Щъркел, мартеничка, цвете, за ОКТОМВРИйското човече! - Тема 5

  • 75 242
  • 820
# 405
При нас е точно обратното - върти се сам от гръб по корем и то само в едната посока. Постоянно го прави и най-много се дразня като се върти точно след хранене.
Момичета, около устата се появиха зачервени и сухи, лющеши се петна. Мажа с Бепантен, но не помага. Чудя се за Биодерма? Имате ли съвети?
.  Препоръчвам джинджира бебе,много помага,но е малко сложно,когато е за лицето понеже се пръска и е опасно да не влезне в очите или устата,затова аз пръскам в моята ръка и мажа бузките.С едно мазане зачервяванията минават.
Виж целия пост
# 406
Ако е за изследвания на бебка, някои лаборатории правят домашни посещения.
Точно. Ще звънна да проуча как стоят нещата. Благодаря!
Виж целия пост
# 407
При нас е точно обратното - върти се сам от гръб по корем и то само в едната посока. Постоянно го прави и най-много се дразня като се върти точно след хранене.
Момичета, около устата се появиха зачервени и сухи, лющеши се петна. Мажа с Бепантен, но не помага. Чудя се за Биодерма? Имате ли съвети?
.  Препоръчвам джинджира бебе,много помага,но е малко сложно,когато е за лицето понеже се пръска и е опасно да не влезне в очите или устата,затова аз пръскам в моята ръка и мажа бузките.С едно мазане зачервяванията минават.
Андреа, благодаря ти! Само един вид спрей ли има от тази марка?
Виж целия пост
# 408
Честита месичка на малкия Александър. Тия 5 месеца минаха толкова бързо!
Виж целия пост
# 409
И бебси днес прави 5 месеца поради липсата на 30 февруари. Grinning
Виж целия пост
# 410
Честити месечинки на дечицата, Малдини и Попи, Кейти, на твоят сладурчо също !
Да са ви здрави и усмихнати Heart

И 29.02. няма, та и на малкия днес ще го пишем Grinning
Мартс, и на твоят мъник също Simple Smile
Виж целия пост
# 411
[Добро утро. Благодаря Жани на твоя мъник също. По този повод след обед сме на ортопед до сега не сме го водили . На мен ми е едно притеснено дано всичко е наред
Виж целия пост
# 412
Погледнах 1 стр., та да честитя месечинките и на Хитрушанка и на Ема Hug , че и те си нямат дати този месец Simple Smile

Малдини, ти на 28-ми или на 29-ти роди ?

Мартс, всичко ще е наред, сигурна съм Simple Smile
Виж целия пост
# 413
Да са здрави дечицата ви!!!
Виж целия пост
# 414
На 28 родих (в темата на септемврийките е сбъркано).

Честити месички и на бебчовците на Жана, Попи, Ема, Хитрушанка и Мартс.

И успешно захранване на започващите. Моят малък мъж още никакъв интерес не проявява към човешката храна.
Виж целия пост
# 415
Благодаря, Жани! Благодаря, момичета! Навършваме 4 месеца и сме далеч от захранването... Смятам да го почваме при навършени 6. Вземам я с нас на масата вечер, защото не кротува ако не я носи някой, и й е доста забавно да пипа до каквото се добере. А така и правим първите крачки до заветния миг на захранването. Дали е случайно, но наблюдавам, че се облизва... Едва ли иска да опита, мисля че още не разбира дотолкова...
Усилено се опитва да сяда, но се опитвам да я щадя, все пак гръбчето й не е укрепнало още.
Според док е станала зависима от гърдите ми. 😋 пристрастено кърмаче! Суче често, кога от глад, кога за успокоение, и винаги за приспиване. Изнервям се вече, ей ме на - лежа до нея, в противен случай се буди и е киселяк невиждан... как усеща, че ме няма незнам, не е нормално...
Виж целия пост
# 416
Хихи, мерси Жанче:) Честита месечинка на всички бебоци. Аз да кажа че май тоя път на малкия не му се размина тоя вирус който батко му донесе..засега просто има няколко пъпки с мехурчета, нито темп, бодър е, дано да не се задълбочат нешата че събота го ваксинираха знам че не е хубаво поне 10 дена след ваксина да се разболява..
Виж целия пост
# 417
Ехе колко сладури имат месечинка супер. Много се радвам, че пишем и си подържаме темата:heart:
Елени имаше секрет от едното око ама не я водих капех й кърма , гледам днес няма леко сълзи все есно има.
Виж целия пост
# 418
абе на някой бебок да му се е случило да развие рефлукс сега, смисъл моя бебок почн аот около 2-3 седмици да връща и според мен си е рефлукс, ен е на фонтан и тн ама то не е задължително да е на фонтан. Ама ми е супер странно защото преди не връщаше изобщо...ама буквално капка кърма не излизаше от устата му:) Не го отдавам на хранителна непоносимост защото сега съм на супер строга диета заради шоколада преди 10 дена и пак си връща...
Виж целия пост
# 419
Елени си връща от началото по- малко. Даже ми се е случвало два часс след ядене да плюе . Не мисля, че има проблем синът ми беше същия:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия