♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 702
  • 740
# 225
Джанъм  Hug знам си аз, че има на кого да разчитам  Whistling

Къде се загуби, татлъм, нали уж свърши Севдата  newsm78 Hug

 Wink винаги
офф тя Севдата я привърших .....  #Silly и почнах отново ама карам на избрани моменти  newsm43
ами ЕлБарите като се покриха в зоната на здрача къде да ги диря  Crossing Arms
Виж целия пост
# 226
Здравейте Hug

Да се включа по въпроса за къдриците с нещо любимо

https://twitter.com/twitter/statuses/963496680212615170
Виж целия пост
# 227
Тони точно това имаха впредвид и рускините  Whistling

Джанъм, ти си се почернила, както аз съм затънала в Ямата  hahaha
Виж целия пост
# 228


Джанъм, ти си се почернила, както аз съм затънала в Ямата  hahaha

Коте, Flutter

Едната в Севдата, другата в Ямата, а аз в нищото Tired, нещо не могат да ме грабнат сериалите им в последно време, всъщност след Лн май нищо по сериозно не съм заглеждала Confused
Виж целия пост
# 229
Освен ЛН, Севдата е следващия сериал, който ми е влязал под кожата. Страхотен сюжет, много различен и завладяващ. Той затова има и награда Еми. ❤
Това са двата ми любими сериала от всички турски досега, където съм гледала. Е и Север Юг ми харесваше.
Виж целия пост
# 230
Тони точно това имаха впредвид и рускините  Whistling

Джанъм, ти си се почернила, както аз съм затънала в Ямата  hahaha

Баш Stuck Out Tongue Winking Eye ами засега нищо друго не съм загледала. Хвалат ми обаче този с Ибо Черно Бяла любов и Морето ми говори или нещо такова беше.
Виж целия пост
# 231
 bouquet
Виж целия пост
# 232
На Черно бяла любов и аз съм хвърлила око, ама в комбинация с Ямата ще ми дойдат в повече с тая драма  ooooh! Whistling
Виж целия пост
# 233
Да ви призная и аз тези дни си разсъждавах по темата, ще намеря друг сериал да ме побърка толкова, че да го гледам вече Н пъти и все да родя някой момент. След ЛН гледах 2-3 ама нещо все попадам на такива с тежък финал и се отчайвам, още го мисля този 309. Добре, че са сценариите на Темп, та така още дълго ще си поживея с нашите хубавци, докато изчета всичко Simple Smile

Темп, каква е тази Яма дето гледаш?
Виж целия пост
# 234
Темп, каква е тази Яма дето гледаш?

"Cukur" всеки понеделник по Show tv  Peace Има си тема, погледни за повече подробности  Hug
Виж целия пост
# 235
Момичета, опитвам се да ви следя, но изпускам доста.. Rolling Eyes Rolling Eyes Случайно да се появи вече някъде "Време за щастие"?
Виж целия пост
# 236
Момичета, опитвам се да ви следя, но изпускам доста.. Rolling Eyes Rolling Eyes Случайно да се появи вече някъде "Време за щастие"?

 Появи ли се, няма как да го пропуснеш, споко  Whistling Whistling

Елка отново на тренировка  Crazy

https://vk.com/video-96725873_456242182?list=646ab5a199ec68304e& … -96725873_1701555

В началото  Whistling



И в края  Heart Eyes

Виж целия пост
# 237
Елка тренира, а Боре къде е?
Мамашите не са ли го забелязали в някой ъгъл тайно да наблюдава Елчин, по ръкава на някоя тениска да разберат дали има татус....
Виж целия пост
# 238
Йок, джанъм, прекалено фокусиран е кадъра в Елчин  Whistling Whistling

Приликата е ясна - Баръш Ардуч  Whistling Сега вие ми кажете какви са разликите  Thinking

Виж целия пост
# 239
Има каска, няма каска...и гледа като гладен котарак прясна риба...

И все си мисля, че мамашите ще открият Боре да гледа от нейде си Елка...кораба майка така казва, освен ако пак не е дал на късо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия