Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 21

  • 66 524
  • 736
# 330
Добро утро!  Hug

Цитат
Без втори фрагман и без снимки от новият епизод... с какво толкова искат да ни изненадат довечера?

Лили, снимки излязоха, но ти, както и другите зрители вероятно, изобщо не си ги забелязала, защото те просто повтарят кадри от фрагмана.

С какво искат да ни изненадат?
С мързеливостта на Канал Д.  Joy
Но би трябвало да знаят, че за 2 години вече свикнахме.  Mr. Green

.............................

Рекордни рейтинги в Аржентина за 121 -ва серия на "Великолепният век" и всеобщо възхищения от Халит в една от най-впечатляващите сцени.

Гран таленто, както пишат латиносите!  Grinning Grinning








Виж целия пост
# 331
Цитат
С какво искат да ни изненадат?
С мързеливостта на Канал Д.  35

 Joy Joy Joy


Снимките от фрагмана ги видяхме, но нови няма за подсказка... Rolling Eyes

=============================


Виж целия пост
# 332
Виж целия пост
# 333

@KanalD
İşte bu akşamki hashtag'imiz!

#YüreğimdekiSevda # Любов в сърцето ми

Много хубав хаштаг ми превежда  гугъл, колко е верен превода ще каже Варничка Grinning

Виж целия пост
# 334
#YüreğimdekiSevda # Любов в сърцето ми

Много хубав хаштаг ми превежда  гугъл, колко е верен превода ще каже Варничка Grinning



Божееее, ти да видиш! хаштага за новия епизод не е за/в/по/на родината  Joy Joy Joy Joy


галиба по случай Свети Валентин, пуснали нещо за сърчица и севда  Laughing Laughing Laughing

Ха, здравейте  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 335


Тя севдата пак ще излезе към Родината, не се притеснявайте.

Да не забравяме, че Джевдет за 19783000000 - ти път е изправен пред труден избор- Родината или семейството?  Joy
Виж целия пост
# 336
След броени часове ще видим що за любов ще ни покажат Heart Eyes





Виж целия пост
# 337
Привет с нещо красиво! Heart  Heart Eyes




                


   

Виж целия пост
# 338


С превод благодарение на
Варничка  Heart Eyes  Hug и Ками  Heart Eyes  Hug

онлайн може да гледате тук -  https://yadi.sk/i/we4vF8sN3SgmiT
да свалите от тук - https://mega.nz/#!GAgjjY4L!HZmZZSubXsUmVA3Pn6tnFU6VinlPPE25Z_xuPBhYOWU

Приятно гледане!  bowuu Hug Hug Hug


ПП. Тез целуфани ги нареждам за Надето  love001 love001 love001 а китките слагам за извинение, че надрасках хубавия колаж  bouquet
Виж целия пост
# 339

Благодаря ви мили , работливи и всеотдайни

Варна  newsm51 Ками  newsm51 Галка  newsm51






Виж целия пост
# 340
Варна  bouquet Ками  bouquet  Галка  bouquet

Да сте живи и здрави! Heart Eyes

От Берги усмивка и пуканки, от мене хубава киновечер! Grinning

Виж целия пост
# 341
Приятна киновечер и от мен Popcorn

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin
http://webtvonlive.com/asia/tr/kanal-d/
http://m.canlitvlive.live/izle/kanal-d.html
http://www.ocanlitv.com/kanal-d-izle
http://m.tvizleyin.com/kanald-izle.html
https://www.ecanlitvizle.net/kanal-d-.../
http://kesintisiz.tv/kanal-d



Виж целия пост
# 342

Галка, благодаря за видеото с преведената серия!  bouquet

............................

Най-после една хубава снимка от серията.  Heart Eyes







...........................

Канал Д са пуснали клипче от новата серия.

Филипос отишъл на кафе при бабата и момичетата.

Разпитва ги как точно Джевдет е преминал на страната на гърците.


https://twitter.com/vatanimsensin/status/966714567006007296

Виж целия пост
# 343
Хиляди благодарности на екипа за превода и бълг. суб. на 45 епизод!

............................

От Бурак К. Peace



Момичета, приятна киновечер! Grinning
Виж целия пост
# 344
Цитат
Филипос отишъл на кафе при бабата и момичетата.

Разпитва ги как точно Джевдет е преминал на страната на гърците.

Голям хитрец е  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия