Пролетна - Осмокласна

  • 93 453
  • 729
# 540
Алекс също търси смисълът на живота. Вече цяла учебна година  ooooh!
И редовният въпрос: "Защо си ме родила?!"

Поне държи успеха около 5  Praynig
Виж целия пост
# 541
Това със смисъла на живота ми е до болка познато.
Нямало такъв, просто.
И любов нямало. Изживя една любовна драма през септември и още го държи в умопомрачение. Освен до училището никъде не мърда. Дори до кварталния магазин не иска до отиде. Трябва да е много гладен, да се жертва да отиде за хляб.
Изненада ме онзи ден, че искал да работи лятото. То хубаво, ама къде???
Виж целия пост
# 542
Това със смисъла на живота ми е до болка познато.
Нямало такъв, просто.
И любов нямало. Изживя една любовна драма през септември и още го държи в умопомрачение. Освен до училището никъде не мърда. Дори до кварталния магазин не иска до отиде. Трябва да е много гладен, да се жертва да отиде за хляб.
Изненада ме онзи ден, че искал да работи лятото. То хубаво, ама къде???

Законно никъде не може да работи. Чак при навършени 16 години е възможно. Незаконно евентуално само при много близки хора - роднини, приятели.
Виж целия пост
# 543
emonaem честито ви коте! Много мили сьздания са. Разбирам го набора, защо се бави Simple Smile


Шани  Благодаря. Децата вече са в Бг, ние с мъж ми ще пропуснем засега. И аз не мога да разбера защо някои българи в чужбина не учат децата си на български, но всеки си преценява приоритетите. За мен всеки език е богатство и развива мозъкът на човек по различен начин.

aunt Ogg смея се с глас на постта ти Simple Smile Дени няма такива философски наклоностти, поне засега.  При нея всичко се извършва в забавен каданс - всяко движение е вид влачене. Това когато триябва да сварши нещо, иначе за нейните си неща е бърза.

Виж, малката, която ще навърши 13 след 2 месеца, ме побъьрква като сложи слушалките и все едно я няма. Точно както ги описвате вашите младежи.


Най съм потресена, че по телевизията гледа предимно Спондж Боб.  В 8 клас   ooooh! ooooh!
JoyJoyJoy

Виж целия пост
# 544
Най съм потресена, че по телевизията гледа предимно Спондж Боб.  В 8 клас   ooooh! ooooh!
Виж сега, в тия детски разкриват изконни мъдрости за живота....това ми го разясни моят мъж в периода, когато се гледаха усилено. Само дето е трудно да ги отсееш от плявата тез мъдрости Satisfied Друго такова филмче е Време за приключения и още едно-две изродски.

Сега зяпат някакви кретенски ю-туб канали.
Виж целия пост
# 545
http://u4avplovdiv.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0% … D0%B8%D1%82%D0%B5
И двете ми деца изтеглиха късата клечка.  ooooh!
Бъдещият седмокласник идея си нямам какво ще го правя и как ще го готвя.
Виж целия пост
# 546
Значи им отпада втората матура. Ми супер! Остава матурата по български и държавния изпит по специалността, а досега имаха и още една задължителна матура по техен избор. Че кво му е лошото или аз нещо не съм разбрала?
Виж целия пост
# 547
Емонка, много мило ми стана как се съобразява с новия член на семейството.
Скрит текст:
Моят, колкото и да е крив с нас /всъщност с мен, с баща си не толкова/, с кучето се държи прекрасно. Говори му, извежда го, грижи се за него. Направо го обожава.

Виж целия пост
# 548
Значи им отпада втората матура. Ми супер! Остава матурата по български и държавния изпит по специалността, а досега имаха и още една задължителна матура по техен избор. Че кво му е лошото или аз нещо не съм разбрала?
Липсата на яснота особено по отношение на изпита по специалността. Сега проверката се прави в училище, няма национална комисия, доколкото знам.
А сега явяването на държавен изпит можеш да си го спестиш, ако си пренаредил приоритети.
Виж целия пост
# 549
Да си спести държавния изпит и да излезе все едно завършил най-проста гимназия?! Че защо да го прави? Нали това е искал да учи, учил е достатъчно специални предмети за тия четири години и сега да не се яви на държавния?!
Не виждам смисъл...Ок - пренаредил си приоритети, земи си специалността, пък учи после в университет квот искаш...
Виж целия пост
# 550
Значи им отпада втората матура. Ми супер! Остава матурата по български и държавния изпит по специалността, а досега имаха и още една задължителна матура по техен избор. Че кво му е лошото или аз нещо не съм разбрала?
В момента могат да избират.
(6) Учениците по ал. 2, които се обучават за придобиване на професионално образование, по тяхно желание може да не полагат втория държавен зрелостен изпит по чл. 24, ал. 3 от отменения Закон за народната просвета, а вместо него в дипломата за средно образование в графата за положен втори държавен зрелостен изпит се вписва средноаритметичната оценка от оценките от държавните изпити за придобиване на професионална квалификация.
Виж целия пост
# 551
Пълна незаинтересованост и при нас от учебния процес. Бута, колкото да не е 2.
Слушалки в ушите и така се учи, иначе не запомнял нищо.
Реших да му ги оставя, щото като гледам колко запомня с тях, ме хвана страх какво ще е без...


Амбър, чакам организация за среща Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 552
Да си спести държавния изпит и да излезе все едно завършил най-проста гимназия?! Че защо да го прави? Нали това е искал да учи, учил е достатъчно специални предмети за тия четири години и сега да не се яви на държавния?!
Не виждам смисъл...Ок - пренаредил си приоритети, земи си специалността, пък учи после в университет квот искаш...

Имат избор. А и ми се е случвало да видя на държавен изпит поне на СП слаб 2.
На държавен изпит можеш да се явиш и следващата година.
Така че всеки сам си преценя.
Виж целия пост
# 553
Аз не смея да се похваля. Доста голяма разлика от миналата година и първия срок на тази. Сега учи, виждат се и резултатите. Няма да е отличник тази година, въпреки че изкарва и шестици напоследък. Но поне вече не говорим за двойки и тройки...  newsm17
Виж целия пост
# 554
Бети, все така да е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия