Откраднат живот - ТЕМА 32 Критична точка 3...

  • 45 663
  • 782
# 15
Включвам се и аз.
Кой кого ще хареса не мога да предположа. Ще поживеем,ще видим. Но ако ще я давам на баткото предпочитам той да си е забележи пръв и той да си се държи за нея.
Виж целия пост
# 16
Може достигането на критичната точка на Зорница да не е нещо единично, а като при Вяра да речем след натрупване на няколко последователни лоши случки в кратък интервал от време, които по някакъв начин да я пречупят в този момент. Спасяването не мисля, че ще е буквално както при Вяра, а по-скоро двамата братя с отношението си към нея ще я спасят от самотата и болката й.
И аз съм баткото да я свали този път Joy
Виж целия пост
# 17
О, да, Майче, и аз не смятам, че ще тръгне да се самоубива и т.н. неща. По-скоро си я представям, че ще се затвори, ще се опита да се изолира от останалите в болницата. И тук идват рицарите на бял кон JoyJoy

Права си, Дона, така звучи по-логично:) На мен ми харесва идеята братчетата да я спасят:)

Fairy, тази вечер съм романтично настроена и ми се въртят всякакви такива сценарии Heart Eyes

Виж целия пост
# 18
Според мен Зорница ще хареса големия брат, той също ще я хареса. Вътрешни бариери в тях двамата, породени от минали нещастни любови, ще им пречат в началото да се отворят един към друг.

Виж целия пост
# 19
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus
Извинявам се, че все не успявам да се включа адекватно, но толкова бързо изписвате темите, че докато седна да чета и хоп 50 стр. са в историята. Smiley
Виж целия пост
# 20
Invierno,  норма гоним Joy тази тема не знам дали ще издържи до премиерата, особено ако засилят леко промотирането. Като ни пуснат и нещо за Малчо и вероятно за героите на Бинев и Ирина ще я изпишем бързо Simple Smile

Стела, и аз мисля така, но и влюбването на малкия в Зорница ще ги спира, нея за да не застава между братята, а той пък да не нарани брат си, предвид колко явно ще е покровителствен към него..........та както го нарекох преди благороден глупчо, и него ще канонизираме ако такъв е случая Joy
 
Виж целия пост
# 21
Според мен Зорница ще хареса големия брат, той също ще я хареса. Вътрешни бариери в тях двамата, породени от минали нещастни любови, ще им пречат в началото да се отворят един към друг.


Реално погледнато, ако ни представят една любов, при която се срещат, влюбват и обичат, няма да предизвикат кой знае какъв интерес. Във филмите любовта е интересна, когато има копнеж, бариери. Така че е напълно възможно да ни разкажат някава такава история.
Виж целия пост
# 22
Не само във филмите и в живота е така Wink
Виж целия пост
# 23
Хайде пак нова тема!
Благодаря, Мириел! Flowers Hibiscus
Аз като ви казвам, че ще има тука тройка, вие не ми вярвате, ама ще видите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 24
Рекордна тема номер 32! Глас за близалките и шоколада. Simple Smile
Виж целия пост
# 25
Според мен Зорница ще хареса големия брат, той също ще я хареса. Вътрешни бариери в тях двамата, породени от минали нещастни любови, ще им пречат в началото да се отворят един към друг.


Реално погледнато, ако ни представят една любов, при която се срещат, влюбват и обичат, няма да предизвикат кой знае какъв интерес. Във филмите любовта е интересна, когато има копнеж, бариери. Така че е напълно възможно да ни разкажат някава такава история.

Ама поне накрая да свърши щастливо, а не да ни забият така, както предния път.
Да беше казал Банков, че обича жена си и се връща при нея, а то....още по- трагично го направиха.
Виж целия пост
# 26
Вие представяте ли си да се залюбят Зори и батко , да ни пленят и зашеметят тука с емоциите си и накрая Зорничка да замине в Германия??
И пети сезон завършва на летището ✈😀😀
Виж целия пост
# 27
Вие представяте ли си да се залюбят Зори и батко , да ни пленят и зашеметят тука с емоциите си и накрая Зорничка да замине в Германия??
И пети сезон завършва на летището ✈😀😀

Леле, само това не, това ще си е толкова садистично от стана на сценаристите. Знаем, че го могат, но да не ни го причиняват............отново. Но това зависи и дали ще има друг сезон или този ще е финален, как ще завъртят нещата,дали всички налични актьори в момента ще играят ако има нов сезон.....ако 4-ти беше финален нямаше да омажат така положението и раздяла на летище нямаше да има, поне така си мисля де.
Виж целия пост
# 28
Вие представяте ли си да се залюбят Зори и батко , да ни пленят и зашеметят тука с емоциите си и накрая Зорничка да замине в Германия??
И пети сезон завършва на летището ✈😀😀


Ванилия, аз може би преди две теми разказвах подробно как в края на сезона Банков ще се появи за нея Grinning Така че напълно го вярвам да се случи. Ние дотогава ще сме падналаи в капана на любовта между Зори и някой от братята.
Ще видим на какво ще са способни сценаристите този сезон, очаквам да ме втрещят с откачени хвумвания (не в положителния смисъл на думата)


Майче, смяна на аватара ли виждам?
Виж целия пост
# 29
Вие представяте ли си да се залюбят Зори и батко , да ни пленят и зашеметят тука с емоциите си и накрая Зорничка да замине в Германия??
И пети сезон завършва на летището ✈😀😀


Ванилия, аз може би преди две теми разказвах подробно как в края на сезона Банков ще се появи за нея Grinning Така че напълно го вярвам да се случи. Ние дотогава ще сме падналаи в капана на любовта между Зори и някой от братята.
Ще видим на какво ще са способни сценаристите този сезон, очаквам да ме втрещят с откачени хвумвания (не в положителния смисъл на думата)


Майче, смяна на аватара ли виждам?

Само ти недей да сменяш твоя, че ми е любим Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия