Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 21

  • 66 524
  • 736
# 585
Честит рожден ден на Есра!  Hug Heart Eyes
Едно прекрасно момиче.
Като всички приятели на Берг.




Първи фрагман на новия сериал "Моето аз", чийто режисьор е Онур.
С Джансу Дере и Халук Билгинер в главните роли.

Междувременно Джансуто е опровергала новините, че има връзка с Енгин Акюрек.

ФРАГМАН

https://www.youtube.com/watch?v=tWywkCcguqQ



Начало на снимките на  първия турски сериал на Нетфликс.

Чаатай Улусой, Айча Туран и Хазал Ергючлю.

Проект на нашите продуценти.
Хайде, дай Боже, там да се държат по-сериозно и да покажат повече професионализъм.  Mr. Green Mr. Green

Окан /Хамилтън/ също ще участва в сериала.
Ще бъдат заснети 10 серии. Излъчването е предвидено за втората половина на годината.

Чачко е в ролята на Хакан. Обикновено момче, много далеч от подвизите и геройствата. До момента, в който научава, че Истанбул е заплашен от тайнствени сили, същества, които са безсмъртни. Хакан нито е готов за тази мисия, нито желае да я приеме, но съдбата му отрежда да бъде последният страж на Истанбул.
Окан е в ролята на Файсал. Успешен бизнесмен, който завижда на Хакан.
Айча Туран е Лейла. Работи във фирмата на Фейсал. Изпитва интерес към Хакан.
Хазар Ергючлю ще е Зейнеб. Верен приятел на Хакан.




Виж целия пост
# 586
Честит рожден ден на Есра! Купон несъмнено ще има, дано да има някоя снимчица Grinning

Цитат
Първи фрагман на новия сериал "Моето аз", чийто режисьор е Онур.
С Джансу Дере и Халук Билгинер в главните роли.

Искам да го гледам, но само ако има превод. Артиста с брадата, полицай или следовател/ не се сещам за името/  гледала съм го в Дила и Пълнолуние- прави страхотни роли, много е добър. Харесвам и Джансу Peace
Виж целия пост
# 587
Подарък за всички нас, на които Берг беше започнала да ни липсва.  Grinning

Видео от магазинното предаване на Канал Д.

Излезли са заедно със Серенай Саръкая да се забавляват.  Heart Eyes Hug Hug

-----------------------------

ПРЕВОД

Двете са едни от най-красивите жени в Турция.
В същото време изпитват възхищение една към друга.


Берг: Излязохме да се позабавляваме заедно.
Серенай:  Отдавна искахме да си организираме такава вечер. Сега се появи възможност. Дойдохме да послушаме една група, която много ни харесва. "Рубато" се казва

Репортерите подхвърлят, че сигурно и те  са излезли на сцената.

Берг: Не, ние само слушахме.

Репортер: По женски сте излезли да се забавлявате. Сигурно сте си и поклюкарствали.

Берг: Не. Припяваме на музикантите. Много е хубаво. Излязохме за малко, за да не ви караме да чакате.

Репортер: Много сте елегантни. Знаете, че дрехите, които носи Серенай винаги са много обсъждани.

Берг: Серенай  изглежда зашеметяващо. Много я харесвам.

Серенай: И аз. С нея можем да си разменяме комплименти цял ден.

Берг: Наистина много ми харесва стилът й. И винаги й го казвам, когато я видя.

Серенай: Благодаря. Взаимно е.

Споменават за сериала.

Берг: Хубаво върви сериалът, слава Богу. Аз съм добре. Няма някакви проблеми около мен. Това е.

Репортер към Серенай: Вашият сериал приключва.

Серенай: Да, много малко остана. Последни няколко дни. От една страна ми е тъжно, от друга се вълнувам, защото ме чака ваканция. Още не съм решила къде ще почивам. Но Керем е в Америка и  най-вероятно първо ще отида при него. После ще видим. Не знам.

За новините, че са си купили къща в Америка.

Серенай: О не, няма такова нещо. Де да беше вярно. И аз четох такива неща. Дай Боже, един ден много бих искала да имам къща там, но все още нищо не съм си купила, за съжаление.


Виж целия пост
# 588
Варна bouquet благодаря за превода Hug

Две красиви и талантливи актриси Grinning

Струва ми се, че Берг си е подкъсила косата Thinking


Есента гледах 1 сезон на ФИ ЧИ- Серенай прави страхотна роля там Peace

Очаквам превода на 2 сезон.
Виж целия пост
# 589
Серенай ми е много симпатична.  Hug
Младо момиче с много добра кариера.

Когато Берг пусна видеото за децата, Серенай  й написа "Много те обичам".
Беше отишла да гледа и първия концерт на Халит в Истанбул.

..............................

От Есра

Красавиците, които първи ми честиха рождения ден.




.......................................


Йълдъз, която обичаше баща си, въпреки всичко.

Без условия и без претенции да бъде съвършен и безгрешен.
За разлика от другата "перфектна" дъщеря, която сега ще ни я представят като страшно загрижена за Джевдет.






От утрешната серия


Виж целия пост
# 590
Честит рожден ден на Есра! party006



                     ---------------------------------------------------------

                        Варна, благодаря за видеото и превода! bouquet
                        Прекрасни са Берг и Серенай. Heart Eyes


                        

Виж целия пост
# 591
Родителите на Берг вляво

Берг и Халит вдясно



Виж целия пост
# 592
Репортажът е излъчен и по Стар ТВ.
Тук е с коментар от страна на водещите.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=334&v=SIxPELETBkw


Серен: Много са сладки и двете. Много ги обичам. Знаеш ли какво си помислих? Дали няма да ги видим някой ден в общ проект.

Дженгиз: Нали?

Серен: Например, Бергюзар би могла да е голямата, а Серенай малката сестра. Доста добре би се получило.

Дженгиз: Ето, Серен излезе с предложение към сценаристите и продуцентите.

Серен: Ама те нищо ново не измислят. Все едни и същи неща. Имаше навремето сериали, в които двете сестри са влюбени в един и същи мъж. Може нещо такова да бъде. Но това събиране на актьорите винаги в двойки става много досадно. Трябва да има някаква промяна, различни комбинации.

Дженгиз: Сериалът на Серенай скоро приключва, ще отиде в Америка, започва ваканцията й. Сериалът на Бергюзар продължава, продължава да работи заедно с Халит.

Серен: Роклята на Бергюзар е много хубава. С флорални мотиви.

Дженгиз: Донесе пролетта.

Серен: Да, пролетта дойде вече.

Дженгиз: Да, наистина. Снощи времето беше меко. Репортажът е от снощи. В Нишанташъ са били.

Серен: Този път е с грим.

Дженгиз: Да, има грим този път.

Серен: Добре е направила.  Все пак е нощно излизане. И двете са много хубави. Харесва ми това. Хубаво е да излизаш с приятелки, само по женски. Понякога. Мисля, че съпрузите трябва да приемат подобни неща съвсем нормално. Виж колко е хубаво. Едната е омъжена, другата има приятел.

Дженгиз: Е, друг път критикуваш хората, когато излизат сами.

Серен: Казах понякога. По-ня-ко-га!

Дженгиз: Халит Ергенч го бяха срещнали сам и веднага го питаха "Защо я няма Бергюзар?". Бергюзар като излезе със Серенай обаче не я питаме "Къде е Халит?".

Серен: Не, не, не е така. Ако хората от една двойка непрекъснато излизат сами, например, както правят Кенан Доулу и Берен Саат, това не е нещо приемливо, необичайно е, започват да се носят слухове. Странно изглежда и хората започват да се питат "Защо толкова често ходят по забавления  сами?" Но от време на време е съвсем нормално да излезеш с приятелки.

Дженгиз: Да, хубаво са направили.

Серен: На коя, според теб,  мъжът  се е обадил да я пита кога ще се прибере. Аз мисля, че на никоя.

Дженгиз: Защо да го правят?

Серен:  Защото обикновено така става.

Дженгиз: Виж, Керем седмици наред е в Америка. Серенай е тук сама, работи. И Керем ще остане там до премиерата на новия му филм. Но има ли доверие в една връзка или в един брак, например както е в брака на Бергюзар и Халит, разбира се, че няма да звъниш и да питаш "Къде си? Кога ще се прибереш?"

Серен:  Солидни хора. Здрави връзки. Партньорите им са хора, които се отнасят с разбиране към такива неща. Поздравявам ги и им изпращам целувки.

Джен: Това да не би да е послание към твоя любим? Така, между редовете, май му изпращаш послание.

Серен / смее се/:  Не, аз говоря за правата на жените.

Джензгиз: Яшар никъде ли не те пуска сама?

Серен: Откакто съм с него, не съм излизала сама. Но искам да излизам. Ето, времето се оправи. Пролетта дойде. Лято ще дойде. Разбира се, че и аз искам да излизам с приятелките си.






Виж целия пост
# 593
Варна, Hug Heart още едно Благодаря!





             
Виж целия пост
# 594
Момичета  Hug

Варна,  bouquet благодаря за предосмомартенския подарък! Heart Eyes

Хубаво е, че са били заедно по женски.

Това за Турция явно не е чок гюзел. Joy

За Керем питаха, а за наш Халит хич не се и сетиха да полюбопитстват. Joy

Коментарите на водещите обаче са много позитивни.



Виж целия пост
# 595
Варна bouquet благодаря за поредният превод Hug

Приятен и непринуден разговор на водещите, с най- добри чувства към Берг и Серенай Peace

Халит сигурно е на снимки, а дори и да не е, той винаги е давал свобода на Бергюзар да излиза с приятелки, всички свикнаха, излишен въпрос, къде е Халит Grinning

Направи ми впечатление, че коментират колко са закъсали дизитата със сценариите си. Всички го виждат, само продуценти и сценаристи- не!  ooooh!

Виж целия пост
# 596


Цветя за Есра от екипа на сериала.


Виж целия пост
# 597
Привет! Hug
Да ви донеса и аз малко пролет с тези хубави цветя  Grinning Hug

БЛАГОДАРЯ за преведения епизод, момичета!!! Hug Hug Hug



Варна, огромно благодаря за всичко, което си написала, превела и споделила в темата днес!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



На всички момичета също  Hug bouquet!



Виж целия пост
# 598
Варна,благодаря  за клипа и най-вече за превода.
Не можах да намеря по-хубав букет от този на Майдрим,
затова от мен само аплодисменти Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap
Много мила приятелска среща.Разбира се ,че е чудесно
да открадваш малко от свободното си време и  се виждаш
с познати и приятели, които са ти симпатични и приятни. Серенай е много
мило момиче ,с много сладка усмивка.Харесвам стила и на обличане.
Харесвам естравагантните дами като нея
И двете са много сладки.Не бих казала,че е красавица както Берги,но ми
е много симпатична.


 
Виж целия пост
# 599
Пролетта е пристигнала вече в темата Grinning   Mydream Hug



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия