

Вече втора седмица съм тук... И какво? Потя се все едно съм в сауна, стоя гладна и...Онзи там гуру, виждате ли го...Е аз не, защото за мен в момента е една огромна печена телешка пържола с говореща уста... И ще ми казва да си поема дълбоко въздух с диафрагмата, да броя до десет и бавно да издиша през носа като отпускам мускулите на корема. Е как да стане питам аз? Като при всяко такова поемане диафрагмата ми се играе един гюбек на празния ми стомах и онзи от страх започва да издава едни жални звуци от които ми става още по тъжно на душата. После решавам да издишам, но през носа ми излиза един такъв клокочещ звук и всички около мен се обръщат да ме гледат странно, защото съм им нарушила спокойствието.То и аз не искам, но какво да правя като онзи сополив фреш от не знам каква си флора се опитва да си проправи път обратно към битието. Ох, най после свърши да мрънка онази голяма препечена пържола под носа и сега е ред на поредната доза свежа напитка от неизвестни за мен растения. Не че не е вкусно, но просто от толкова свежи питиета ми иде да хвана онази шарена птичка и да я изям с перушината заедно... Пък и каква тлъста котка се върти около кухнята... Боже, тук наистина човек може да изтрещи от глад и себеопознаване. Абе, то аз се познавам много добре и в кухнята знам кое къде е...А пък онези дюнери и бургери, които Баръш поръчва...Ето, онзи с агнешкото започна да танцува хула-хула, а пък до него едни пържени картофки играят кан-кан и това кюфте, което се търкаля в краката ми... Жено, вземи се в ръце....или не, кажи че Слънцето е много силно и отиди в стаята си...Да, така е по добре... Тук поне климатика работи...Опс!!! Пак се стреснах от постера на Елчин. Като я видя тази жена и получавам халюцинации. Ту е седнала до мен и си хапва макарони, ту е в скута на Баръш и се хранят взаимно със скариди... Ето, сега са ей там на терасата ми , о не може да бъде..Той я храни със сладолед, а тя му подава в устата с тънките си пръсти лимонов кекс... А не! Тази няма да я бъде. Излизам на терасата и ще медитирам. Така, тук е добре... Колко е красиво и лек бриз се носи от реката под терасата, заемам поза ааа каква беше тази.... Е добре де, длани опрени пред мен, погледа съсредоточен върху тях , поемам дълбоко въздух и " омммммммммм" ... " Крррррррррррр"...... "оммммммммм".... " Крррррррр" ...Аз ли медитирам или стомаха ми? Какво пяска във водата... Ау крокодил !!! А върху него Елчин яде торта.... А не, стигаааааааааааа!!!! Пляс....
- Мис Гюпсе....Мис Гюпсе...- Кой ли ми вика? Крокодила? Баръш е дошъл да ме вземе? Или готвача ми е донесъл адана кебап? Ако отворя очи май добре ще разбера...Този не го познавам! И колко съм лека! Май наистина съм отслабнала... Севгилим, връщам сееее....
- Мис Гюпсе, там има пън...имаше...- Що не каза по рано бе, Гуру бей. [/b]
Ауу, ми то направо и съчувствам на горката жена!:fearful:

Я, брат и да ходи да си я прибира, че тя там ще изяде и гуруто и крокодилите. Борко хич да не си и помисля да ходи - не и е родна кръв, та не се знае като какъв ще и се види. Може като кокошката /съотв. петел/ от филма на Ч.Чаплин.
и кого ще женим първо Исо или Неджми, да знам колко тоалета да стягам


