Боя за коса - Blond43 - Клуб на блондинките

  • 100 700
  • 825
# 465
Розовият тонер е много слаб,дори и за светло руси коси,аз го слагам не на мокра,а почти суха коса и стоя по половин час и много деликатно придава оттенък,доста нетраен, естествено
Виж целия пост
# 466
?

на кутията пише бебешко русо, някой ползвал ли е и става ли бебешко  русо..
а на тази пише много светло бебешко русо

чудя се дали да купя и да се наплескам...
Виж целия пост
# 467
?

на кутията пише бебешко русо, някой ползвал ли е и става ли бебешко  русо..
а на тази пише много светло бебешко русо

чудя се дали да купя и да се наплескам...

Майка ми я ползваше, хубав цвят се получаваше, но в никакъв случай не бебешко русо, обаче покриваше белите ѝ коси.
Виж целия пост
# 468
мерси камбанке
сега се ровя из нета четох това кои са добри коси за боя....http://damski-klub.com/krasota-i-moda/top-boi-za-kosa/

иска ми се да знам коя боя като пише бебшко русо... се получава същото
писна ми да оранжавея ...или...да сивея  Mr. Green
Виж целия пост
# 469
Каква ти е основата? Блондираш ли преди това или направо с боя искаш да постигаш "бебешкото" русо?
Виж целия пост
# 470
Аз не останах доволна от Лореал. Ако е много тъмна косата, само с боя, бебешко русо няма да стане.
Виж целия пост
# 471
Здравейте, блондита! Simple Smile

Отдавна не съм се включвала в темата, но гледам да ви чета редовно (доколкото е възможно).
В момента експериментирам с тониращ балсам с томер на Престиж в цвят "Блястящ титан":
За момента видим ефект няма Smile ... Ако се получи нещо, ще споделя?

Междувременно ще съм ви блгодаряна да препоръчате фризьорски салон в София, където успешно да боравят с Иноа (това планирам да е следващият ми експеримент! Stuck Out Tongue Closed Eyes )
Благодаря ви предварително! Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 472
Опитвах блестящ титан,нищо особенно не видях,мераклийка съм на розовата перла Simple Smile
Виж целия пост
# 473
Аз мисля ,че с тези тонери на Престиж нищо няма да видите като резултат.По добре ползвайте на Леганца ,като ги слагате на суха коса и стоите повечко време. Peace
Виж целия пост
# 474
Специално за розов отенък бих взела този... Много малко от него разреден с разредителя им или с обикновен балсам.
Виж целия пост
# 475
Дали няма да стане много розово,искам съвсем лек розов оттенък,да се получи ефект розово злато 😇
Виж целия пост
# 476
Е, затова казвам, трябва да се прецени.. Зависи колко е светла основата... Какво се цели като резултат...
Виж целия пост
# 477
Естественият цвят на косата ми е кестенява и ползвам на Garnier S9 боята е страхотна и нямам рижави отенъци
става много светло пепеляво русо *почти сива*
Виж целия пост
# 478
Сериозно? Хубава ли е? Тя е от сребърната им колекция, но мислех, че е с основно предназначение да посребрява след изсветляване...
Виж целия пост
# 479
При мен се получава добре с розовата перла, но косата ми е много дълга и ползвам три опаковки, и стоя поне два часа намазана върху суха коса.

Правила съм се и така

С три перли смесени с една вишня,  цвета стана доста ярък обаче. След всяко измиване обаче има промяна и ставаше по розовикаво. Така че според мен може към перлата да се добави малко от по-ярките и цвета ще стане по-наситен дори на не много светла коса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия