на устните ми с перманентен грим, ето я:


Аз рядко виждам добре направени вежди с микроблейдинг, пускайте снимчици да е по-полезна темата.

Страхотни са Heart Eyes Много хубави устни имаш
Виж целия пост
# 297
А в София кой работи по този метод Phibrows? Не намирам почти никаква информация.
Ивета Костадинова, MY FACE & PhiBrows

Иначе след микроблейдинга при мен също нямаше корички, малки люспички. Ивета ми даде някакви кремчета, с които да се мажа.
Тъй като преди години съм правила перманентен грим, нито визията след процедурата, нито зарастването имат нещо общо. При перманентния грим се бяха образували корички, а поне 3 дни след това не ставах за гледане - бяха много дебели и тъмни, докато сега веднага след процедурата бяха малко по-тъмни, но нищо толкова страховито:)
Ще видиме след ретуша как ще са и най-вече колко ще издържат:smile:
Виж целия пост
# 298
Здравейте,  бих искала да попитам за перманентна очна линия - вярно ли е , че след определено време става зелена ? И на колко време трябва да се подържа ? - на всеки 2 месеца или веднъж годишно ? Доволни ли сте вие , които сте си правили ? Аз много бих искала , но чух че ставала зелена и това малко ме разубеди. 
Виж целия пост
# 299
Здравейте,  бих искала да попитам за перманентна очна линия - вярно ли е , че след определено време става зелена ? И на колко време трябва да се подържа ? - на всеки 2 месеца или веднъж годишно ? Доволни ли сте вие , които сте си правили ? Аз много бих искала , но чух че ставала зелена и това малко ме разубеди. 
Черния пигмент след години придобива син, сив или зелен оттенък, за това е необходимо процедурата да се повтори след определено време - година или две - това е индивидуално.

Относно коричките на веждите, необходимо е след перманентен грим да се мажат през няколко часа с вазелин или бепантен, да се почистват с тампонче и да не се мокрят 72 часа. При не добра поддръжка се получават корички и заедно с коричката пада и пигмента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия