Звездни компромати - 353

  • 100 878
  • 743
# 165
Джон на младини си е попадение, не си прилича много.
Кой Джон?

Люк Хемсуърт е симпатичен в муцката, но е нисък и дребен в сравнение с братоците и затова не е толкова популярен...
Виж целия пост
# 166
Джон на младини си е попадение, не си прилича много.
Кой Джон?
Snow : )
Виж целия пост
# 167
Аха, ясно. Няма ме там, затова питам. Нито един епизод не съм гледала, въобще не ме вълнува планетарната истерия по този филм.
Виж целия пост
# 168
И двамата братя са красавци, а сега проверих, че имали и един по-голям, но той не успял да пробие в киното

Люк може да няма известността на брат си Крис, но чак "не успял да пробие в киното" не е. Да не говорим, че откъм актьорски талант, Люк превъзхожда и двете си по-малки братчета.


Просто така прочетох във въпросната статия за тях тримата, пък и честно казано не се сещам за някой по-известен филм с него.
Нина и според мен не е от най-красивите, бих я нарекла симпатична по-скоро.
Виж целия пост
# 169
Люк участва в Уестуърлд на НВО. Нисък и набит ми се вижда, не е от петъчните Хемсуърт Grin
Виж целия пост
# 170
Аз съм пристрастна, и на фона на Крис, другите му братя бледнеят Wink
Виж целия пост
# 171
Да се включа петъчно с Харди Simple Smile
Скрит текст:

Виж целия пост
# 172
Впечатлена съм от Кристиана Илиева. За пръв път чувам за нея, разрових се, намерих 2 статии, едно интервю с нея и едно предаване на М. Фучеджиева. Някой знае ли нещо повече за нея?
Виж целия пост
# 173
Прекрасни Ч.Терон (въпреки цвета на косата)и Дон Джонсън,много ги харесвам.
Виж целия пост
# 174
Охх, петъчен Харди, пиУенце Heart Eyes
И Крис Heart Eyes, само него признавам за хубав от братята. Този Лиам ми е нещо маймунест такъв..
Райън Рейнолдс започва много да ми харесва с годините, а преди не.
Виж целия пост
# 175
На Ламборджинито детенцето е страшна кукличка. Нейният мъж още ли е с оная, бившата на Динев?

На Райна хаштаговете са пълни с грешки.

Да ,тя е бременна даже. Peace
Виж целия пост
# 176
Петък е кукли, разгорещете ме! Heart Eyes

Добре започваме с братоците и Том. Ох, Том не го харесвам, но щом толкова сте му фенки съпричастна съм, кво да се прави?!
Аз съм от лудите фенки на Брад Пит. Heart Eyes

Някой, нещо Императора, гол?
Виж целия пост
# 177
Някой, нещо Императора, гол?
Веднъг. Като фараон е начи... Каква осанка! Scream
Виж целия пост
# 178
Ох, Батьо! Heart Eyes
Виж целия пост
# 179
Вихри се поредният скандал с песента на България за Евровизия. Жана Бергендорф все пак не можа да устои и да на предаде екипа на Rebirth. Такава си й е природата на жената, какво да се прави.
Жалко! А има талант, въпреки че е непоносима.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия