Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 21

  • 66 524
  • 736
# 570
РЕЗЮМЕ

Епизод 47



Новината, че Джевдет е работил  за турците предизвиква възмущение в гръцката армия.

Джевдет се изправя пред съда.

Филипос е твърдо решен да измъкне информация от Джевдет преди екзекуцията му.

Джевдет се притеснява повече за това, че няма да успее да предотврати пренасянето на новите гръцки оръжия на фронта, отколкото за собствения си живот.

Якуб и Хамилтън трябва да измъкнат Джевдет и да унищожат оръжието, но полето им за действие се стеснява все повече.

Азизе и Хилял се мъчат да помогнат на Джевдет, който върви към смъртта.

Подложен на жестоки изтезания, Джевдет научава нещо неочаквано за Хамилтън.

Джевдет е на косъм от смъртта.
Останало му е време само за един ход, за да успее да спре всички тези беди.

Виж целия пост
# 571
Варна bouquet благодаря за превода Hug

Цитат
Подложен на жестоки изтезания Джевдет научава нещо неочаквано за Хамилтън.

 newsm12

И какво научава newsm78 че е бил свидетел на гаврата с Азизе?  А може би чрез Джевдет и Якуб е събирал сведения за турската войска и е работил за гърците, без да разкрива своите източници? Това е най- логично, нали Гърция и Англия са заедно в тази война, англичаните им помагат с оръжие...
Виж целия пост
# 572

За Азизе и Спиро със сигурност ще научи.

А дали Хамилтън е продължил да работи за гърците, не знам.

Така и не го разбрах каква игра играе.

Ясно е, че ако не този, другия четвъртък ще си ходи.

И така ли ще я карат? С 50 процента от първоначалния каст.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 573
Следобеден поздрав, момичета! Hug



Лили, благодаря за снимките от епизод 47! bouquet
Варна  Hug, за превода на резюмето. Flowers Rose
Още два дни...чакам с голяма доза любопитство тази серия..
Определено, това ще бъде серията на Халит.  bowuu




Цитат
А може би чрез Джевдет и Якуб е събирал сведения за турската войска и е работил за гърците, без да разкрива своите източници?
Хамилтън получаваше сведения и от Азизе  Thinking.....
Виж целия пост
# 574
Ох, няма ли да има малко светлинка и на нашата улица!
Отново страдания и изтезания....Колко такива може да издържи още Джевдет?

Благодаря за превода на резюмето и снимките от предстоящия епизод! bouquet bouquet bouquet

Поне има надежда в края на тунела. Засега.

Виж целия пост
# 575
Нося два чудесни  колажа - браво на феновете bouquet




Виж целия пост
# 576


Цялата серия ще мине в разпити и изтезания на Джевдет.

Накрая ще го спасят.

После явно ще работи за турците.

А изобщо няма да се изненадам, ако пак се случи някое чудо и остане при гърците.
Виж целия пост
# 577
Как не ми се гледат изтезания.  Sad

Леончо да помага на тъста, че ще стане лошо. Grinning

Виж целия пост
# 578
Бас хващам, че сте забравили как Джево приколва Дагестанеца  Mr. Green

ама аз не съм - нося ви мат'рял да си го припомнете  Laughing Laughing Laughing




С превод благодарение на Варничка  Heart Eyes Hug и Ками  Heart Eyes Hug

за гледане  онлайн https://yadi.sk/i/L5wfPZkZ3T6DZG

като торент тук - https://mega.nz/#!uQA3XIKY!z5JCBdC_MgYf5l6FKIhrI-zl8FPw9b5S5AxbDvuTqP8

Приятно гледане!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 579
Бас хващам, че сте забравили как Джево приколва Дагестанеца  Mr. Green

ама аз не съм - нося ви мат'рял да си го припомнете  Laughing Laughing Laughing




С превод благодарение на Варничка  Heart Eyes Hug и Ками  Heart Eyes Hug

за гледане  онлайн https://yadi.sk/i/L5wfPZkZ3T6DZG

като торент тук - https://mega.nz/#!uQA3XIKY!z5JCBdC_MgYf5l6FKIhrI-zl8FPw9b5S5AxbDvuTqP8

Приятно гледане!  Hug Hug Hug
Сърдечно ви благодаря, мили, трудолюбиви и себеотдайни дами Hug
Бъдете благословени с много щастие и сбъднати желания Hug



Виж целия пост
# 580
Галка, Ками, Варна,  bouquet bouquet bouquet

Прегръдка и целуфан за вас!  Hug  love001

Благодаря! Heart Eyes



Виж целия пост
# 581
На перфектната тройка моите благодарности и аплодисменти! Hands Clap Hands Clap Hands Clap
Страхотни сте момичета!!!Утре ще си припомня с удоволствие.
Много любопитно е какъв ще е последния ход на Джевдет?
Що се отнася до това какво ще разбере Джевдет за Хамилтън мисля,че ще
е нещо което не очакваме. Възможно е това което пише Варна,но до сега не видях да прави нещо
което да е в полза на гърците. То и ползите от Джевдет не се видяха.
 Крайно време е да разбере и за мръсните му дела, за които вече знаем.
Очакват ни тъжни сцени,но дано след освобождението сценаристите се реваншират
със сцени на  любов и романтика.
Е, не че ще загърбим борбата,но очаквам последните епизоди да има и наслада за душата.












Виж целия пост
# 582
Добро утро и хубав ден!

Благодаря за видеото, Галка!  bouquet

.............................

21 юни 2015
Прага
Халит и Али


Най-високото и сигурно място в един град - раменете на татко!




23 юни 2015

Цитат от книгата на Екзюпери "Писмо до един заложник"

Трябва да приемаш приятеля си такъв, какъвто е.
Направи го много преди да те е помолил за това.


Берг е написала "Имам късмет с моите приятели"






23 юни 2015

Хортензията е любимото ми цвете.
Расте на сянка...
Непретенциозна...
Освен това ми напомня за детството.






26 юни 2015

Малко остана...

Няколко дни преди откриването на кафенето


Виж целия пост
# 583
При нас утрото е слънчево...очертава се един прекрасен слънчев ден. Flowers Sunflower

Добро утро, момичета! Hug




Пожелавам ви ден, изпълнен с красиви идеи и много, много усмивки! Grinning

За превода и буквичките на епизод 46 -
Хиляди благодарности на Варна, Ками и Галя!  Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 584
Здравейте Hug

Благодаря на всички за всичко споделено bouquet




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия