Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 21

  • 66 524
  • 736
# 600

Щом днес са снимали епизод 48, значи баба Хасибе е жива и здрава.

Тя беше на сета.  Grinning Grinning

...........................

Актрисата Шюкран Овалъ / Сехер / очаква бебе.
Виж целия пост
# 601
Честит 8 март, мили дами bouquet

Бъдете красиви и женствени , щастливи и обичани Hug
Поздрав от  Бергюзар Корел Grinning


https://www.kanald.com.tr/dunya-kadinlar-gunu

https://www.gecce.com.tr/video-berguzar-korel-8-mart-dunya-kadin … ar-gununu-kutladi

Виж целия пост
# 602
Привет в нашия ден!
След две седмици, най-после среща с Халит и Берг на екрана...
Ще гледам да разбера как ще продължи историята на Азизе и Джевдет. Heart Eyes

Да имате много слънце, усмивки и радост в днешния ден, и не само!!!! Heart Eyes Heart Eyes


Лили, благодаря за споделеното, сега ще го прегледам с удоволствие.  Hug
Нашата сладурана се появи на хоризонта - усмихната, цветна....жена - обичана, талантлива, уверена в себе си! Много здраве и пожелавам на Берг и да държи в ръцете си винаги своето щастие! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 603
Добро утро!

Честит празник!

Канал Д поднася  своите поздрави към турските жени с гласа и прекрасното лице на Берг.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Всеки нов живот е творение на жената.
Защото жената е силна.
Жената е умна.
Тя е състрадателна.
Всеотдайна и готова на саможертви.
Жената е майка.
Съпруга.
Жената не отстъпва по нищо на другите.
Когато жената е силна, цялото общество е силно.
Честит международен ден на жената!







...........................

Цветя от Хюля.


Виж целия пост
# 604
Днес и вестниците са публикували информации.
Няма да ги слагам всичките.
Новото, което го нямаше във видеото вчера, е че са питали Берг за видеото по повод сексуалните посегателства срещу деца.
Тя е отговорила: "Ще има продължение. Ще направя всичко, което е по силите ми по този проблем"




Виж целия пост
# 605
Варна bouquet благодаря за превода Hug

Много е миловидна с тази прическа Берг Peace Излъчва невинност и скромност, прозира чистата и душа Hug
Виж целия пост
# 606
                  ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ мили дами!

                       Наречена с името Жена...

                       Да си огън. Любов. Цвете. И магия.
                       От Бог да си наречена със името – Жена.
                       Сълзите си умело да можеш да прикриваш,
                       да бъдеш за някого пристан. И любима – Една.


                  







                     https://twitter.com/twitter/statuses/971512023413555201

                     Слънчев и много щастлив празник, момичета! Heart Hug
Виж целия пост
# 607
Честит празник, момичета! Hug

Бъдете здрави и обичани! bouquet



Виж целия пост
# 608
Да не ви лишавам и от инстаграмската рубрика  Grinning Grinning



19 юни 2015


Много обичам празничния месец преди Рамазана. Стомахът ми е чувствителен и не мога да спазвам задължителните пости, но съм благодарна, че сядам всяка вечер на празничната трапеза заедно със семейството ми и със същите приятели.Помня Рамазаните от детството ми. Тръгвах по пижама, още не отворила очи, да занеса на комшиите приготвените от мен ястия, заради традицията да се яде само преди изгрев слънце. Не съм забравила и аромата на прясно изпечена питка,който изпълваше къщата ни.Сега аз съм майката в нашия дом и аз подготвям трапезата. Но ми липсват празничните ястия, приготвяни някога от майка ми, запотените от варящия се чай зимни стъкла на прозорците, разговорите с татко. Пожелавам ви свещеният месец Рамазан да е изпълнен с толерантност и обич.





27 юни 2015

Да бъдеш омагьосан

Берг и Халит с певицата Омара след нейния концерт в Истанбул





14 юни 2015

Току-що са приключили снимките на „Карадайъ”

Щастлива, малко тъжна, но спокойна.
И само майка.
За дълго време.






7 юни 2015

Берг със Сема и Ейлем

Гласувахме и отново сме заедно






2 юни 2015






Виж целия пост
# 609
Честит празник, мили дами! Не бих могла да го кажа по- добре, затова просто ще цитирам автора!
Бъдете горди, че сте жени!
                     
                ЖЕНА
 
Когато Бог създавал е жената,
душата си откъснал за модел,
шест дни я ваял от дъгата,
косите ù от звезден лъч изплел.

Намислил си, че трябва да обича,
в сърцето капнал дозата любов,
орисал я на цвете да прилича,
със ангелската хубост бил готов.

Останало очи да изрисува -
от слънцето взел шепа топлина,
от пътя млечен с трепет образувал
зеници от неонова луна.

Изпратил я - богиня, на земята
и устните нашарил ги със грях,
облякал я с усмивка на зората,
загърнал я със слънчевия смях.

Заръчал ù да пламва като огън,
сълзите ù да бъдат топъл дъжд,
да бъде жаждата... и всеки поглед
пожара да разпалва отведнъж.

Да бъде страстната стихия на морето,
на вятъра - крилатия рефрен,
искрицата, посята във сърцето,
и нежната въздишка нощ и ден.

Велик си майстор, Господи, велик си,
сред всички чудесии на света
дарил си мъжката ни същност
с магията, наречена жена!

Красимир Трифонов
Виж целия пост
# 610


Благодаря за хубавите стихове, perfectbouquet

И на всички за празничните постове.  Hug





Виж целия пост
# 611
Лили Flowers Hibiscus
perfect Flowers Bouquet

Честит празник,момичета!
Да сте ми живи и здрави,усмихнати,влюбени!


 


Леле-е-е-е,отиде му брадичката на нашето момче.
Ще я оскубе този хайванин

Виж целия пост
# 612

Смятам да  пропусна серията днес.

Приятно кино на всички, които ще гледат.

Утре ще хвърля поглед.


Виж целия пост
# 613
Празнувате ли, гледате ли Grinning

моля се само, изтезанията да продължат само 2-3 минути...


https://www.kanald.com.tr/canli-yayin
http://www.canlitvturk.net/kanal-d
http://www.ecanlihdtvizle.com/kd/
http://webtvonlive.com/asia/tr/kanal-d/
http://www.ocanlitv.com/kanal-d-izle
http://m.tvizleyin.com/kanald-izle.html
https://www.ecanlitvizle.net/kanal-d-.../
http://kesintisiz.tv/kanal-d
Виж целия пост
# 614
Голяма реч им дръпна Джевдет Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия