♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 66

  • 94 471
  • 733
# 465
Добро утро, бързо възстановяване на всички болни. Дано благодаря за кафето.

След силния старт на седмицата на виното и любовта, завършек със скромността на Баръш, еваллла Simple Smile

Ама сега започваме с евентуално бебе на Борко и кака Sad , / знам че че няма некрасиви бебета, ама това никак не ме впечатли, е виж сигурна съм, че в комбинация с Ел щеше да е друго/ въпреки, че да си призная на някои от снимките Гюспето беше даже симпатична.

Успешна седмица и от мен.
Виж целия пост
# 466
 Hug

О, когато Гюпсе не се прави на маймуна, изглежда прилично.

Виж целия пост
# 467




https://vk.com/video396980633_456239200
Виж целия пост
# 468
Скорошно оздравяване, дами!

ами много нежност има между Елбарите извън сцена Simple Smile каквото и да си говорим.
 Елка си е хубава, и на филма, и на рекламите, и на живо.

https://vk.com/videos396980633?z=video446148523_456239200%2F6d02 … 2Fpl_396980633_-2
Виж целия пост
# 469
Сладури... Grinning  



https://www.instagram.com/p/BfYGdiMDNMh/?taken-by=julia.rastorgueva

https://www.instagram.com/p/BfYG9WxDGv6/?taken-by=julia.rastorgueva

https://www.instagram.com/p/BfYGxQRDUv5/?taken-by=julia.rastorgueva

Да минава 23-ти февруари и да пускат по магазините DVD-то, че и рускините да могат да покажат превода! Crossing Arms

Рутко ни показва, че още са в Лондон! Naughty


Виж целия пост
# 470
Скрит текст:
Сладури... Grinning 



https://www.instagram.com/p/BfYGdiMDNMh/?taken-by=julia.rastorgueva

https://www.instagram.com/p/BfYG9WxDGv6/?taken-by=julia.rastorgueva

https://www.instagram.com/p/BfYGxQRDUv5/?taken-by=julia.rastorgueva

Да минава 23-ти февруари и да пускат по магазините DVD-то, че и рускините да могат да покажат превода! Crossing Arms


Каква е тази химия, какво е това нещо. Пълнят ми душата всеки път:green_heart:
Виж целия пост
# 471
new balance
https://www.instagram.com/p/BfYdfhmBdPZ/?hl=bg&tagged=barisarduc
Виж целия пост
# 472
Нашите хора днес са в British Museum. yes



Може би ще присъстват на цялата програма на London Fashion Week (Women's)February 16 – 20, 2018
newsm78.  

Мисля , че Елка ще иска да види и колекцията на Christopher Kane, следваше го в Инстаграм. 

Кой присъства на лондонската седмица на модата.


Kylie Jenner, Jordyn Woods, Ashley Graham, Devon Windsor, Jamie Chung and Olivia Palermо

Naomi Campbell, Mario Testino and Rosie Huntington-Whiteley at Burberry

Sienna Miller, Kate Moss and Cara Delevingne on the FROW at Burberry
Виж целия пост
# 473
Виж целия пост
# 474
 Hug Wink

Първи откъс от "Време за щастие" с руски субтитри. На диск ще излезе на 23.02 .

  https://vk.com/video?z=video7398618_456239216%2Fpl_cat_up … sp;    


И личното мнение на Юлия Разторгуева за филма - това е момичето, което беше на Галото в Истанбул. Има много хубави клипове в ИГ , и записи от галото.

"Не само в "Любов под наем" всичко околко тях "гори" - погледи, прегръдки, докосване....Където и да се появят озаряват с чар и харизма всичко наоколо.
Tочно затова феновете постоянно ги събират в двойка, а те двамата не смеят да се появят по-едно и също време на едно и също място.
Във филма погледите и особено Елчин  е доста разкрепостена, съвсем по-друг начин гледа Баръш.Няма нищо общо с "ЛН".
А  Ардуч ....той изобщо не може да прикрива чувствата си ....когато застават един до друг изглеждат съвсем различно....Елка става момиченце - бонбонче, направо разцъфва.....Баръш до нея е като изваден от кутийка - независимо дали е с пуловер или официално сако.
Баръш трябва да взима уроци по сдържаност на публични места, около ЕЛКА направо се разлива от щастие.И докато при Дефом гледахме нежност, тука вече при Ада и Мерт виждаме страст.
Смятам ,че без истински чувства такива погледи и такава игра е невъзможна, колкото и да са суперталантливи актьорите.
Всички гледахте Галото и представянето на филма по градовете, и видяхте как се държат един с друг. За нищо на света няма да повярвам, че това държание беше само за реклама на филма."


В частен разговор след като се върна от Турция, Юлия каза, че според нея са VAR, ама много VAR.Tя е от групата, които са убедени ,че Елбар са заедно, но не се обявяват , защото тепърва сериала ЛН се продава ударно в САЩ, Лат.Америка, Африка и т.н. , а сега ще тръгнат и продажбите на диск на ВЩ.
Тя също така смята, че Елбар и Гупсе Озай се подпомагат един друг в ПР на филмите - колкото повече шум в медиите толкова по-добре.



Виж целия пост
# 475
Здравейте, момичета! Благодаря за всичко, което споделяте тук! Много ще се радвам, ако наистина е така, както го описва Юлия! А, дано! Приятна вечер!
Виж целия пост
# 476
Hug Wink

Първи откъс от "Време за щастие" с руски субтитри. На диск ще излезе на 23.02 .

  https://vk.com/video?z=video7398618_456239216%2Fpl_cat_up … sp;    


Скрит текст:
И личното мнение на Юлия Разторгуева за филма - това е момичето, което беше на Галото в Истанбул. Има много хубави клипове в ИГ , и записи от галото.

"Не само в "Любов под наем" всичко околко тях "гори" - погледи, прегръдки, докосване....Където и да се появят озаряват с чар и харизма всичко наоколо.
Tочно затова феновете постоянно ги събират в двойка, а те двамата не смеят да се появят по-едно и също време на едно и също място.
Във филма погледите и особено Елчин  е доста разкрепостена, съвсем по-друг начин гледа Баръш.Няма нищо общо с "ЛН".
А  Ардуч ....той изобщо не може да прикрива чувствата си ....когато застават един до друг изглеждат съвсем различно....Елка става момиченце - бонбонче, направо разцъфва.....Баръш до нея е като изваден от кутийка - независимо дали е с пуловер или официално сако.
Баръш трябва да взима уроци по сдържаност на публични места, около ЕЛКА направо се разлива от щастие.И докато при Дефом гледахме нежност, тука вече при Ада и Мерт виждаме страст.
Смятам ,че без истински чувства такива погледи и такава игра е невъзможна, колкото и да са суперталантливи актьорите.
Всички гледахте Галото и представянето на филма по градовете, и видяхте как се държат един с друг. За нищо на света няма да повярвам, че това държание беше само за реклама на филма."


В частен разговор след като се върна от Турция, Юлия каза, че според нея са VAR, ама много VAR.Tя е от групата, които са убедени ,че Елбар са заедно, но не се обявяват , защото тепърва сериала ЛН се продава ударно в САЩ, Лат.Америка, Африка и т.н. , а сега ще тръгнат и продажбите на диск на ВЩ.
Тя също така смята, че Елбар и Гупсе Озай се подпомагат един друг в ПР на филмите - колкото повече шум в медиите толкова по-добре.
 

Emi, Hug благодаря!

Колкото повече откъси от ВЩ гледам , толкова повече се радвам че направиха този филм!

Много различни от ЛН, но много повече ЕлБар! Толкова невероятно изглеждат двамата на екрана, че чак ти се струват нереални! Rolling Eyes

Нежност, любов,  желание, страст , показани така, точно така както искахме ги да видим в ЛН. Rolling Eyes 

Личи , че филмът  действително е правен от съмишленици!  Heart Eyes

Сигурна съм, че рускините са готови с превода , но чакат да мине 23 февруари!  Naughty

 

Виж целия пост
# 477
Ах, тази Юлия! Прекрасни неща прави. Огромно благодаря на Юлия! Но то при нашите любимци има материал в изобилие, и всичко е толкова вълнуващо!:revolving_hearts:
https://www.instagram.com/p/BfPsm2jj52I/?taken-by=julia.rastorgueva Heart EyesHeart
julia.rastorgueva:His hands are electric current. It was enough for them to touch me, so that I would light up, fall in love, burn, die ...

Еми, благодаря за инфото и за откъсчето! Винаги казваш много интересни неща.Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Hug Wink

Първи откъс от "Време за щастие" с руски субтитри. На диск ще излезе на 23.02 .

 https://vk.com/video?z=video7398618_456239216%2Fpl_cat_upd … sp;    


Скрит текст:
И личното мнение на Юлия Разторгуева за филма - това е момичето, което беше на Галото в Истанбул. Има много хубави клипове в ИГ , и записи от галото.

"Не само в "Любов под наем" всичко околко тях "гори" - погледи, прегръдки, докосване....Където и да се появят озаряват с чар и харизма всичко наоколо.
Tочно затова феновете постоянно ги събират в двойка, а те двамата не смеят да се появят по-едно и също време на едно и също място.
Във филма погледите и особено Елчин  е доста разкрепостена, съвсем по-друг начин гледа Баръш.Няма нищо общо с "ЛН".
А  Ардуч ....той изобщо не може да прикрива чувствата си ....когато застават един до друг изглеждат съвсем различно....Елка става момиченце - бонбонче, направо разцъфва.....Баръш до нея е като изваден от кутийка - независимо дали е с пуловер или официално сако.
Баръш трябва да взима уроци по сдържаност на публични места, около ЕЛКА направо се разлива от щастие.И докато при Дефом гледахме нежност, тука вече при Ада и Мерт виждаме страст.
Смятам ,че без истински чувства такива погледи и такава игра е невъзможна, колкото и да са суперталантливи актьорите.
Всички гледахте Галото и представянето на филма по градовете, и видяхте как се държат един с друг. За нищо на света няма да повярвам, че това държание беше само за реклама на филма."


В частен разговор след като се върна от Турция, Юлия каза, че според нея са VAR, ама много VAR.Tя е от групата, които са убедени ,че Елбар са заедно, но не се обявяват , защото тепърва сериала ЛН се продава ударно в САЩ, Лат.Америка, Африка и т.н. , а сега ще тръгнат и продажбите на диск на ВЩ.
Тя също така смята, че Елбар и Гупсе Озай се подпомагат един друг в ПР на филмите - колкото повече шум в медиите толкова по-добре.
 

Emi, Hug благодаря!

Колкото повече откъси от ВЩ гледам , толкова повече се радвам че направиха този филм!

Много различни от ЛН, но много повече ЕлБар! Толкова невероятно изглеждат двамата на екрана, че чак ти се струват нереални! Rolling Eyes

Нежност, любов,  желание, страст , показани така, точно така както искахме ги да видим в ЛН. Rolling Eyes  

Личи , че филмът  действително е правен от съмишленици!  Heart Eyes

Сигурна съм, че рускините са готови с превода , но чакат да мине 23 февруари!  Naughty

 




Не се притеснявай, филма първи ще го получим. В Dizi излезе участието на Елчин при Толга с руски субки, но при мен не тръгва. Ще го мъчим утре.

Виж целия пост
# 479
Hug Wink

Първи откъс от "Време за щастие" с руски субтитри. На диск ще излезе на 23.02 .

  https://vk.com/video?z=video7398618_456239216%2Fpl_cat_up … sp;    


И личното мнение на Юлия Разторгуева за филма - това е момичето, което беше на Галото в Истанбул.
............

много права е Юлия   Разторгуева  Simple Smile   
Еми, благодаря ти!
А ние, по-възрастното поколение сме доволни, че руският език ни беше задължителен вучилище Simple Smile я как си се разбираме сега с него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия