днес кафето и закуската са от мен
Пораствам с още една година, надявам се, и помъдрявам с нея
Важното е, че тя бе прекарана толкова прекрасно и една от причините за това сте вие
Макар и само виртуално, вие сте като част от моето семейство...
Преминахме през толкова неща заедно- и се смяхме, и се ядосвахме, и се нервихме
Но въпреки всичко все още сме тук- някои влизат по- често, някои не толкова, но знаем, че винаги можем да разчитаме една на друга

Стана малко сантиментално по нощите, но наистина сте важни за мен и искам да го знаете
И тъй като има още доста часове, докато се появя на този свят
а и е странно да почнем от сутринта както ние си знаем

И за къде без торта, пък била тя и за закуска
Имаме кой да ни научи как се свалят бързо килограми


, че особено днес май ще ми е необходимо
Кажи на тая твоя шефка, че ще си има работа с мене, ако продължи да те тормози 
и да споделя някои свои разсъждения по този повод.
