Сега сериозно: за мен тяхната връзка е на някакво подсъзнателно ниво, някак самите им характери са свързани, макар те самите да не го виждат
Както каза, джанъм, погледите и сигналите, които има между тях, не се виждат между тях и реалните им партньори, а това надали е случайно
Двамата са като огледални образи един на друг, и въпреки всички разлики, които виждаме, приликите май са двойно повече
И според мен има прекалено много от Елчин и Баръш в Ада и Мерт, и това си е тяхната история, колкото и чужди имена да ми се изписват накрая в надписите
Те са си я измислили, написали, почувствали и изиграли
А колко от реалността са вплели в нея, това само те си знаят- според мен, доста

ПП: Ако реално се замислим, в образа на Тарък аби може да сложим кака... нима според някои фенове Елка и Боре не се жертват, стоейки разделени, само и само тя да е спокойна и щастлива

, ама за съжаление го пропуснах 
. Друго си да е го гледам с бг буквички. Ще сложа мнението си в спойлер, че направо постлах килима 

