Честит рожден ден на Дая и Ихичка!
Пожелавам им да са здрави ,щастливи ,благословени!
Янче радвам се ,че си отхвърлила един дерт! Бързо да се възстановиш!
Фло, мушкатата още не ги изкарвай. Моите са още на стълбите. В началото на
април ще ги вадим навън.
Миле, честити ти покупки ! Радвам се за прекрасният резултат! Аз също съм доволна
от този режим. Има разнообразие и избор на хранене , няма гладуване , а резултатите са налице.
Вчера ,днес съм се опретнала из къщи ,чистих ,готвих ,че тази нощ си пристига зетко.
Децата заминаха да го посрещнат на летището.
На всичкото отгоре ,фурната ми направи номер ,точно когато най-много ми трябва , та днес идва техник и я оправи.
Снощи и сушоара изгоря , а преди две седмици бойлера. Отидохме на село ,сложихме млякото в хладилника ,пуснахме го ,оказа се ,че не работи. Забелязала съм като започне да се разваля нещо ,поне три стават най-малко
И друго ,изтече ли гаранцията им и след три ,четири месеца издават багажа.Важното е че са оправими неща,не се хабим за такива неща.
Днес при нас направо лято ,слънчево и тихо ,но както казват през нощта ще ни нападне студ. То ще е за кратко.
Каквото беше , беше ,пролетта вече е факт.
Няма да ви споменавам повече ,едно че не ми се отдава много и второ сутринта ви поизчетох и сега последните ,та запомних рожденичките само хихиххи
Всички ви прегръщам и ви желая лека и спокойна вечер !
Но вие се усмихвайте, въпреки това!


