Забременели след ин витро - Тема 43

  • 108 875
  • 738
# 270
Фибриногенът ми е 4, 58 , някой имал ли е такъв фибриноген?

Аз бях на изследване на 02.03.2018 при Паскалева, референтните стойности в Националната Кардиологична болница за Фибриноген  са от 2,9 до 5,4. През декември референтните стойности пише че са били от 2,4 до 5,1. Може би са обвързани със седмицата на бременността. Но при бременност е нормално да се повишава. Мисля, че няма за какво да се тревожиш.  Моят резултат беше 4,3 на 02.03.2018г., което напълно нормален за бременна жена, предния път е бил 4,7 като аз съм била в 20-та седмица.
Виж целия пост
# 271
Рефер.ст-ти в НКБ при Паскалева са спрямо срока на бременността,като бях при нея миналия месец тя ми го каза,така че Герда според мен си ок.Gift Heart
Виж целия пост
# 272
Гердичка, често е така в напреднала бременност, а пък и времето се затопли.
Аз си пуснах обременяването и май всичко изглежда ок Stuck Out Tongue Winking Eye
Глюкоза на гладно 4.47 реф.3.3-6.0
Глюкоза 60мин. 7.27 реф. <10
Глюкоза 120мин. 5.89 реф.<7.80
Нандин и който рязбира ако може да коментира? Heart
Виж целия пост
# 273
ok e.
Виж целия пост
# 274
Малко мърда бебето от тая седмица и ми е притеснено, да му се не види.
Виж целия пост
# 275
Не си ли на тонове?
Виж целия пост
# 276
Бях на тонове, ама някаква дежурна ги разчете. Нямам и доверие.
В понеделник пак ще ходя.
Виж целия пост
# 277
Герда, ти си към края, нали ? Имай предвид, че вече му е и по-тясно на бебока и за това може движенията да са по-малко.
Виж целия пост
# 278
Да към края съм. И ми е притеснено. Да не вземе нещо да се обърка накрая да оплескам положението.
Виж целия пост
# 279
Накрая е най- най- голямото напрежение.
Колко пъти ядох шоколад, за да го размърдам...
Иначе на тоновете няма какво да не разчете правилно.
Виж целия пост
# 280
Аз пия студени напитки, портокалов сок и тогава се размърдва.
Виж целия пост
# 281
Гердичка, често е така в напреднала бременност, а пък и времето се затопли.
Аз си пуснах обременяването и май всичко изглежда ок Stuck Out Tongue Winking Eye
Глюкоза на гладно 4.47 реф.3.3-6.0
Глюкоза 60мин. 7.27 реф. <10
Глюкоза 120мин. 5.89 реф.<7.80
Нандин и който рязбира ако може да коментира? Heart
Чудни са
Виж целия пост
# 282
Влизам само да се похваля, че на 8.04 със спешно секцио в 38 седмица се роди Лора, 2940г любов и нежност.
Виж целия пост
# 283
Честито!
Да е мн здрава и щастлива
Виж целия пост
# 284
Честита да е Лори, здрава и много послушна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия