Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 114 299
  • 748
# 390
То се минават с боя целите вежди и се стои така 15 мин. После я изтрива, маже те с вазелин и си тръгваш. И аз не съм в България, но никога няма да отида при някой, който не знае какво прави. Сега й писах на моята козметичка и питах кога има час за мен. Каза 18-ти. Проверих билетите, имаше за тази дата, купих си и се прибрах. И да, специално заради веждите си дойдох, но за мен добрата им направа е от изключително значение. Откакто имам вежди от миналата година, чувството е неописуемо. Ставаш сутрин и вече имаш завършен външен вид, без да си пипнал нищо по себе си.
Ето ги моите вежди от сега, 3 дни след процедурата. Всички косъмчета си личат, няма нищо слято.
 
Виж целия пост
# 391
В Стара Загора някой да препоръча къде се справят добре,че като ви чета взех да се отказвам за този микроблейдинг..)))
Виж целия пост
# 392
В Стара Загора някой да препоръча къде се справят добре,че като ви чета взех да се отказвам за този микроблейдинг..)))

Лаленце, Пазарджик далече ли ти е?
На мен ми я препоръча приятелка от Варна миналата година, на която пък я беше препоръчала нейна приятелка от Кърджали. 😁
260лв. е процедурата заедно с ретуша.
Виж целия пост
# 393
Аз май се вторачвам прекалено, като гледам и при Ида на дясната вежда, където си е само "рисувано " ми прилича на дупка- както е моята вежда.
Виж целия пост
# 394
Аз май се вторачвам прекалено, като гледам и при Ида на дясната вежда, където си е само "рисувано " ми прилича на дупка- както е моята вежда.

Отгоре, където лъска ли?
Виж целия пост
# 395
Значи тя процедира по следния начин - рязане, боядисване, след 15 минути махна боята (ресничките бяха добре видими)  , мисля че ме снима, май нещо дооформи и пак маназа със слой боя, този път по-оформено като вежди и ме прати да си ходя с нея. Боята виждате на снимките. Чертички не се виждаха, те трябваше да са под слоя боя. Обаче сега слоя пада и под него - нищо. Има нещо съвсем бледо, като да съм ги минала със светъл молив. Което също не знам дали ще се задържи - нали още не съм ги мила.

Имам 3 познати нейни клиентки - ами имат си реснички - в това отношение всичко е точно. Явно проблемът е в моята кожа, но не съм знаела нищо за рисковете. Тя трябваше да ме предупреди, да ми обясни. А за инструмент за мазна кожа нищо не е споменал, нито че вида на кожата има някакво значение.

В момента не знам на какво да се надявам. Ретуш едва ли би имал ефект. Да си пусна моите вежди - също вече няма как. Пари едва ли ще ми върне. Да отида при друга - поемам същите рискове.
Виж целия пост
# 396



Ето тук, втелясване е моето мисля .
Виж целия пост
# 397
В Стара Загора някой да препоръча къде се справят добре,че като ви чета взех да се отказвам за този микроблейдинг..)))

Лаленце, Пазарджик далече ли ти е?
На мен ми я препоръча приятелка от Варна миналата година, на която пък я беше препоръчала нейна приятелка от Кърджали. 😁
260лв. е процедурата заедно с ретуша.
С кола съм,но исках да е някъде по наблизо.
В Стара Загора има няколко прехвалени,но знам ли,достраша ме вече хихихи
Виж целия пост
# 398
OnDine ретуша е поне след месец време. До тогава веждите ти ще заздравеят и изсветлеят и ще се види реално какво е направила. Не се самонавивай от сега, а изчакай да мине време и прецени спрямо крайния резултат. А и след като си виждала вежди правени от нея, значи все пак жената знае какво прави и слушай нейните съвети, защото явно тя работи по съвсем друга схема.

ПП: Между другото на мен формата ми харесва, отварят ти очите. Може би от боята и качеството на снимките не се виждат много ясно, но формата според мен ти отива. 🤗
Виж целия пост
# 399
Вера, това е на макс увеличено, аз дупка не виждам, но може би не гледам правилно 😁
Лаленце, разбирам. Ако все пак ти се допътува, насреща съм с контакти.
Виж целия пост
# 400
OnDine, от снимките ти според мен това не е микроблейдинг.
Няма нищо общо със снимките на Ида и другите които са показвали веждите си. Твоите седят като татуирани.
Виж целия пост
# 401
Ида, не я виждаш щото най - вероятно не съществува. Моя милост все гледа да не си хареса нещо по себе си.
Виж целия пост
# 402
Ида, много добре се е получило. Много естествено изглежда.
Виж целия пост
# 403
Момичета, а каква всъщност е точно разликата между перманентен и микробл. В направата и крайният резултат.
Виж целия пост
# 404
Огромна е разликата. За мен перманентните са изкуствени, седят като петно. При микроблейдинг се работи косъм по косъм. Разгледай снимки и сама прецени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия